Kartel z Cali zvažuje přesun do Pablova rajónu. Limón Maritze navrhuje plán. Tata si na obranu pořizuje zbraň. (Netflix)

Frajer42

Spoilery! Nevím, či se to dá vlastně považovat za spoiler, ale již z názvu se dá celkem snadno vydedukovat, kdo je hodný, kdo je zlý a kdo bude mrtvý. Díl se táhne v sérií Carrilovy likvidace Pablových posluhovačů, což se konečně dočká odezvy u Pabla. Díky moc pěkné pastičce se Carrila odebere pod drn. Taktéž jsem se během dílu malinko zastyděl, když jsem si až po 13 dílů povšiml, že Pedro Pascal je vlastně Oberyn Martell z Game of Thrones. Já vím, jsem bystrý hoch. Celkově se jedná o jeden z nejlepších dílů. Vzduchem sviští spousta kulek, takže je o prvotřídní zábavu postaráno. ()

JohnMiller

!!!!!!!!!!!SPOILER!!!!!!!!!!!!!! Chudák Carrila.. Jeho smrť ma ani trošku nepotešila.. Prešibaný darebák Escobar je stále o krok vpredu pred vládou. Neviem koľko fikcie sa v tomto seriáli nachádza ale to všetko čo pre dolapenie tohoto narkobaróna spravili a aj tak ho nechytili sa pomaličky mení na sci-fi, to je neuveriteľné. ()

sanjay

!Spoilery! Skvělá epizoda plná napětí. Jen mě mrzí, že zemřel Horacio Carrillo, který byl jednou z mých oblíbených postav. Zajímavý kontrast (scéna plná klidu a v podstatě rodinné harmonie) k osudnému masakru tvořila jedna z následných scén, kde jsme viděli spokojeného Pabla Escobara, jak se vrátil domů k ženě, která mu odevzdává svoji zbraň, poněvadž největší riziko, kterým byl kolonel Cariillo, pominulo. Doufám, že se Pablo plete, a že Murphy s Peňou Carillovu smrt náležitě pomstí. ()

ALIENka_

Pablo Escobar vrací úder, a to s pěkně velkou hromadou kvérů a peněz. Lov na Pabla se nevydařil (ale do prdele, pěkně dlouho to vypadalo, že tady už skončí) - řeknu vám tenhle chlápek má pěkně tvrdej kořínek a zatraceně velký štěstí, že má takhle věrný "zaměstnance", to se jen tak nevidí. Každopádně Carrilo to odnes, a že si Pablo jeho smrt sakra užil! :D Naprosto skvělá epizoda, tenhle seriál je prostě MASTERPIECE! Hodnocení: 10/10 ()

MovieMan7

Po delší době díl plný zvratů. Akce proti Escobarovi nebyla (vyjímečně) neúspěšná díky informátorovi, nýbrž díky informátorovi informátora. Samotná scéna až moc akční, spoustu střelby, ale to může být jen mou konzervativností. Ale na to, že si tvůrci celou postavu Colonela Carrilla vymyslely si s ní dost vyhrály. Akčnosti navzdory je tu ale ještě jeden zásadní moment a to rezignace Eduarda, a.k.a. prezidentova poradce. Celkově slabší díl, který byl ale plný akce. K 5* mě donutily dvě hlášky: "Vracím ti ji." a hláška úplně nakonec od Judy Moncadové, ze které mi přešel mráz po zádech. Velmi slabých *****. 84% ()