Cintorín domácich zvierat 2

• Česko Hřbitov domácích zvířátek 2 (viac)

Smrt je někdy lepší variantou. Děsivá hrůza která se udála ve městečku Ludlow ve státě Maine, neskončila a znovu se probouzí v tomto pokračování úspěšného filmu z roku 1989, který napsal Stephen King. Po úmrtí manželky se veterinář Chase Matthews (Anthony Edwards, seriál Pohotovost) a jeho 13letý syn Jeff (Edward Furlong, Terminátor 2: Den zúčtování) přestěhují do městečka Ludlow, aby znovu začali někde jinde. Jeff, přehlížený ostatními dětmi z okolí se spřátelí s dalším outsiderem, Drewem Gilbertem, který má strach ze svého krutého otčíma Guse (Clancy Brown, Highlander). Poté, co Gus chladnokrevně zastřelí Drewova milovaného psa, pohřbí ho na místním indiánském pohřebišti o kterém se říká, že dokáže mrtvé přivézt zpět. Když se zlo probudí, chlapci si uvědomí, že někdy je lepší nechat mrtvé na pokoji. (Magic Box)

Crazynka

Celý film stojí na výkonu Edwarda Furlonga a vkusně zvolené hudby. Jednička se mi líbila, hlavně díky kvalitní atmosféře osmdesátých let, dvojka je na tom hůře. Některé záběry až moc scifi.... Poselství jedničky zachováno jen částečně, ale zas tak špatné to nebylo... ()

Megynka

Nějak nevím, zda se smát nebo ne ... bylo to tak zvláštně nudné a hrozné, až to vlastně tak úplně strašné nebylo :D ale znovu už to opravdu vidět nechci :) ()

topi80

Nejsem vybaven znalostí jedničky, a tak oceňuji velmi neotřelý filmařský i scénáristický přístup. Příběh vlastně skončí, aniž bychom se dozvěděli, co a proč se vlastně děje nebo je-li v těch mírných charakterových změnách oživlých zombíků nějaký řád. Ani to, co se s nimi vlastně stalo. A ten konec už jsem nějak nepobral vůbec. Nu což, filmy vyvolávající (anebo aspoň nezodpovídající) otázky bývají hodnotnější než ty zakončené variací deus ex machina. Jako záminka pro to, aby se Gus mohl vyřádit při mimořádně absurdních scénkách, všechno posloužilo skvěle. Pobavil jsem se výborně a myslím, že o to šlo tvůrcům asi více než o nějaké strašení. 67% ()

toty

Nemôžem si pomôct..Aj ked to mám doma origoš VHS proste na jedničku to nemá. Pár záberov stojí za to ale inač je to tucnofka s pokračovaním. ()

horor2

Mary Lambert zvládla i druhý díl, který měl o proti prvnímu dílu více černého humoru. Clancy Brown všechno zabil a to v dobrém slova smyslu. Jeho výkon nadzvedává nahoru! Taktéž moje srdcovečka! ()

ric

Neusnout po 15 minutách bylo nad mé síly. Ani po hodině, kdy mě probudila reklama mi nic nebránilo opět znova usnout. ()

blondboss

Toto pokračovanie mi už prišlo asi trošku zbytočné a tak trošku aj otravné. V zásade sme sa nič nové nedozvedeli a v podstate sa kopíruje dejovo jednotka, len s malými dejovými obmenami a možno nejakými pridanými scénami, ktoré mali zrejme za cieľ vystrašiť diváka. Neviem, na mňa to akosi nezafungovalo. Podpriemerný snímok. 35 % ()

Nikolas__

Pet Sematary two má až překvapivě hodně velmi silných momentů a scén, ale celkově to teda není nic skvělého. Scénář a herci jsou průměrné, ale líbí se mi že postavy mají svoje charakteristické prvky docela silné, a hudba a vizuály taktéž potěší. Dvojka nikdy neměla vzniknout, ale ve výsledku to tak hrozné není. I když je to bezpochyby nejslabší film z trilogie, kdy ta jednička je fakt prvotřídní adaptace, tak ta nová je prostě podařený horor, druhé Pet Sematary zůstává nadprůměrným béčkovým hororem 6/10. PS: Už by mě vážně zajímalo kdo spravuje na čsfd žánry u filmů a seriálů - tenhle film je fantasy asi jako jsou Piráti z Karibiku horor. ()

tsatsiki

O třídu horší než 1 díl, zabaví, obsazení slušné, ale děj je zvláštní.Celé to připomínalo spíš tv film než celovečerák.CELÉ to působí strašně levně.40%. ()

Freakyy

První díl byla nuda a bylo tam fakt poznat že je to starej film, prostě divný a špatný... toto se mě ale náhodou líbilo, fakt sem se zasmál, některý scény byly prostě skvělý a ty krvavý "zranění" vypadaly na to že je to 20 let starej film dobře... no a taky super herci... ()