Ľadové kráľovstvo: Vianoce s Olafom

• Česko Ledové království: Vánoce s Olafem (viac)

V minulosti princezná Anna zachránila svoju sestru Elsu pred kliatbou ľadovej kráľovnej, ktorá uvrhla jej kráľovstvo Arendelle do večnej zimy. Pomohli jej horal Kristoff, verný sob Sven a vtipný snehuliak Olaf. Po vyslobodení z ľadového zajatia sa v kráľovstve Arendelle chystajú osláviť prvé naozajstné Vianoce. Na oslavu prvej vianočnej sezóny kráľovná Elsa so sestrou Annou pozývajú všetkých obyvateľov krajiny. Lenže tí sa na zámku dlho nezdržia a utekajú domov, aby ďalej oslavovali v kruhu svojich najbližších a dodržali všetky rodinné zvyky a tradície. Elsa pripomenie Anne, že po smrti rodičov a uvalenej kliatbe žili oddelene, nemali čas na oslavovanie sviatkov ani udržiavanie rodinných tradícií. A teraz im chýbajú, veď bez nich žiadne Vianoce nie sú tie pravé! Kto im pomôže?  Snehuliak Olaf so sobom Svenom sa vyberú na dobrodružnú misiu s cieľom prečesať celé kráľovstvo, objaviť a preskúmať najkrajšie vianočné zvyky v rodinách obyvateľov, priniesť ich sestrám Anne a Else na zámok a zachrániť im Vianoce. (TV JOJ)

vydumnica

Dokonalé!!! Dala by som aj šesť hviezdičiek alebo snehových❄. Normálne som sa na chvíľku znovu cítila ako malé dievčatko. Asi si to pozriem každé Vianoce. Prosím si Olaf's Frozen Adventure 2! ()

Rocky88

Nenadchne a urazí. Otřesně uřvaná nuda, kterou v kinech zařadili před Coco, protože jinak by se na to nikdo ani nepodíval. Hvězdu dávám za losí imitaci sněhuláka. ()

Lachtaan

Světem milovaný roztomilý sněhulák Olaf je v pauze mezi 'úspěšným' rodinným muzikálem a jeho (snad?) připravovaným sequelem zase zpátky, aby nám v menší míře ukázal příběh oblíbených hrdinů ve vánočním čase. Nebýt zpívaných pasáží, které jako odpůrce muzikálů nemůžu vystát, byl by tohle hezky vyhlazený animovaný kraťas, jenž by předčil i obdobně laděnou Shrekoledu nebo Kung-Fu Pandu slavícího svátky. O slovenském dabingu se na této databázi raději zmiňovat nebudu. ()

oveckaoa

Je to lepší než předchozí krátký animák, ale žádná hitparáda. Těch 21 minut hodně rychle uteklo a zhruba 2 krát jsem se zasmál. Jinak písně o ničem ani jedna nestojí za zmínku. ()

Autogram

Pripadal som si, ako keby to bol trailer k nejakému celovečeráku. Žiadny príbeh, niekoľko milo zaspievaných vianočných pesničiek, a viac nič. Navyše, televízia predbehla dobu a akosi sa na Mikuláša netrafila s vianočnými pesničkami. ()

HiddenDragon

Vanocnich specialu jsem videl uz nekolik - Shrek, Tom a Jerry, Smoulove ad. - a tenhle je mozna nejlepsi. Ano, je to samozrejme vanocne kycovite, ale zaroven je to fakt legracni, roztomile a nakonec i dojemne. Animace a detaily jsou lepsi nez v hlavnim filmu a skladby taky pekne. A to to koukam v lete. Na Vanoce pecka. ()

Gogo333

Olaf a jeho dabing v podání Joshe Gada jsou dobrý. Příběh prakticky nulový. Pár vtípku se tam najde, ale většina stopáže je nudný zpívání. Mohl to být fajn animák, kdyby byl čistě bez zpěvu a víc se zaměřil na nějaký děj a humor, přitom Olaf a Sven jsou výborné postavičky a měli by na to. ()

Hanys_

Další kraťas ze světa Frozen. Olaf to svými groteskními vtípky sice hodně táhne, jenže tu pachuť dalších nekonečných songů (3-4) to nepřebije. ()

Trancetino

Dnes som to pozeral s neterkami :-) Zbožňujú všetko čo sa týka Ľadového kráľovstva tak ako všetky deti. Samozrejme, keď to skončilo tak som čakal " ešte raaaaaz! ešte raaaaaaz! " ako sa aj stalo....a potom opäť odznova a opäť atď. Olaf je proste......tradícia :-) ()

BOURQUE

Základná myšlienka dobrá, ale je tu ešte priestor pre zlepšenie. Každopádne je to však pekné a vokály stále fungujú dobre. V mene Olafa a Swena aj ja prajem všetkým Veselé Vianoce a Šťastný Nový rok! Osobné hodnotenie: 80% (****) ()

chrispe

Ač duben, teď to u nás frčí. A já podle komentářů jdu proti davu, protože mně se ty písničky fakt líbí a díky tomu to věčný vyžadovaný opakování snáším líp. :D ,,Protože když jsme spolu... la la la la láááááááááááááááá." ()

Torgal

Ako každý úspešný animák, aj Frozen musel dostať svoj vianočný špeciál. Dej je ešte nepodstatnejší ako je u takýchto počinov bežné, prím hrajú pesničky (ktorým som mal problém rozumieť aj v slovenskom dabingu, občas to speváci ťahali až niekam k Chipmunkom). Síce nie som cieľovka, ale oproti Shrekoledám a Vianočným dobrodružstvám Kocúra v čižmách je to stále pecka. 5+/10 ()

Likan7

Naštěstí jen krátká blbina pro ty nejmenší děti. Je to hlasitý, zpívající, barevný a je tam mluvící sněhulák a sob a všichni jim tolik známý z celovečeráku. ()

Kritik.

Na kratkometrazny film sa tu spievalo.dost vela a pesnicky nie su tak chytlave animmelodické, ako vo filmoch. Ale pekné a Olaf je stále Olaf :) ()