Equalizer 2 nadväzuje na prvý film, v ktorom bývalý člen elitnej špeciálnej jednotky Robert McCall predstieral vlastnú smrť, aby mohol dožiť v pokoji bostonského predmestia. Vďaka vlastnému zmyslu pre spravodlivosť sa však nechal zatiahnuť do ďalšieho súboja. Vieme, čoho všetkého je Robert schopný, aby priniesol spravodlivosť tým, ktorí už stratili všetku nádej. Ako ďaleko však zájde, keď sú v ohrození jeho najbližší? (Itafilm)

gggggg

Toto pokračovanie bolo voči obstojnému prvému filmu absolútne slabé. Prvá hodina filmu takmer bez akcie, nič sa nedialo a dej sa vliekol. Druhá polovica mala viac do seba, bola akčnejšia a aj dej začal naberať otáčky. Finále bolo obstojné, avšak nenaplnilo tú dušičku vo mne, ktorá chcela väčší masaker. ()

pistabaci

Dvojka je ty kokos ešte pomalejšia a ešte sem jebe aj príbehy ktoré sú nám úplne na piču (story deduška) a nemajú význam pre hlavný dej. Našťastie záporácka skupina je fajn, Denzlov protipól je ešte lepší ako Csokas, záverečná akčná scéna je tiež ok (akurát vysvetliť jak sa Denzl dojebal na tú vežu, podľa mňa ani réžo nedokáže). Takže opäť priemer a som zvedavý či plánovaná trojka bude zase takto o prde. ()

K1K0

Začiatok a priebeh filmu podobne ako prvý film prebieha v pomalšej a pohodovej atmosfére takže dá sa povedať že nemá ďaleko od jednotky, samozrejme s pozmeneným scenárom nadväzuje na na pôvodnú prvú časť. Tentokrát sa však musí vzdať priateľstva s ktorého sa stavajú záporaci aby ochránil seba a svojich najbližších. Koniec pekne graduje až do vyvrcholenia kedy musí učiniť dôležité rozhodnutia ()

fajntomas

Je to trochu komorní, až poetický, jsem rád že odpadlo to divný odpočítávání, líbí se mi scény, prostředí, hudba, i příběh je pestrý, ikdyž občas trochu nelogický, zkrátka tak trochu pohádka, no ale vovovovotom to je, ne? U mě 75%. ()

Geon

Robert McCall se vrací jako chladnokrevný, strojový zabiják, který ochotně pomůže ať už s nákupem, malováním zdi nebo s konáním spravedlnosti, při které z lidských kostí nadělá piliny. Bohužel tentokrát mu nehraje do karet scénář, kdy toho dobra je až moc na všech frontách a pomsta na vlastním týmu působí lehce nuceně, jako kdyby byla dvojka tlačena na sílu. ()

Lukango

Stále se Equalizer drží hranice lepšího průměru, akorát si myslím, že se jedná o lehké zlepšení oproti jedničce. Opět tu máme klasickej akčňák, ve kterém Denzel Washington chladnokrevně zabijí jednoho po druhém. Příběh asi nikoho nepřekvapí, to samé platí i o vykreslení postav. Mentorská linka tu jako u jedničky funguje a je příjemným prvkem filmu. Denzel nám tu oproti jedničce více projeví emoce a film opět táhne. Akce je víc, a myslím, že je i lépe zvládnutá a poutavější. Na obou Equalizer filmech mám rád, že se nesnaží být něco super velkého, ale jsou spíše komornější. Celkově se jedná o lehce vylepšení jedničky, kde především konečná akce je tím vylepšení společně s Denzelovým hereckým projevením se. Známka: 5,5-6/10 ()

milos.bradik

Poněkud pomalé, hlavně začátek a celkově slabší než první film. Denzel opět velmi přijatelný, ale toho malíře si mohli nechat od cesty, na děj nemá žádný vliv a jeho postava jen zpomaluje celkový spád filmu. ()

Frankie86

Atmosférou oproti jedničce slabší, ale stále vynikající akční film plný napětí a akce. Vraždící filantrop Denzel opět rozjel ty svoje komba na plný plyn. V průběhu filmu jsem přemýšlel, že dám 5 hvězd, ale ten konec byl slabší a možná mi tam ani tak nesedělo to ždímání emocí. 80% ()

Denzel Washington vs. sériový vrah

Denzel Washington vs. sériový vrah

14.03.2019

Oscarový herec Denzel Washington (Training Day) se upsal novému krimi thrilleru Little Things od režiséra Johna Lee Hancocka (Zrození šampióna). Děj vypráví o unaveném venkovském šerifovi s temnou… (viac)

Equalizer v kinech porazil Abbu

Equalizer v kinech porazil Abbu

23.07.2018

O víkendu se v amerických kinech utkala dvojice pokračování, Equalizer 2 vrátil do akce Denzela Washingtona (Let), zatímco Mamma Mia! Here We Go Again vsadila na Meryl Streep (Akta Pentagon: Skrytá… (viac)

Wonder Woman a Pedro Pascal

Wonder Woman a Pedro Pascal

30.03.2018

Kariéra Pedra Pascala je rozhodně na vzestupu. Po Hře o trůny a Narcos se probojoval do druhých Kingsmanů, po nichž se objeví ve dvojce Equalizera, v akčňáku Triple Frontier od J. C. Chandora a v… (viac)