Adonis Creed (Michael B. Jordan) bojuje – so životom i sám sa so sebou. Snaží sa zo všetkých síl, aby sa venoval svojim najbližším a zároveň nezanedbával prípravu na dôležitý súboj v ringu. Čaká ho silný súper, ktorého meno sa navyše spája s dávnym nešťastím v jeho rodine, a blížiaci sa zápas bude preto nielen náročný, ale i veľmi osobný. Spolu s Rockym (Sylvester Stallone) po svojom boku sa Adonis pokúsi naplniť dávny odkaz a získať odpoveď na otázku, za čo sa oplatí bojovať. Creed II je filmom o návrate, ktorý oživí spomienky a znovu pripomenie, čo robí šampióna šampiónom. Posolstvo znie jasne – nezáleží na tom, ako ďaleko vo svojom živote zájdeš, tvoja minulosť a tvoja rodina bude vždy s tebou. (Forum Film SK)

vodkasesemte

When a fighter aint got nothing to lose, hes dangerous. Raw (not experienced). What would I be afraid of? I m a fighter. This is what I do. Its who I am. You are much smaller than your father. You in my house, homie. Come on, man, hold the phone on that. You think I dont know that shit (přesně)? Well, if you know it, do it! Hes disconnected. Doesnt matter to him right now. Hes grown man. Hes got to heal from the inside out. Trust me, I have been there (mom). Tune-up fight. Put your bodyweight into that glove. I was scared I couldnt do what he couldnt. I used to feel like he was apart of me. Now I cant hear him, or that thing. That thing that tells me to get in the ring. Hit anything that gets in my way (to potřebuje každá kurvička dostat jednou pořádně přes hubu, aby se už - na rozdíl od muže - nezvedla). I only know how I lost. Your natural style just wont work with a guy that big (muj style). I won (jeho styl je dostat tolik ran až se soupeř unaví, a pak už je to jedno, jak ho dodělá). Easy to remember. Se cant let it get to a judges decision. So we train here tomorrow, 5 AM. Listen, you wanna change things in a big way, then you need to make some big changes. Place where fighters go to start over. Get reborn. Looks like HELL to me. Since you are going back to hell, you might as well get used to it. Lets get ready to rumble. ()

STORM70

Jsem velice mile překvapen. Box mě nikdy nic moc neříkal, ale Rockyho jsem měl vždycky rád... a kór čtverka s Dragem.. Především bych ocenil zvuk (jestli můžu posoudit z telky) a hlavně Sylvester je lepší herec než Arnold :-) :-) a pětapadesátka Brigitte Nielsen, která vypadá na sedmdesát. ..Nemůžu si pomoct (možná za to může sedmička vína) ale 7/10 ()

blondboss

Aj napriek tomu, že pokračovanie Creeda sa vyznačovalo hlavne neskutočne banálnou zápletkou a scenáristicky to nebolo nič moc, predsa len sa mi tento snímok páčil viac ako jednotka. Hlavne preto, lebo ten film mal dušu, mal to, čo predtým filmy o Rockym a navyše tu bola brutálna dávka nostalgie zosobnená v roli Ivana Draga. Jednoducho tie emócie ku mne prenikli a o tom by mal byť kvalitný film. 70 % ()

Isag1

Motivácia, disciplína a šport. Tieto 3 slová vyjadrujú tento film najpresnejšie a sú to slová, ktoré aj mne pomohli sa posunúť ďalej. Je neskutočné ako sa posunuli z klasického Creed 1 na túto extrémnu hitparádu a strašne ma teší z tohoto cool výsledku, ktorý tento film predniesol. Do dnes si viem vybaviť Creedovu tréningovú scénu, ako sa pripravoval na boj s Dragom. Veľmi kreatívny a nápaditý scenár! ()

Kalda69

Uz to neni ten comeback jako v Creedovi jednicce a ani ty boxersky sceny nejsou tak uchvatny, ale zatimco u predchoziho dilu jsem se rozmyslel mezi 4 a 5, tak zde to bylo mezi 3 a 4. Protoze driv resili jestli boxer dobre vidi a podobny veci a tady ho nechaj boxovat se zlomenyma zebrama, dokonce dvakrat, no WTF? Ale zas podle toho ukonceni doufam ze to bude posledni ze serie Rocky. (245) ()

zodiak217

Skvelo vykladany príbeh. Ani na chvíľu som sa nenudil. Oceňujem, že to nebolo len o súbojoch a príprave na boj, ale malo to svoj príbeh. Mohli sme nazrieť do súkromia oboch rivalov a lepšie pochopiť ich pohnútky v ringu. Samozrejme bez klasikov ako Stallone a Lundgren by to nebolo ono, avšak bol čas predať žezlo novej generácii. Určite si tento film ešte v budúcnosti pozriem znova. ()

Dr_Berry

Předchozí díl nastavil laťku hodně vysoko a druhý díl ji bohužel nepokořil. Pokračování se drží ve stejné váhové kategorii a to je možná škoda už kvůli nástupu Ivana Draga. Sylvester Stallone opět hází svoje moudra kolem sebe jako kdysi rány. Michael B. Jordan mě nechává chladným, nějak mi tentokrát jeho příběh nepřišel tak vyhrocený na to, že chtěl "pomstít" otce. Ale překvapením určitě byly Dolph Lundgren a Florian Munteanu jako otec a syn Dragovi byly neskuteční a překvapilo mě do jaké hloubky pod kůži jsme se rusákům dostali. Z těhle dvou tvůrci vymlátili co se dalo. Příběh Ivana Draga mě možná dostal trochu víc než Creedův. I tak parádní film, parádní pokračování boxerské ságy. Myslím, že za tři roky můžeme očekávat třetí kolo. ()

Naghavi

Nadstandardní pokračování, kterému nic zásadního nechybí, navzdory jasně očekávaného souboje mezi mladým Creedem a mladým Dragem, ale tak to asi má být, splňuje to aspekty sportovního filmu... ()

hony23

Rocky Balboa vs. Ivan Drago po 30 letech? Naštěstí ne. I v továrně na zázraky jménem Hollywood mají dost soudnosti na to, aby postavili do ringu dva důchodce. Takže boxují jejich svěřenci a byť jejich zápasy nemají s opravdovým boxem nic společného, je to celkem zábavná podívaná. Bohužel ale většinu filmu tvoří naprosto nudná vata, kdy Sly mudruje o životě, mladej Creed zakládá rodinu a společně vzpomínají na Apolla, z něhož Drago kdysi vymlátil duši. ()

Goumen

Pořád v podstatě to samé a pořád to funguje:) Možná, že zcela objektivně by si to už zasloužilo o hvězdičku méně. Ale mně se Slyův styl líbí a má to prostě svoje kouzlo. ()

ariari

výnimočne dobré ukončenie ságy, ktorú som si nikdy nenechala v priebehu vekov ujsť,. Sly spropagoval box ako nikto na svete. Jeho umenie hraničí s virtuozitou .Jeho amatérske snahy boxera sú o to cennejšie, , že skutočne roky potil krv,držal diéty, mal rozlámané telo a driloval, aby to dal čo najpresnejšie podľa vzoru, ktorý sám stvoril. To najlepšie stvorené na tomto svete je súčasne jednoduché. Nečakali sme zložité psycho Cuaronove drámy ani Marvel avengerovku, ale krásnu rozlúčku s kultom bojovníka. Pocta Sly STallonemu. ()

PanK.

Tak co by jste chtěli. Ohraná písnička. Dostanu na prdel a pak se zvednu. "GET UP" pořád je to Rocky na entou. Je to líbivě natočený a můžem být rádi, že to tak nezkušenej rejža dal aspoň takhle. Jinak souhlas s kobejnem Sly měl ságu opusti po skvělém Rocky Balboa. ()

Saroman

Moderní hudba je strašnej shit a hrozně to kazí, málo origo soudtracku kterej dělá Rockyho. První 3/4 filmu byla občas nuda, ale konec byl úžasný. Sly je třída, herec na úrovni a Rockyho díly s mladým Creedem mají pořád tu původní atmosféru. ()

notozjano

Kdyby to nebylo tak roztahané, dám hvězdy i čtyři, ale bylo to tak upovídané, že to zcela zastínilo tu sportovní stránku filmu, které je tady dost málo na sportovní film a pokračování takové kultovky, jako je Rocky IV. Ani bych tu nekritizoval nějaké výkony, k těm snad ani výhrad nemám, ale co do scénáře, tak ten je obohacen o spoustu rozhovorů, monologů a tolik nepodstatných scén, že to filmu ubírá právě tu boxerskou příchuť, kterou v sobě měli předchozí díly Rockyho. Ten film prostě neví, čím by chtěl být a poměr stopáž - box je tu silně nevyvážen. ()

Dezolátos

Člověk by řekl, že to po všech těch zápasech, po všech těch dílech, které jsou vlastně stejné, nebude ke koukání. Já však musím říct, že je to stále ono. ()

hrdygay

paradny film so silnym pribehom, nabity nostalgiou a emociami, dostat do filmu dragovcov bol vyborny napad, vsetky ich sceny boli brilantne, nedalo sa s nimi nesucitit, bez nich by film nebol tak zaujimavy, ivan drago (dolph lundgren) bol drsny, ponury, nahnevany na svet, ze ho jeho najblizsi odkopli pred vyse tromi desatrociami po prehre s rockym balboom (sylvester stallone), zostal mu syn viktor (florian munteanu), s ktorym zil v drsnych podmienkach na ukrajine, sylvester stallone je pan herec, mentorska rola mu isla vynikajuco, pacili sa mi vsetky boxerske suboje, taktiez aj trening v nehostinnych podmienkach v pusti s legendarnym rockyho soundtrackom, zaver odvetneho suboja v moskve bol emotivny ako DCEU, aj som brecal SPOILER: v rohu ringu adonis creed (michael b. jordan ) mlatil viktora draga, viktorov otec ivan isiel pozdlz ringu a hodil rucnik do ringu, neskor ivan drago utesoval syna, syn ho sklamane odstrkoval, ivan ho nadalej utesoval: "vsetko bude v poriadku" KONIEC SPOILERU, tessa thompson je jebacka, dolph lundgren hral v kratkej dobe v dvoch vybornych filmoch, okrem creeda 2 aj v najlepsom filme za rok 2018 aquamanovi 10/10 ()

Rocky se dočká dalšího spin-offu

Rocky se dočká dalšího spin-offu

29.07.2022

Boxerská franšíza kolem Rockyho se rozroste. Po Creedovi se totiž vlastního filmu oficiálně dočká také Rockyho nemesis Drago. Scénář ke snímku od studia MGM chystá Robert Lawton (Crave), který mimo… (viac)

Další Transformers našli režiséra

Další Transformers našli režiséra

17.11.2020

Po dlouhém a náročném hledání zdá se studio Paramount konečně našlo režiséra příštích Transformers. Snímku, jenž si klade za cíl restartovat celý vesmír a začít s čistým štítem, se tak nakonec ujme… (viac)

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

08.07.2019

Sylvester Stallone (Rambo V: Last Blood) má momentálně plné ruce práce s posledním Rambem, předtím zase dokončoval práce na dvojce Creeda, a do toho má oznámených ještě několik dalších projektů.… (viac)

Studio United Artists znovu ožívá

Studio United Artists znovu ožívá

06.02.2019

Sto let poté, co legendární tvůrci D. W. Griffith, Mary Pickford, Charlie Chaplin a Douglas Fairbanks založili první distribuční a produkční společnost na podporu nezávislých filmových umělců, studio… (viac)