Réžia:
Hyo JeongScenár:
Ji-woo JeongHrajú:
Ji-won Do, Sang-min Park, Jeong-hoon Yeon, Yoo-mi Jeong, Woo Hyeon, Ji-seob Kang, Juan, Joo-ah Shin, Jae-sook Ha, Hye-seon Kim, Seong-min Kang, Hyo-jeong Ban (viac)Epizódy(56)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
-
Episode 17 (E17)
-
Episode 18 (E18)
-
Episode 19 (E19)
-
Episode 20 (E20)
-
Episode 21 (E21)
-
Episode 22 (E22)
-
Episode 23 (E23)
-
Episode 24 (E24)
-
Episode 25 (E25)
-
Episode 26 (E26)
-
Episode 27 (E27)
-
Episode 28 (E28)
-
Episode 29 (E29)
-
Episode 30 (E30)
Hrajú
Ji-won Do
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Hojič (2014) (seriál)
Sedmidenní královna (2017) (seriál)
Andělovo milostné vzplanutí (2019) (seriál)
Sang-min Park
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Duch zabijáka (2019) (seriál)
Jeong-hoon Yeon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Baempaieo geomsa (2011) (seriál)
Duch zabijáka (2019) (seriál)
Gamyeon (2015) (seriál)
Yoo-mi Jeong
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Dong Yi (2010) (seriál)
Oktab bang wangseja (2012) (seriál)
Pooreun badaui junsul (2016) (seriál)
Woo Hyeon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Práva (2021) (seriál)
Ukažte se, duchové (2016) (seriál)
Pasta (2010) (seriál)
Ji-seob Kang
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Syopingwang Lui (2016) (seriál)
Juan
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Ailiseu (2009) (seriál)
Děti Slunce (2016) (seriál)
Betoben baireoseu (2008) (seriál)
Joo-ah Shin
Južná Kórea
Jae-sook Ha
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Yeonae shidae (2006) (seriál)
Boseuga dallajyeotteoyo (2011) (seriál)
Pasta (2010) (seriál)
Hye-seon Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Dong Yi (2010) (seriál)
Daejanggeum (2003) (seriál)
Naui yoogamseureowoon namjachingoo (2015) (seriál)
Seong-min Kang
Južná Kórea
Hyo-jeong Ban
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Chanranhan yusan (2009) (seriál)
49il (2011) (seriál)
Oktab bang wangseja (2012) (seriál)
Oh-joong Kwon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Ki hwanghoo (2013) (seriál)
Arangsaddojeon (2012) (seriál)
Yeoineui hyanggi (2011) (seriál)
Young-jae Dokgo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
7Keup kongmuwon (2013) (seriál)
Yeppeun namja (2013) (seriál)
Danny Ahn
USA
Najlepšie seriály:
Domangja peullaen B (2010) (seriál)
Ajikdo gyeolhonhago shipeun yeoja (2010) (seriál)
Sesang eodiedo eobneun chakhan namja (2012) (seriál)
Seo-yi Lee
Južná Kórea
Jae-suk Ha
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Boseuga dallajyeotteoyo (2011) (seriál)
Pasta (2010) (seriál)
Byutipul maideu (2016) (seriál)
Hyun-sook Park
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gyeoul yeonga (2002) (seriál)
Ukažte se, duchové (2016) (seriál)
Gunju : gamyeoneui juin (2017) (seriál)
Seon-im Park
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Soprán smrti (2018) (seriál)
Psací stroj z Chicaga (2017) (seriál)
Maentumaen (2017) (seriál)
Lee Dal
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Signál (2016) (seriál)
Kimgwajang (2017) (seriál)
Misaeng (2014) (seriál)