Zvláštní agent v převleku za bodyguarda musí plnit tajné úkoly v oblasti národní bezpečnosti a ještě přitom ustupovat rozmarům protivné superstar. (Netflix)

Krysap

Tak, a opět mi chybí možnost 50% volby. Potíž tohohle seriálu je, že pořád nevím, na co jsem se vlastně koukala. Jestli na romantickou komedii, bondovku, nebo na špionážní drama. První dvě varianty spolu docela pěkně jdou dohromady, ale kombinovat to s tou třetí je prostě blbost. Přitom příběh sám o sobě nebyl vůbec špatnej, jak ta část o přátelství, tak i ta akčnější o tajný službě. Ale ta romantika mi to tam prostě kazila. Možná to bylo tím, že mi ale vůbec neseděla představitelka hlavní role.. nejen že je opravdu nehezká, ale navíc naprosto příšerně hraje. Přistihla jsem se, že její scény přetáčím, protože mi vyloženě kazily tu napínavou linii příběhu. Navíc ještě naprosto děsivá ústřední romantická uječená melodie.. No, je to prostě škoda. Kdyby autoři soustředili energii na natočení špionského příběhu, mohla vzniknout docela dobrá pecka. Takhle spíš podprůměr. ()

Zíza

Už dlouho se mi nestalo, abych měla tak velké problémy něco dokoukat, když už jsem se prokousala prvníma pěti dílama. Těšila jsem se na Hae-jin Parka, ale mám pocit, že se víc herecky snažil v dřívějších projektech, že tenhle ho stejně jako mě moc neoslovil. Něco mi u něj pořád chybělo. A jeho postava... klišé tajný agent, až otravně nic nového. Co se týče hrdinky... ze začátku jsem ji ještě jakž takž měla ráda, ale postupem času se mi zprotivila a kdyby umřela, asi by se mi seriál líbil o hvězdičku víc. No a rozmazlený pan herec... scény s bodyguardem skvělé, měli mezi sebou výbornou chemii (na rozdíl od "zamilovaného" páru), kéž bych jich tam bylo víc. Nejlepší na celém seriálu nakonec byl záporák v podání Jeong-hoon Yeona, nejen herecky, ale i celkově ztvárněním postavy všechny ostatní zastínil. I tak pro mě asi to nejslabší z Korey, co jsem letos viděla. Těšila jsem se, ale nakonec to bylo naprosté zklamání. Snaha tvůrců se snad zalíbit všem kategoriím diváků přesáhla své meze a zůstal z toho divný paskvil, který ani nenutí diváka chtít vidět, co bude dál. Slabé. ()

Linaroth

Nejdelší reklama na vlněné svršky, co jsem kdy viděl (kdo absolvoval, pochopí). Přes nesvéprávný casting až na díry ve scénáři, za které by se styděli i tvůrci indických Hvězdných válek, je to jedna velká slabota. Jediná hvězdička za pár silnějších okamžiků a sympatické pošťuchování mužských hlavních hrdinů. ()

Vavča

Když jsem začal seriál sledovat, měl jsem špatné tušení ohledně hlavní herečky Kim Min-Jung nevypadá ve svém účesu moc jako člověk (žena) a její charakter je dost nemožný popravdě řečeno otravný. Jen fangirl a zároveň manažerka (Cha Do-Ha) velké akční hvězdy - Yeo Woon-Gwang, kde si roli někdy záměrné tupé a rozmazlené star vyloženě užívá zkušený Park Sung-Woong. Hlavním tahákem seriálu je ovšem Park Hae-jin, který je najat jako jeho bodyguard Kim Sul-Woo. Ve skutečnosti je však ghost agent, který řeší důležitou misi k odhalení spojení politiků a chaebolů, státních zástupců. Ten nebožák musí předstírat, že Cha Do-Ha je ženou jeho života a právem ze svojí nové mise nemá dobrý pocit. Ve vedlejších rolích uvidíte i známá jména, v roli záporáka je vynikající a charismatický Yeon Jeong-Hun jako chaebol Mo Seung-Jae. Příběh hrozně kulhá v rámci romantické linky, není to jen chyba herečky, jejího vzhledu, ale i scénáře, prostě to nepůsobí dobře, uvěřitelně ani zábavně. Naopak to co mělo být možná původně jen fille a balast, je ve skutečnosti jednoduchý, ale zábavný undercover příběh. Park Hae--jin září jako akční star, jeho agent to všem vytmaví a ještě přitom vypadá cool. Navíc ze začátku perfektní humor mezi bodyguardem a VIP, perfektní titulní znělka, hudba ok, super akční scény, má to napětí a nenudíte se. Park Hae-jin by si fakt zasloužil pořádnou sérii, má cool charisma dokonalého bishíka co umí vtipkovat s kamennou tváří a potenciál táhnout, sérii, cítím se provinile jako jeho nová trash fangirl, nebýt jeho, sérii nedokoukám. Třeba nám ve Four Men ukáže, co v něm vězí. ()

Ivuse

Asi jsem jednodušší, ale mně se tohle dílko velmi líbilo. Bavila jsem se od začátku až do konce, seriál neztratil vtip ani v pozdějších dílech, ale krásně bavil až do úplného konce. Myslím, že tajný agent duch K si získá srdce nejedné divačky. :-D Tahle role Park Hye Jinovi sedla jako prdel na hrnec! Odměřený tajný agent se kvůli misi stane ochrankou náladového herce a snaží se dokončit svoji misi, vše se zkomplikuje, když započne vztah s manažerkou herce. Když se na obrazovce objevil agent a herecká hvězda, tak jsem umírala smíchy. :-D Vedlejší postavy mě taky moc bavily. Hlavní zápletka mi přišla taky moc fajn. Pro mě jsou tyto náměty velmi přitažlivé... mnohokrát se mi připomněl Healera... i když s ním neměl nic společného :-D asi právě ten námět... přišla na mě nostalgie a vybavily se mi mnohé scény z Healera. :-D ()