Yeppeun namja

• Južná Kórea 예쁜남자 (viac)

Sykon

Tohle nebude Geun Seokův nejpovedenější snímek, ale ani ne ten nejhorší. Seriál trpí typickým korejským mixováním žánrů, které se tentokrát neprolínají, jako spíš střídají - a to mnohdy dost rázně. Ale zpočátku je to zábava, a ten uspěchaný konec jsem ochotný odpustit, když jsem zjistil, že scénáristé museli seriál náhle zkrátit o čtyři díly. ()

Zelilu007

Ti dva se k sobě vůbec nehodili. A hlavní dívčí postava se mně ze začátku vůbec nezamlouvala. Proto jsem dala ze začátku 2*, ale nakonec dokázala s tím druhým hercem vytvořit dost vtipné scénky. Jang Geun Suk měl konečně možnost ukázat všechny jeho tváře a měnění charakteru a jeho hairstyles mne zase jednou dostaly. Nejvíc se mi líbilo jeho pózování . Musím připomenout scénku s ramenem to mně tak rozesmálo, že jsem v jednu chvilku spadla z postele. Bohužel jsem si tento seriál nemohla plně vychutnat kvůli anglickým titulkům, tak že jsem vlastně nepochopila hlavní linku s ženuškami. Proto budu potřebovat druhé shlédnutí, ale nemyslím že budu hodnotit jinak. Mno uvidíme. Zatím tak trochu souhlasím s Krysap. ()

Vavča

Mně se ten seriál velmi líbí, dovede mixovat bez problémů žánry, sledovat dráhu profesionálního dobyvatele, manipulátora ženských srdcí, kterého ho hraje Jang Geun-seok je velmi zábavné. Vážné téma, pojaté v netradičním hávu, náš hrdopýšek musí dobýt srdce typově různých žen, zkusit kam až se lze s pomocí žen dostat. Velmi okouzlující hlavní herec není jediná deviza seriálu. K ruce má i schopnou asistentku, navíc ho zbožňuje IU, některé komediální záseky nemají chybu. Jsem zklamán trochu z konce a vyznění seriálu, který popírá původní ideu, stejně tak zamrzí určitá ztráta tempa, ale seriál je to pořád originální a zábavný, k čtyřem hvězdám měl relativně blízko. ()

Krysap

Tomuhle seriálu ublížily dvě věci - za prvé podle mě každý čekal, že půjde o romantickou, mírně až více ztřeštěnou komedii. A ono to tak opravdu zazčátku vypadá, typický praštěný přehrávání, Jang Geun-Seok a jeho typicky frackovitý projev.. Jenomže potom se najednou něco změní a člověk zjistí, že sranda je to jenom chvílema a ve skutečnosti jde spíš o jakési výchovné rodinné drama, kde jsou sice občas komický scénky, ale hlavní téma je psychologický vývoj hlavního hrdiny. Já vlatně pořád nejsem schopná říct, na co jsem se koukala - jestli na komedii, nebo na vážnou věc. Podle mě převaha vážný linky dost diváků zklamala, protože prostě čekali čistou srandu. No a tak měl seriál skoro od začátku hodně nízkou sledovanost a proto se jej taky autoři rozhodli utnout už v 16. díle a nenatočit původně plánovaných 20. No a to je ta druhá věc, která hodně moc ublížila. Poslední dva díly byly opravdu jako by na ně člověk koukal zrychleně. Místo, abychom si několik dílů užívali to, k čemu měl děj správně dospět - tedy dramatický souboj mezi rodičem a synem, tak najednou to bylo šup-šup, člověk to skoro ani nestačil sledovat a přišel konec. Myslim že nám autoři kldině ty čtyři díly navíc mohli dopřát.. Pak bych možná dala i 4*. Ještě k hlavním představitelům - neměla jsem výtky vůči nikomu, JGS je moje slabost, takže ten mě asi nedokáže zklamat nikdy.- Příjemně mě překvapil Lee Jang-Woo, IU byla taková, jaká měla být. Prostě hercům nemám co vytknout, ale autory bych nakopala. ()

Moiraine

Celkově mě Pretty Boy docela bavil, ale přišlo mi, že se někde v průběhu seriál začal odchylovat od původního konceptu. Nemusí to být nutně na škodu, ale tady to dobrou službu neudělalo. Žánrový přesun od komedie někam, dejme tomu, k dramatu se u Korejců děje celkem často, tak mě to ani nepřekvapilo a i později se občas objevily okamžiky, které mě pobavili. Kde mi to vadilo, byl děj. Druhá polovina seriálu je v rozporu s některými výroky, které zazněly ze začátku. Navíc jak je předkládán Ma Teho souboj s neúprosným světem byznysu, tak tvůrci nějak zapomínají, že mají jen omezený počet epizod, takže ten konec je celkem dost uspěchaný. Plusem budiž ale to, že hlavní postavy mě bavily, což nebývá u kdramat samozřejmostí. ()

• V 3. epizóde 1. série môžeme vidieť nové vlasy Geun-seok Janga, ktorý sa prvýkrát po štyroch rokoch ostrihal. (DoramaManiac)