Mladý čebolský dědic ze Soulu trpící ztrátou paměti se seznámí s milou dívkou z venkova, která mu přislíbí pomoc, dokud nezjistí, kým je. (Netflix)

skretik

aj ja by som to skratila (reakcia na komentar Krysap)... takze preskakujem niektore sceny... ale momentalne ma dostala 9ta epizoda, cca 29.minuta... ked pride scena s komornikom a "pripominanim niekotrych skutocnosti"... hahaha... desiata epizoda a pavuk :D... no proste v kazdej epizode bola nejaka super vec... dobra odreagovacka :) ()

sarulefilm

Já mám oba hlavní herce ráda, ale tady bylo zkrátka až moc té roztomilosti. Bylo jí tam tolik, že to pro mě bylo skoro nevydržitelný a působilo to hrozně dětsky. Největší problém vidím v hlavní postavě Louise, protože jak můžu fandit hrdince, aby se zamilovala do přerostlého dítěte. Zase to bylo ale neuvěřitelně chytlavý a některé díly jsem přímo prolítla. Je to jednoduchý, sladký ale za mě ne, já bych tam potřebovala nějakou hloubku, kterou prostě tohle drama nemá. ()

Amalberga

Velmi příjemný seriál. Dá se v něm najít spousta odkazů na klasické k-drama i západní filmovou tvorbu (La Boum, Kill Bill a určitě další, kterých jsem si nevšimla). Úžasný soundtrack obsahuje skvělé korejské, čínské i americké klasiky, skvěle se hodí k jednotlivým scénám a je radost ho poslouchat. Hlavní hrdinové jsou zajímaví, i když chvílemi otravní (asi jako v každém k-drama). Bohužel nemohu jít na pět hvězdiček, protože druhá polovina měla několik zbytečných epizod a nesmyslných dějových zvratů. Jinak doporučuji. ()

jarah

Veľmi príjemný oddych a úľava pre nervy, ktoré predtým dostali zabrať pri sledovaní niekoľkých seriálov plných brutality. Scenár je dosť jednoduchý, v niektorých pasážach až povrchný, ale páči sa mi, že sa nesnaží hrať na niečo, čím nie je. Od začiatku je jasné, že ide o nadsádzku plnú láskavého humoru s postavami, ktorých naivitu, filantropiu a dokonca aj natvrdlosť si divák okamžite obľúbi. Veľmi dobrá kamera a obrazové aj zvukové efekty na pobavenie. Rada preženiem a ohodnotím štyrmi hviezdičkami. ()

sara93

Louie je jako roztomilý, plachý stěně co se zrovna narodilo a ztratilo. Go Bok-Sil to ztracené opuštěné štěně najde a adoptuje si ho. O štěňátko se stará jak jen nejlíp může a tak se ze štěňátka stane věrný pejsek, který miluje svojí paničku tak moc, že chce být furt s ní. Když panička není doma, tak jí vyhlíží a když se vrátí domů, tak je nejšťastnější na světě. ♥ Tohle je nejsladší Dorama co jsem zatím viděla. Líbí se mi zahraný Louie, dialogy, příběh, to jak si režiséři v posledních epizodách zahráli s dějem ze kterého jsem byla první zmatená, ale vždy to vysvětlili opravdu originálním způsobem. Konec byl důstojný a zároveň epický. No abych jen nechválila, tak co mě na seriálu ze začátku štvalo byla postava Cha Joong-Won, ale pak jsem si zvykla. Seriál bych klidně sledovala i dál, abych si mohla vychutnávat sladkého Louieho jak říká Bok-Sil, že má hlad :D. ()