Všechno běží jako na drátkách? Ani náhodou. Marty a Wendy se hádají, jestli mají expandovat, a nečekaný návštěvník zatím obrátí jejich osobní život vzhůru nohama. (Netflix)

Viktooorka

Všechny ženské postavy mě v tom seriálu vytáčí víc a víc.. Kouzlo celého seriálu jde pomalu do háje, protože jejich chování a vývoj je už za hranou. Jediný Marty drží vše pohromadě. Dokoukám už to jen ze zvyku. ()

tron

„Ak chcete ísť do vojny... viete, kde bývam.“ Po dopozeraní druhej série Ozarku som si sľúbil, že do tretej sa pustím len ak v nej bude Arnold Schwarzenegger. No, lenže tron mieni a manželka mení. Tretia sezóna je lepšia, ako druhá, ale i ona si so sebou nesie prekliatie celého seriálu – šialené dĺžky; ak má niektorý diel pod 55 minút, dá sa o ňom hovoriť ako o podozrivo krátkom. Vďaka vysokej minutáži je všetkých 10 epizód po atmosférickej a hereckej stránke neskutočne vyladených. Bez debaty sa bavíme o nadštandardnej práci. Toto má proste k priemeru ukrutne ďaleko. Problém je v tom, že (paradoxne znova kvôli vysokej minutáži) sú diely naťahované. Čo sa scenárov týka, platí to isté, čo pri prvých dvoch sériách – za mnohé prúsery si postavy môžu samé a iné problémy sú narýchlo vycucané z prsta, nevraviac o rôznych Deus Ex Machina. Celé je to škoda, lebo vo chvíľach, kedy sa Ozark rozbehne a postavy začnú radikálne konať, je to fantastická jazda. Bohužiaľ, to sa stáva veľmi nečasto. Dole klobúk za finálny cliffhanger. Čakal som všeličo, ale toto nie. Hoci to dáva logiku. A to si na Ozarku vážim – nezabúda na to, čo sa stalo v tretej časti prvej série. Naopak, neustále je to brané do úvahy a kedykoľvek z toho nečakane môžu vyplynúť desivé konzekvencie a sú vyvodzované drsné a pekne temné následky. Niektoré postavy sú v 3. sérii na prvý pohľad zbytočné (a daktoré scény šumia do prázdna – prvý bozk), ale keď už to prestanete čakať, tak sa zrazu ukáže ich miesto/pointa v deji a poviete si „wow!“. Najväčšiu pozornosť v 3. sérii zrejme strhne Wendyn tragický brat, ktorý môže iritovať, ale najmä ku koncu ide o fakt dobre napísanú (a zahranú) postavu psychicky ťažko chorého muža. ()

3DD!3

Vyšponované do extrému. Třetí řada začne pomaličku menší rozcvičkou s kasinem ale přeroste v emocionální psycho nejtěžšího kalibru. Batemanův kalkulující Marty je pořád boží ale tahle řada stojí především na Vendy která se z sebevědomé chytré ženské mění v uzlíček nervů. ()

Davies182

Ozark zmutoval do ultimátně napínavýho seriálu (díl od dílu lepší). Bere si dobrý věci z pecek jako Breaking Bad, Homeland nebo Ray Donovan, a přitom se nebojí ukázat svůj vlastní ksicht ve scénách, kdy se o slovo hlásí hutný drama s prvky černého humoru. Pět hvězd je skoro málo, oproti minulý sezóně je to velkej krok kupředu. ()

Pilda17

Třetí řada předčila mé očekávání. Zvraty, napětí, vše naprosto skvělé. Od prvního dílu skvělý děj, to co chybělo první a druhé sérii, tak tato měla. Změna Vendy neměla chybu, v této řadě se ukázala její práva tvář. ()

mzss1

[86%] Je to čím dál lepší! Neskutečně mě to začíná bavit, škoda, že to čtvrtou a prodlouženou sérií skončí ... Celkový komentář napíši až po skončení celého seriálu k té finální 4 řady. Po dramatické stránce je to vypilované k dokonalosti. ()

DwayneJohnson

Celkem zklamání, i přes mé vysoké hodnocení. Vlastně až do posledního, našláplého dílu se to pořád motalo v předešlých sériích. Neskutečně mě vytáčel bratr Wendy a vlastně jeho celá, dějová linka. Co naopak potěšilo, bylo kromě ústřední dvojice možné, další dodavatelsko-odběratelské vztahy navázané v Ozarku úplně na konci a pak hlavně závěrečná dvouminutovka, která do slova a do písmene rozstřelila střet, ke kterému to v poslední třetině celé směřovalo. Jasná pozvánka na další pokračování, ve kterém bude určitě na co navázat a k čemu se vracet. (oblíbené postavy: Marty, Wendy, Charlotte, Darlene a psycholožka, jejíž "ending scene", byla možná úplně to nejlepší z celé, třetí série) ()

Chrustyn

Chybí tomu ten intenzivní tlak na hrdiny jako v první sérii, ale stále ojedinělý a hlavně výborný seriál. Příběh stále baví, nové postavy zajímavé a stále přicházejí nové problémy, které udržují v napětí. Seriálová pecka a moc se těším na další sérii. ()

mm13

Začína byť až obdivuhodné, ako húževnato sa tvorcovia držia cesty, na akú nastúpili od prvej epizódy prvej série. Otázka je, či po tej ceste kráčajú, lebo je pohodlná (a divácky atraktívna)... alebo vedome klamú telom a na jej konci čaká niečo... niečo viac...? ()

Kaluž

Strašně mě začala srát postava manželky v podání Laury Linneyové. Ale strašně. Její motivace k bezohlednému chování postrádají sebemenší smysl. Tak s tím koukejte něco dělat, bo čtvrtou sezónu s tak blbě napsanou píčou na krku to už Marty neutáhne. ()

Trevor

Ako sa to už spomína v ďalšom dobrom komentári k sérii tretia bola napriek slabšiemu rozbehu doteraz jednoznačne tou najlepšou. po slabšou rozbehu so zamilovaným Jonahom cez čoraz sebavedomejšiu Ruth sme sa cez čoraz väčšie nezhody medzi Wendy a Martym a zvláštny vzťah Darlene s Wyattom prepracovali ku skvelému finále, ktoré však prišlo už v 9 epizóde. Posledná bola prísľubom nádejnej štvrtej série, ale...niekedy je lepšie v najlepšom prestať. ()

M.i.k.e

třetí řada udržela laťku dost vysoko a rozhodně nalákala na řadu další.Mustr přitom zůstal stejný.Zkraje se víc kecá,a nic až tak zásadního se neděje,nicméně vše postupně graduje až k výbornému finále.Aniž bych to čekal,tak v mnoha ohledech je třetí řada zatím ze všech nejlepší a to nebývá úplně pravidlo.Závěrečných několik vteřin bylo navíc perfektně uspokojujících...80 ()

Chen

Pro mě zatím nejlepší řada, ať už díky Helen nebo komplikovanému vztahu ústřední dvojky. V prvních dvou řadách se seriál hledal (i tak byl skvělý), teď konečně našel správný směr. Vadil mi tedy bratr Wendy, sice jsem si říkal, že je psychicky nemocný, takže musím jeho chování tolerovat, ale nedalo se to, nicméně to byl zřejmě záměr filmařů, udělat z něj postavu, která bude mít na diváka takový vliv, takže jim nemůžu vyčítat, že mě vytáčel doběla. Jinak nemám snad žádnou větší výtku. ()

vnimatkrasu

Ozarku vždycky něco chybělo. Pokukoval po Breaking Bad, ale trochu přitom šilhal. V o to větším úžasu po třetí řadě jsem. Napětí, perfektní práce s postavama, senzační Tom Pelphrey a Batemanova režie s fantastickým timingem. Pětihvězda bez kompromisů. Netuším, v čem tuhle látku autoři vyprali, ale ten prášek chci taky. ()

Lachtaan

Neprávem opomíjená enormní pecka Netflixu, která jde proti proudu a s každou další sérií zraje jako víno. Kdekoho může totiž ve svých prvopočátcích vyloženě nudit a mást, třetí řada je ale tak perfektním seriálovým thrillerem, že bych se Ozark nebál dát hned na to pomyslné 11. místo mezi nejoblíbenějšími seriály. Těhle 10 dílů se totiž sledovalo naprosto samo. [viděno na Netflixu] ()

vyfuk

Třetí série tak nějak nenabízela nic jiného než repetitivní opakování nějakých drogových klišé a podobných kravin, ze kterých časem vyrostete. Pokud máte mozek a není tohle první seriál podobného typu, co jste viděli v tomto odvětví minimálně. Pohazujete se neustále příběhem, který vám chce vymyslet nové osudy a zádrhely postav, ale je problém v tom, že ani ty nejsou nevyčerpatelné, a i když najdete na konci zajímavé rozuzlení v pozadí, nic to nemění na tom, že se z postav klasicky museli udělat bezmozci, aby byl obsah. Aneb proč si hrabat na vlastním písečku, když můžete vézt skoro válku gangů? A nebo proč udělat z postavy bratra naprostého debila jen, aby se bylo na co koukat a bylo by to víc napínavé. Myslím si, že jsem už dost starý na takovéhle kraviny. Nic to nemění na tom, že ono rozuzlení a obecná linie v pozadí, rozhodně není sama o sobě špatná. Spíše se seriál uchýlil jít jednou z nejvíce iritujících cest, jen aby stále měl, co vyprávět. Nic to nemění na tom, že čtvrtá série bude mít, co nabídnout. Je otázka, zda to bude trochu inteligentní, ()

Guzi

Nevidím extrémní zlepšení proti předchozím sériím, protože jsou skvělé obě. A třetí je stejně skvělá, možná vážně o chloupek lepší, napínavější a příběhově vybroušenější. Konec nebyl tak šokující, směřovalo k němu druhou půlku série. Šokovaný bych byl kdyby k tomu nedošlo, na co by Bateman a spol pak chtěli lákat na další řadu, to fakt nevím...Celkově za 4.5*, ale doufám, že nebudu nikdy psát komentář k 7.sérii... ()

Jaro.Krafcik

Jednoznačne najlepšia séria ozarku teda príbehu rodiny byrdeovcov. Aj keď, čakal som lepší záver. Ten nám sľúbil že asi bude aj štvrtá séria. Ale určite s hodnotením nepôjdem vyššie. Som sám zvedavý kedy sa jej vôbec dočkáme. 4* ()