Každý rok sa na jeden mesiac stretne partia súťaživých kamarátov, ktorí sa s plným nasadením a bez akýchkoľvek pravidiel nechávajú strhnúť hrou - naháňačkou, ktorú hrávajú už od prvej triedy – riskujú svoje krky, prácu a vzťahy len preto, aby mohli toho druhého chytiť a vykríknuť: „Si to!“ Tento rok sa termín naháňačky prekrýva s dátumom svadby nepremožiteľného hráča, z ktorého sa tak stáva ľahký cieľ. Ale on vie, že prichádzajú... a je na to pripravený. (Continental film)

Qitek

Trošku přepálený v mnoha ohledech. Vzhledem k závěrečným záběrům bych asi ocenil více té realističnosti, než přepálený akční scény s otravnýma zrychlo/zpomalovačkama. Jeremy Renner je ultra nesympaťák a zbytek bandy občas příjemně pobaví. Jinak docela nemastná neslaná záležitost s občasným vydařeným fórkem. Filmu přidává hezky smutný finále, které je pak právě ještě korunované reálným záběry. Na nedělní odpoledne odpočinková věc. ()

Mrkvič

Nejen že je nápad zajímavý, ale stejnou mírou originality se mohou pyšnit i vtípky. Sice herecké osazenstvo (aspoň za mě) moc komediálního talentu nemá a ke konci se film lehce utápí v žánrových klišé, ale i tak po většinu času jde o nestandardní podívanou. ()

Johnny.ARN

Ono je to v celku celkom vtipné, svižne natočené s perfektnými fight scénami. Posral to ale ten záver, pri ktorom doteraz neviem, či to bolo hrané alebo ni. Nemá to síce nejaké úderné hlášky, ale nie je to trápne a plné fekálneho humoru. Takže celkom fajn filmík na odľahčenie, pri ktorom sa nemusíte hanbiť za hercov. 3 z 5 ()

BROKEN_

Fajn komedie se skvělým castingem. Jeremy Renner si roli neskutečně užívá, a jeho akční scény jsou ve stylu Sherlocka Holmese ( od Guye Ritchio ) perfektní. Film neskutečně utekl, nenudil jsem se, zkrátka je to zábavná komedie, která je kupodivu podle skutečné události. HUSTÝ!! PALEC NAHORU. ()

oveckaoa

Hollywood už jde totálně do háje, když natočí komedii o hře na babu a uživatele csfd jsou asi totálně na hlavu, když to pošlou do červených barev. 40 procent za zpomalovačky a tu blondýnu a zhruba 2 vtipy víc ani omylem. ()

ivan bohatyr

Docela dobré, dost se mi líbí ten nápad a podle mě se z toho dalo vytěžit mnohem mnohem víc srandy, škoda, třeba ještě bude nějaké pokračování. Každopádně trochu mi vadí, že s tím potratem to bylo velice nefér, očividné porušení pravidel, měli za to dostat po čumáku, ale nestalo se tak, zůstalo to bohužel nepotrestáno. ()

ywo666

Prekvapivo slabota. Napad super. Obsadenie zaujimave. Hodnotenie vysoke. A vysledok proste nie je dostatocne dobry. Vtipov mohlo byt viac (aj ked obcas sa zadari). Isla Fisher by sa mala poriadne hanbit za to co predvadzala. Rovnako ako Leslie Bibb. Rennerov skill je prehnany az to prestava byt zaujimave. A ako obvikle. Najlepsie sceny su aj tak v trailery. Ako nebolo to zle ale proste som sa nebavil ako som cakal. slabsie 3*. ()

elanius

(65/2018) / Zachránil to Renner so svojou postavou. Tag má viac ako zaujímavý námet, ale ani zdaleka sa nepodarilo dosiahnuť na tie najlepšie (americké) komédie posledných rokov. (6/10) ()

Yoshimitsu

Když jsem byl malej, tak jsem taky rád hrál hry s přáteli třeba na babu, nebo na schovávanou, ale do vyspělejšího věku už jsem si to nepřenesl. Dávám 75% ()

Phietros

Hodně zajímavá komedie, která se umí obejít i bez sprostých slov a s netradiční zábavou dospělých chlapců. Ti si od mala slíbili, že je nikdy neomrzí jejich dětská hra na babu a proto si jí každý rok připomínají. Jsou ochotní riskovat svou práci, pohodlí doma i bezpečnost veřejnosti, kdy jsou nečekaně v převlecích připraveni. Jenže tento rok je zcela odlišný a vyjímečný v tom, že v době konání hry se žení jejich kamarád, kterému ještě nikdy neřekli máš jí! Aby nezůstal neporažený, bude tento rok jejich cílem hlavně on, ten který předvídá každý jejich pohyb. Hra může začít! V celku pohodová akční komedie natočená podle skutečných událostí.. 65% ()

tnp101

Nebýt originálního námětu a úderného rozuzlení, velká sláva by se nekonala. Humor mi moc vtipný nepřišel, postavy jsou docela šablonovité a highlighty ve formě bojových scén alá Downeyho Sherlock se rychle okoukají. Mělo to být více utržené ze řetězu nebo více seriózní. Film se snaží zalíbit širokému publiku, ale podkopává si tím nohy. 60% ()

Pavlínka9

Souhlasím s komentářem Malarkey :) Pobavila jsem se, posledních 5 minut mi udělalo husinu a pustila jsem si je třikrát :) Tohle pro mě bylo opravdu překvapením, i když jsem se po 10ti minutách, co jsem to zapla řekla, že mě podobné filmy netáhou...toto je výjimka :) ()

noriaki

Tyhle pohodové komedie obtočené kolem bizarního námětu mám hodně rád. Tahle je správně ulítlá, vypointovaná, s nakažlivou atmosférou a čas od času si udělala chvilku na dojemnou scénu. Jeremy Renner se mi v roli moc nepozdával. Jeho komediální talent je prakticky nulový, a když se choval jako dobrácký rošťák, tak působil skoro jako psychopat. V akčních scénách je ovšem král. ()

Timak

Po prvních 20 minutách filmu jsem od toho čekal solidní pecku. Pravda je, že to bylo ve finále trochu slabý. Ale jako oddychovka to zafunguje. Taková jednohubka. Rychle tě zasytí, ale za chvíli na to zapomeneš. ()

hroubek

Příjemná jednohubka. Zpočátku jsem se na film moc nechtěl koukout, ale pak jsem viděl jednu ukázku a ta mě přesvědčila, že by to nemusel být ztracený čas. A taky, že není. Máš ji! je povedená oddechová komedie, která mě mile překvapila, hlavně první půlku. Režisér Jeff Tomsic se s filmem dobře popral. Šlapou mu akční scény, vtipy a gagy zvládne velmi dobře prodávat. Jediné co si neudrží je tempo filmu. Někde po půlce, filmu začne pomalinku docházet dech a některé momenty začnou trochu skřípat. Což je celkem škoda, jelikož film byl rozjetý velmi dobře. Ed Helms mi tady sedl a byla s ním sranda. Jon Hamm zde není špatný, jen v těch vážnějších rolí je lepší. Jake Johnson tyhle flákače umí moc dobře. Jeremy Renner se královsky baví a mě bavilo ho sledovat. Isla Fisher je hodně fajn a je škoda, že nemá více prostoru. Hodně mě mrzelo, že Rashida Jones nemá v příběhu větší využití, ale bylo fajn jí vidět. Film má hezky natočené "honičky a souboje" a místy to připomíná grotesku. Osobně se mi dost líbil konec, který mě sedl. Máš ji! je příjemná oddechová komedie, jenž mě dobře pobavila. ()

VanTom

Až nečekaně zábavné komedii o pětici kamarádů, kteří si celý život (resp. každoročně v květnu) hrají na babu, se daří podchytit takovou tu dětskou radost ze hry. Samozřejmě "snahu nezestárnout" dotahuje do extrémů hraničících s úchylkou (naštěstí nepříliš často kořeněnou debatami o hulení ptáků). Silné 3* ()

ZeroCZ1233

Pod pojmem typická americká komedie si asi všichni představíme stejný typ filmu. Taková ta průměrná a břitká komedie s kadencí situačních a verbálních vtipů, kdy se z 30 povedou třeba 2 až 3. Tento snímek do jmenované kategorie spadá jen tak z půlky. Ten feel prvoplánového produktu z fabriky tam smrdět je, avšak je tu také napaditost, hlavní téma je drženo až do konce i přes očekávaný emoční zvrat, jenž naštěstí nezabředává do sentimentálního kýče a hlavně herci si to nadměrně užívají (mně nejvíce sympatičtí Jon Hamm a Jeremy Renner). To dnešní komedii soudobého střihu naprosto stačí k tomu, aby se dostala do koutku nadprůměrných bijáků. Svižná jednohubka na večer po práci nebo movie night s přítelkyní. 7/10. ()

Sany33

Príbeh:Celoživotná hra na naháňačku. Herecké obsadenie: Jeremy Renner a Ed Helms potešili, tieto dve mená boli zárukou toho, že sa bude jednať o celkom dobrú komédiu, nie však na úrovni, čo sa aj potvrdilo. Prevedenie: je len ťažko uveriť, že sa jedná o komédiu podľa skutočnej udalosti, nakoľko niektoré sekvencie naháňačiek boli naozaj neuveriteľné. Pocity: Niekoľko krát som sa zasmial ale od komédie čakám viac. Potenciál tam bol nakoľko už samotná zápletka je pritiahnutá za vlasy a tak máte dvere stupídnemu humoru otvorené, scenáristi to ale nevyužili tak ako by som si to predstavoval. Pridaná hodnota: Až na mravný dojímavý koniec tam veľa pridanej hodnoty nebolo nakoľko sa jedná o dosť priemernú, ľahko zabudnuteľnú komédiu. 54% ()

Herec Jeremy Renner měl vážnou nehodu

Herec Jeremy Renner měl vážnou nehodu

02.01.2023

Na Oscara dvakrát nominovaný herec Jeremy Renner (Smrt čeká všude, Město) se podle posledních informací nachází v kritickém, přesto stabilním stavu v nemocnici poté, co prodělal vážnou nehodu při… (viac)