Pod vedením Starfirea dokázali Mladí Titáni – Beast Boy, Raven, Blue Beetle, Robin a čerstvý navrátilec Nightwing – vybudovat nezlomný tým pro nikdy nekončící boj se zlem. Jenže nejnovější členka, tajemná a mocná Terra, tento stav nejspíše změní. Mezitím se probudí dávné zlo – Bratr Blood - a ve stínech číhá známý nepřítel Deathstroke. A oba se chystají udeřit. V příběhu plném nečekaných zvratů, intrik, dobrodružství a zrady budou Mladí Titáni nakonec muset svést bitvu s nepřáteli i svými vlastními pochybami, aby znovu stmelili tým a překonali temné síly kolem sebe. (Magic Box)

Hanys_

Chvilku jsem se ztrácel, jestli je tohle prequel nebo sequel, nebo co vlastně k Justice league vs Teen titans, ale nakonec je to vlastně jedno. Tentokrát už tady Nightwing není jen epizodně, přibyla členka Terra a hlavně parádní Deathstroke. Ti animovaní Titáni jsou o parník lepší, než poslední filmové věci od DC. 7.5/10 ()

tomik99

Titány jsem nikdy moc nemusel, protože je tam na můj vkus až moc nezajímavých postav, naštěstí nahoru to vždy táhl Nightwing a nový Robin, což vlastně platí i pro tento film. Nicméně tady už i ostatní postavy v týmu dostávají jasnější obrysy a trochu té lidskosti. Řeč je především o Teře a Beast Boyovi. Začátek zaváněl pěknou nudou, ale jakmile se na plátně objeví Blood a Deathstroke, je to o poznání lepší film. Navíc nás čeká jedna zrada v týmu, která si následně vyčítá, co udělala, což je bylo také fajn sledovat. V závěru se jedná zatím o možná nejlepší film s Titány, který mě dost překvapil. ()

Sweat55

Osvěžující podívaná a je vidět, že to dokonce jde i bez Batmana a Justice League. Hlavní postavy, které jsou dostatečně zajímavé, propracované a některé dokonce okořeněné zajímavým flashbackem, to dokážou utáhnout a vy se budete bavit po celou dobu filmu. Animace mi příjde skvělá, možná lepší než minule a akční scénky nemají chybu (Deathstroke versus Nightwing je fakt boží). Příběh je zajímavej a doplňují ho hodně vtipné a dospělé hlášky, které tomu dávají ten správný comicsový punc. Nakonec i ten Damian mě tu bavil, takže dost velká spokojenost. ()

Likan7

DC týmovka s minihrdiny. Akce není nejhorší, ale mám stejný problém jako s přechozím dílem. Děti nemají tak vyrýsovaný těla, postavy a charaktery co by utáhly film, byť jen animovaný. Na co se ale nemůžu vynadívat je ta skvělá luxusní učitelka, partnerka Starfirea, to je opravdu animovaná sexbomba. Příběh je ale o třídu horší, než jsme u animovaných DC zvyklí. ()

JohnZ87

Další z příběhů mladých titánů, který přímo navazuje na předchozí film Liga spravedlivých vs Mladí Titáni. Narozdíl od předchozího snímku se zde bohužel neobjeví nikdo z dospělé Ligy spravedlivých, což je trochu škoda. Na druhou stranu je zde asi nejvýraznější postavou Nightwing, který měl v předchozím filmu spíše čestnou roličku. Jak už název filmu napovídá, dojde zde ke zradě ve vlastních řadách... Ani jeden ze záporáků bohužel není nikterak výrazný a DC už předvedlo i lepší animáky. Přesto se jedná o neotřelou a poměrně poutavou podívanou, která kromě jiného rozvíjí i charaktery méně známých postav z DC univerza. 65% ()

Bezda22

Další průměrná věc. Příběh bez nápadu, postavy Mladých Titánů nejsou moc zajímavý a ani Robin už tu není takovej spratek. Záporáci nic moc. Jediný co bylo celkem slušný, tak akce. Už jsem viděl lepší horší filmy z animovaný dílny DC a ty by si zasloužily bejt v červenejch číslech, ale tenhle film tu musí bejt snad omylem.... 50% ()

Trunks

Původní comics s parádní kresbou George Péreze si vzali na mušky animátoři a zasadili děj do přítomnosti. Jedná se o volnější adaptaci, která navazuje na ustálené animované univerzum. Děj filmu je oproti předloze více přímočařejší a dobře plyne. Motivace postav i jejich charaktery jsou smysluplné a proto by neměl mít problem i divák, který předchozí filmy neviděl. Animace je na dnešní poměry standardní, akční pasáže jsou animované velmi dobře. Snad jen hudební doprovod by mohl mít pár údernějších motivů. ()

Martin29

Možná by neuškodilo dát někdy Samu Liu prachy na to, aby natočil film s Titány. Tady je bohužel slabší zhruba půlhodina, ale pak se to slušně rozjede. Celkově mě začínají poslední dobou více bavit Titáni než Justice League. ()

aneta105

Banda puberťáku se schopnostmi, na tom opravdu nená nic super a na víc to tu bylo asi desetkrát.... animace je skvělá ale děj a to ostatní stojí za nic 30% ()

drkaldj

Jeden z těch lepších DC. Mrzí mě docela jednoduchý scénář (na obvyklé poměry DC animáků). Ovšem i přesto svůj hlavní účel splnil. ()