Justice League, ke které se připojili John Constantine a jeho milenka Zatanna, plánuje protiútok na Darkseida. Netuší však, že jsou skrze Cyborga sledováni. Tým se nakonec vypraví do Darkseidovi domoviny – na planetu Apokolips, zatímco Teen Titans zůstávají na Zemi, aby ji ochraňovali. (Mr.Baboon)

BROKEN_

EPICKÉ ZAKONČENÍ! Ano jsou tady klišé momenty, ale nahrazuje to skvělá dávka humoru a zapamatovatelné momenty. Je to asi nejbrutálnější komiksový animovaný film co jsem viděl, až jsem byl tou brutalitou šokován. Lehké zklamání ze strany Darkseida, který na mě neudělal moc velký dojem, i přesto si získal můj respekt. Škoda že se zbavili pár postav mimo záběr, byl jsem z toho zklamaný. ALE....... ty nezapomenutelné momenty stojí za to. Constantine zachrání Wonder Woman, z toho jsem měl husinu. Vtipná Harley Quinn, poslední rozhovor Lois s Clarkem, a to nejlepší....... SUPERMAN! Jeho návrat na scénu ve mě vyvolal tolik emocí, že se ze mě na tu chvíli stal malý kluk, úžasný pocit. Nejlepší postava pro mě Constantine, doufám že se objeví i ve filmech. Celkové hodnocení 4,5, šel bych na 4, ale finále to zvedá na 5. SPOKOJENOST :) ()

oveckaoa

Nejlepší animák podle komiksu za posledním minimálně 5 let. Škoda, že Trigon nedostal více prostoru ani Zatanna nic nepředvedla, ale potěšily postavy z Suicide Squad. Mínus za konec Flashe nesnáším tak, že bych radši nechal ten temný konec s tím, že by se na to dalo navázat. Jo a jinak není zde potitulková scéna. ()

Kothy

Konečně pořádný animák, kde je člověk napjatý od začátku až do konce. Naši hrdinové se opět střetávají s Darkseidem, který JL rozmetá na prach. Zbytky z nich se tedy musí dát dohromady a udeřit zpět. Nemají to ale snadné, a proto jim musí pomoct i Suicide Squad. Dost mě překvapilo, že je tu Constantine jako hlavní postava a jak moc je vlastně silný. Objeví se tu většina známých postav a dost jich zemře. V něčem to trochu připomíná Flashpoint. Závěr je fakt super. "Vyhul si, sráči." ()

Caszidy

Krásně syrové a surové, přinášející výborné vykreslení několika (z toho přehršle) postav, samozřejmě v čele s Constantinem. Animace ve své podstatě standardní, neurazí, nenadchne. Bohužel k absolutnímu hodnocení a vlastně i potvrzení samotného vyznění snímku a jeho příběhu, chybí odvaha autorů a studia k razantnímu řezu. SPOILERPokud v celém snímku umírají postavy, přeživší postavy jsou nuceny žít s vědomím toho, že jejich chyby stály životy nejen jejich blízké, ale i miliony jim neznámých lidí a autoři se snaží, aby to na vás co nejvíc zapůsobilo, tak závěrečné "deus ex machina" přepsání reality Flashem (pokolikáté už podobný zásah sledujeme?) logicky vymaže i vaše silné dojmy z vyznění příběhu a po skvělém animáku zbyde spíše jen hořkosladká pachuť. Konec SPOILERu ()

hroubek

DC prostě ty animáky umí. Tohle je jeden z nejlepších animáků co udělaly. Asi největším problémem je zde znalost komiksových postav od DC. Bez znalosti je to náročné na sledování. Ale pokud toto zvládnete, tak vás čeká velká jízda. Hodně akce, krve, skvělých hlášek, a obrovský důkaz toho, že svět potřebuje další film s Johnem Constantinem. Je to hodně moc dobré a měli byste se na to kouknout. A díky konci se těším na to co přijde. ()

NEJ filmy a seriály roku dle ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle ČSFD