Banda gangstrov závislých na zločine našla seberovného - gangsterského policajta, ktorý sa v trestaní zločincov výslovne vyžíva. (Forum Film SK)

floppy4

Čakal som presne nejaký mindfuck v závere, môže byť, avšak malo to neskutočne sterilnú réžiu, odveci dejové linky v rodinke Gerarda Butlera a miestami až nudné tempo. Akčný úvod a záver päťhviezdičkový, ba až profesionálne natočený, že ani nejde o film, ale tá vata medzi tým mohla byť kludne kratšia. Inak neviem či to bol zámer, ale tí bad guys boli oveľa sympatickejší ako nasilu drsný policajt Butler s jeho družinou. ()

bonscott

pokus o Nelítostný souboj II vyšel tak trochu na 2 ligu. Věřit závěrečné střílečce v koloně (zácpě) na dálnici plné civilistů (řidičů) a dát filmu vyšší hodnocení než tři hvězdy, je promiňte, rouhání. To se prostě v reálu security složek neděje a je to totalní blbost. Ale napínavý to je i s pointou nakonec. ()

J.Crusader

Film, který by si rád hrál na něco velkého, ale nemá na to. Buttlerovi jsem toho megadrsňáka prostě nevěřil, Schreiber lepší ale prostě tomu také něco chybělo. Když pominu opravdu obrovskou spoustu logických děr, tak mi vychází zábavná leč trochu nedopečená jednohubka typu shlédni a zapomeň. ()

Rupmen

Scénárista a režisér v jedné osobě má podle mě dost obstojný vkus. I mně se líbí Nelítostný souboj a Obvyklí podezřelí, takže jeho snažení mi může být sympatické. Bohužel v provedení to hodně skřípe. Herecké obsazení nemá smysl porovnávat, Pacino a DeNiro nasazují laťku hodně vysoko. Zde je ale hlavní slabinou už scénář, zejména špatně napsané postavy a chabé dialogy. Celkové vyznění tak při absenci slušného dramaturga / scénáristy mohl nakonec spasit snad ještě nekompromisní střihač, který by film zkrátil na 90-minutovou svižnou střílečku. Možná tedy než Dokonalá loupež by se to mohlo jmenovat Promarněná šance. ()

megacik

Začiatok bol teda super, potom sa to zvrhlo na hodinu uspávajúcej nudy, prerušovanej kvázi nevyšetrovaním jasného prípadu a rádoby vtipu. Gerard Butler je strašidelný, keď sa neoholí. Ale to nestačí. Čakal som akčný thriller, dočkal som sa psychologického thrilleru, v ktorom aj drsňáci občas plačú. Dve partie, black and white, sa v druhej polovici filmu začali hrať na vojakov, ako na divokom západe.Škoda len, že až na konci som sa bavil. ()

majorzeman13

Dobrá,solidní,slušná akční-krimi to je !! Bavil bych se více kdyby to mělo o dost kratší stopáž. Ta je vskutku skoro nekonečná,uspávací pro film !? Prostě140. minut je příliš !! ()

Vestor

Dal bych tak 3,5 hvězdičky, za vizuál jsou to 4 celé. Zajímavě natočený akční film o partě profesionálních lupičů a partě zpustlých poldů, co jdou po nich. Děj občas trochu zvláštně odbíhá k rodinným problémům hlavních hrdinů, ale jinak je tu klasické heist schéma, akorát s malým překvapením na závěr. Kladně hodnotím realisticky podané zbraně a přestřelky, nekonají se žádné třímetrové skoky v dešti jisker a výbuchů. ()

JerryPilsen

Stylová žánrovka s pokusem o WTFpointu,která je vlastně dost očekávaná.Ne že by se děj ničemu nepodobal,ani není bez chyb,ale dost baví. ()

Jeff_Geiger

Bylo to celou dobu fajn, až na ten konec. Ten mě nasral. Soráč za SPOILER, ale aby banda vylitých a vyhulených měšťáků rozstřílela armádní speciály na maděru? Děláte si prdel? Fakt to nešlo vymyslet jinak??? ()

BEZHLAVY

Plagiatorstvi to lehce srazi, dokonalost Manova, Nirova a Pacinova tomu chybi a to moc, scenar deravy jak cednik, ale ma to sve kouzlo... ()

AnnaSophia

Tak osobní vztah, jaký mezi sebou měli úhlavní nepřátelé, nemám ani se svou matkou. A to mě asi štvalo víc, než ty zbytečné kecy a přespřílišná délka stopáže. ()

Jackal07

Solidní řemeslo, kterému odpustíte totální díry ve scénáři, hraničící s debilitou. Butlerovi tyhle role fakt sedí. Více akce a méně "logiky" a byl bych spokojen. ()

Gerard Butler chce zachránit svět

Gerard Butler chce zachránit svět

27.06.2020

Herec Gerard Butler patří v Hollywoodu už řadu let k akčním jistotám. Nehraje sice v těch největších blockbusterech a jeho filmy v kinech čas od času šeredně vyhoří, hvězda snímků 300 nebo Pád Bílého… (viac)