Banda gangstrov závislých na zločine našla seberovného - gangsterského policajta, ktorý sa v trestaní zločincov výslovne vyžíva. (Forum Film SK)

kaller

Tvůrci tady zkusili okopírovat klasiku a dlužno říci, že v některých momentech se jim to i povedlo. Film má atmosféru a v akčních pasážích správný drajv, ale málo platné. Sledujete tu při práci jenom kováříčky, chcete-li opravdové kováře, musíte holt jinam. ()

maco19

Takých filmov ako je dokonalá lúpež už bolo natočených plno, vo filme nič neprekvapí a ani nezaujme. Pri filme som sa nudil ale vydržal som do konca. Preto 2 hviezdy. Možno niekoho prekvapí ten záver. Typický policajt z akčných filmov, život sa mu rúca, rodina upadá, frajer, možno alkoholik, nie príliš poctivá skupinka policajtov chce dobehnúť ďalšiu skupinku profi vykrádačov bánk. A nesmiem zabudnúť na agenta FBI ktorý svojim chovaním pôsobí ako "čo to je za debila?" Proste tuctový film. Kde sú tie deväťdesiate roky? Vtedy ešte vedeli natáčať akčné filmy!!! ()

raru

Chlapácky film s Gerardom Butlerom,ktorý sa fakt s ničím nepára.Ale kto videl Heat,a myslím,že väčšina,to má jasné. Oproti tomu to je len taká oddychovka s akože prekvapením na konci. ()

bodo1 odpad!

Banda gangstrov závislých na zločine našla seberovného - gangsterského policajta, ktorý sa v trestaní zločincov výslovne vyžíva.(Forum Film SK), buzerantovy nalepili chlpy z piči Verbalovej ženy na hubu a poslali kokotka čo hral krotitela padrakov a iné pičoidné filmy pre steplelých Verbalových kamošov akože drsňáckych policajtov s imbecilnou držkou. De Niro, Al Pac ino a pod, sa musia krútiť ako kokot negra vo Verbalhomokokotskej hube v tempe prúdového motoru.. Ťažká kokotina na čele s hercom ktorému museli implantovať piču zarastenú, asi Verbalovej riti alebo jeho kurvy, na tú teplošskú hubu. Pfuj ()

Tomulka

Takovou scénáristickou a režijní slátaninu jsem teda už dlouho neviděl. Nejen, že je to celé zbytečně roztahané, ale ještě k tomu to nedává absolutně žádný smysl. Prvně do vás hustí jak nejsou padouši vycvičení vojáci. Jaké mají super schopnosti a pak je ukázáno, jak posilují jací jsou v akci a dostane je banda policajtů, co chodí jen chlastat a vede hustý řeči. To je minimálně úsměvné. A to ani nemluvím o ostatních věcech (časové návaznosti, absolutní moc policajtů apod....). Butler je totál mimo a vůbec se mu nedařilo roli pojmout, byl vedle jak ta jedle. ()

kontrolor

Najskôr sme sa tešili na začiatok a potom hneď na koniec. Jadro filmu úplne bez šťavy zbytočne rozťahané jednu hviezdu za úvodnú a druhú za záverečnú akciu. ()

pop.z.pop

nelogická klišoidní užvatlaná spatlanina s melodramatickou rodinnou vložkou a úplně dementním závěrem...jedna hvězdička za trochu té akce ()

Milole

Od polovice filmu mi bolo jasné, že nie všetko je tak ako sa zdá... ale nenechal som si to skaziť... a film som si nakoniec užil do konca... Pekné 4 hviezdy. ()

Chlo0opek

Dalo by se říct, že je to taková klasická záležitost na dané téma, u které se člověk baví, tak trochu fandí zločinu a je zvědavý, jak to vlastně dopadne. Na nějaké lepší hodnocení tomu však chybí něco navíc, co v těchto filmech není. Zkrátka řemeslně dobré, ale výjimečné nikoliv. Lepší 3*. ()

Bogrant

Akčne-hutná kriminálka, ktorá sa nachádza presne medzi priemerom a trochu lepším priemerom. A ktorá má jednu slušnú prestrelku na úvod, jednu výbornú prestrelku na koniec, medzitým hodinu konverzácie a pol hodinu zaujímavo vymyslenej a predvedenej krádeže, ktorá je najlepšou pasážou tohto, inak možno prehnane dlhého filmu, ktorý to občas zahrá akože na "veľkú" náhodu. O nič svetoborné nejde, ale akcia je dobre zvládnutá, tu a tam príde nejaká tá nápaditosť, keď treba, vie to byť hlučné a aj vypäté, ale čo je hlavné, bavili ma tie postavy, najmä vedúci bandy Schreiber a vedúci druhej bandy Butler, ktorý konečne nepôsobí kŕčovito a béčkovo. ()

Kritickej

6/10 Takovej velmi slabej odvar Nelítostného souboje. Nejvíc mě asi vadil naprosto odpudivý Butler, u kterého jsem měl pocit, že mu nikdo neřekl, že hraje za ty hodný. Vůbec celá ta policejní jednotka působila dost mimo... Přesto ale dobrá atmosféra a nadpůrměrně dobrá krimi. ()

pichta

Plány veľké,smelé. Zohnať taketo informácie nie je jednoduché. Prestrelka az do posledneho chlapa. No až na toho hlavného. Fajn film ()

Konev

úvod a závěr je dobrý, jinak se to celé táhne přes 2 hodiny jako uvařená špageta....skvělá hudba a děsně sprostých slov. ()

Gerard Butler chce zachránit svět

Gerard Butler chce zachránit svět

27.06.2020

Herec Gerard Butler patří v Hollywoodu už řadu let k akčním jistotám. Nehraje sice v těch největších blockbusterech a jeho filmy v kinech čas od času šeredně vyhoří, hvězda snímků 300 nebo Pád Bílého… (viac)