Smrtonosná zbraň

• Česko Smrtonosná zbraň (viac)
USA, (2016–2019), 39 h 50 min (Minutáž: 42–46 min)

Tvorcovia:

Matthew Miller

Damon Wayans, Clayne Crawford, Seann William Scott, Jordana Brewster, Charles Baker, Kevin Rahm, Chandler Kinney, Rudolf Martin, Keesha Sharp, Toni Trucks (viac)

Seriál založený na slávnej filmovej sérii Smrtonosná zbraň predstavuje klasické policajné duo. Martin Riggs (Clayne Crawford) a Roger Murtaugh (Damon Wayans) sú parťáci, ktorí bojujú proti zločinu v súčasnom Los Angeles. (TV Markíza)

Recenzie používateľa BROKEN_ k tomuto seriálu (10)

Novej parťák (2016) (S01E01)

Jsem fanoušek filmové série, mám to fakt rád. Nedávno jsem zjistil že je seriál, ale nikdy jsem se k tomu nedostal. No a jelikož na Nově večer to dávají, tak jsem viděl jeden díl a hodně mě to bavilo. A proto jsem si řekl, tak já tomu dám šanci. A musím říct, že první díl je skvělej. Překvapilo mě kolik věci stihli za první díl, super. Oba herci se mi líbí. Martin Riggs a Roger Murtaugh mají i v seriálu skvělou chemii. Teda aspoň zatím. Akční scény super! Líbí se mi jaký to má humor ta akce, a šmrc. Humor funguje, zasmál jsem se. Vypadá to že mě to bude hodně bavit. " Šedesátka už je za rohem. Šedesátka?" :-D ()

Jako ryba a stejk (2016) (S01E02)

Závěrečná scéna je BOŽÍ!! Umíral jsem smíchy. :-D ()

Nejlepší kámoši (2016) (S01E03)

" Kdybychom se drželi mého původního plánu, srkali bychom někde na pláži drinky jako Butch a Sundance. Butch a šílenej Sundance? Víš že oba na konci toho filmu úmřou! Vážně? Jo. Já jsem ten film nikdy neviděl. " Je to skvělý. Čím dál více mě to baví. ()

Do háje s mojí čtvrtí (2016) (S01E04)

" On je šílenější než pytel koček." Je to sice slabší díl, a tak trochu urychlený díl, ale strašně jsem si to oblíbil. :) ()

Rozlitý mlíko (2016) (S01E05)

Super díl. Děj, a celý scénář palec nahoru. " Možná bys měl vymyslet nějaký poslední slova pro Trish. Ale snaž se, nechceš přece, aby brečela Desmondovi v náručí až tu nebudeš. Netahej sem Desmonda. Ty si přišel s Desmondem minule." Scéna kdy skáčou z budovy do bazénu je perfektní:-D. ()

Nedotknutelní (2016) (S01E06)

" Hej! Jo. Máš teď čas? Na co? Zabít toho syčáka, který randí s mojí dcerou. Na to si čas udělám. :-D ()

Módní policie (2016) (S01E07)

" Ona mě přejela. Už nikdy by jste neměla nic řídit." ()

Malý svědek (2016) (S01E08)

Pro mě osobně, zatím nejslabší díl. Děj je strašně zrychlený, a ano přiznávám, to platí i o předchozích dílech, jenže tady je to do očí bijící. Riggs tady má jinou úlohu než většinou. A bylo to celkem zajímavý ho v téhle situaci sledovat. Roger vždy pobaví. " nevypadáš jako motorkář." :-D ()

Bouchačky kam se podíváš (2016) (S01E09)

Posledních 10 minut je BOMBA! Nejlepší část ze seriálu, zatím. Scéna kdy si Roge bere žlutý ferrari byla TOP, hudba super. Měl jsem husinu, a ta atmosféra v závěru perfektní..Poslední scéna hrála výborně na city, boží! Jinak díl jako takový není úplně nejlepší, ale rozhodně není nejhorší. Ten zoom byla nejvíc scéna kde jsem se zasmál, to bylo zkrátka tak trapný, že bych se za to styděl. :) ()

Peciválové (2017) (S01E10)

Riggs na tripu, TOPOVKA! :-D ()