Elitní ostreľovači Brandon Beckett (Chad Michael Collins) a Richard Miller (Billy Zane) dostali od plukovníka (Dennis Haysbert) za úlohu chrániť plynovod pred teroristami. Keď začiatok bitky s nepriateľom vedie k tomu, že ostreľovači sú zabití tajomným strelcom, ktorý poznal ich presnú polohu, vzrastá napätie kvôli podozreniu z úniku informácií. Je medzi nimi niekto, kto spolupracuje s nepriateľom? Je misia len zásterkou pre iné aktivity? Ťahá za nitky plukovník? (TV Markíza)

Saxos

Zpracování mě připomínalo počítačovou hru. Stále se opakující dialogy typu pojedete tam a tam, uděláte tam to a to, dáte si pozor na to a to, pomůže ten a ten. Akční scény také nudné opět plné keců, jdi tam a udělej to a další zbytečné nesmyslné vykecávání. Vojenská taktika nula. ()

Audit odpad!

Udatná USA army v plném nasazení. Zlikviduje víc než stačí film dodat. Hned první scéna a mrtvých víc než dost. První likvidace na souši, potom ty mrtvé postřílejí na břehu řeky, a aby toho nebylo dost, tak je musí ještě na potřetí rozstřílet na člunech. Ostřelovači v parádních Ray banech, kdo by taky šel do akce bez módních doplňků. A to jsem si myslel, že Ramba už nikdo nepřekoná. ()

Hornet.CZ

73% / Ještě než začnu tak musím zmínit, že jde o první film této série co vůbec vidím a vzhledem k tomu, že toto zpravidla nevyhledávám tak možná i poslední. Mezi hlavní ale také nepočitatelné zápory patří určitě ne zrovna dobrý český dabing, mezi ty počitatelné pak poměrně předvídatelný příběh, který není ani nijak vyzdvihnut a ve velké míře je zakryt nepřebernou akcí, která mě osobně vyhovovala nakonec také herecké obsazení bylo více méně dobré. Shrnutí: Sniper - Ghost Shooter je nadprůměrná střílečka bez výraznějšího příběhu, ale myslím, že na víkendové ráno je to ideální. ()

FildasCZ odpad!

Bože to byla taková nuda neskutečná. A to hodnocení je taky mimo. Tady neni žádné válečné sucho, aby tahle břečka měla 50% ()