Kolumbijský drogový kráľ Jesús Morales (Juan Sebastián Calero) si platí služby ostreľovača prezývaného Diabol, ktorý je jedným z najlepších na svete. Bez protivníkov sa Morales stáva silnejším a získava kontrolu nad mnohými pašeráckymi cestičkami do Spojených štátov. DEA, znepokojená touto hrozbou, vyšle agentku Kate (Danay Garcia) a námorného ostreľovača Becketta (Chad Michael Collins) do Kolumbie. Ich poslaním je zneškodniť Diabla a previesť Jesúsa späť do USA. To však ešte netušia, že Morales o nich a ich misii už dávno vie. (klidas_pk)

milwaukee

Na dvakrát jsem dokoukal do konce, takže to zas tak špatný nebylo. A padoucha Moralese jsem si pamatoval z Narcosu, byť tam hrál jen řadového zabijáka. Tak tady povýšil už na šéfa. A jako vždy v americké sračce, dobro zvítězilo nad zlem. Tak to má byť, tak je to spravne. Dva a půl a zaokrouhlím na tři, ať nežeru. A tu půlku dám za půvabnou Estradu ;-) ()

johnsnow

Výhodou tohto filmu je že je najkrvavejším a najbrutálnejším partom. Tiež obsahuje dosť nahoty a erotiky. Plus na scénu príde aj náš starký sniper. Avšak zaporáci sú o kokote, starký je do počtu a len kecá (chápem, že berenger už má vek ale zo sniperky by hádam strieľať dokázal) a akcia je taká nemastná neslaná hoc je krvavá. plus som čakal, že väčšina filmu bude zasadená do džungle a okrem začiatku sa odohráva v mestskom prostredí. takže dosť sklamanie, ale 3* dám. ()

mzss1

|25%| Do pekla, už 7.díl této poměrně slabé béčkové sérii o sniperovi. A já věrný béčkovitý divák jsem na snipera nezanevřel. Nemá smysl tu psát slohovku. 1,2 Sniperové – celkem nadprůměrné jednohubky, 3,4 díl totální slabota, 5 díl už to na průměr vytáhl a 6.díl mi přišel snad nejlepší, i když pouze nadprůměr a lepší 3*. No a tato šťastná sedmička? Šťasná není. Relativně nuda od začátku do konce. Úvod je slabý a odstřelená hlava první oběti – to mi přišlo jako z nějaké komedie – PRÁSK a půlka hlavy (ta vrchní část) v hajzlu! :D Pak se to do poloviny filmu neskutečně vleče, máme tu menší výbuch a pár sniperovských výstřelů – nudná akční scéna. Poté v průběhu filmu několik amatérsky natočených přestřelek a soubojů. Jen to krátké finále už má trochu šťávu. Jenže po herecké stránce a hlavně té příběhové to vůbec nefunguje. Včetně finální pointy, abychom nakonec zjistili kdo je nakonec zrádce ve vlastních řadách. Na to jsem přišel hned od začátku. Billy Zane se objeví až ve finále, aby nám dokázal jak je zdatný sniper – násilím vložená scéna a to mi vadilo. Tom Berenger už v akci není, ale je z něj „obrovský velitel“. Chad Miachel Collins je tu ještě méně výrazný než v předchozích dílech. Jen ta Danay Garcia mě docela dost bavila. Takže kladů to moc není, hlavní problém, že to dost nudí a příběhově to absolutně moc nezaujme. Po akční stránce je to také bída. Ve výsledku lepší 1*. Nic víc ale! Jsem zvědav na 8.díl. :D ()

UhLee

(4/10). Při pohledu na hodnocení mi před sledováním filmu trochu zatrnulo, ale někdy mám jiný názor. Hodnocení pod průměrem přikládám velkému množství dílů této série, které jsem neviděl. Toto byla moje první zkušenost s filmovou sérií Sniper a já musím konstatovat, že v mých očích se to na ten průměr dostalo. Hlavně díky akčnímu závěru. Ale jinak je to totálně předvídatelné, hloupé a zbytečně ukecané. ()

Heywood

Je to na 50%, ale dávám tři hvězdy za to, že je ve filmu alespoň pár nápadů a dobrých technických ukázek. Herci obstáli, i hlavní hrdinka byla přijatelná v roli téměř fanatičky a mírně řečeno feministické blbky. Od béček lze čekat zápletku, překvapivé rozuzlení (tady byl padouch zrádce až příliš nápadný), sympaťáka v hlavní roli a nějakou tu pohlednou, co by to bez ní nebylo ono. Splněno, divák spokojen a další díl se může točit. Kdo čekal umění, musí si pustit něco jiného, nebo najít jiné kino. ()

• Natáčelo se v Bogotě (Kolumbie). (BMW12)