The Cloverfield Paradox

• USA God Particle (pracovný názov) (viac)
TV spot

Po nevydarenom experimente s energiou stratí posádka vesmírnej lode kontakt so Zemou. Ich primárnymi úlohami sa stanú prežitie v nebezpečnom stave, do ktorého sa dostali, a obnovenie spojenia s domovskou planétou. Svojím nerozvážnym konaním ale spôsobia obrovskú katastrofu, ktorá otrasie existenciou celého vesmíru. (Marceloo)

Roach

Je veřejným tajemstvím že tenhle film nemá s původním cloverfieldem nic společného a jde už o druhý "cash in" značky. Naneštěstí od 10 cloverfield lane je tohle jen slabší průměr. ()

AlexPol

Oproti ostatním dílu rozhodne zklamání, občas mi přišlo, že si z nás Abrahams dělá srandu, když ruka leze po podlaze, když si člověk jen tak mluví do zrcadla, ale OK. Jako velký fanoušek celého (multiversa ;)) tomu dam 3,5, protože těch easter eggu je tam fakt dost: například Stanice Kelvin, můžeme ji vidět naprosto všude například i ve Star treku takže se tu nabízí možnost, že sem spadá i Star trek kdo ví? Ale moje teorie jak jsou teda všechny 3 filmy propojené, díky urychlovači částic se vytvořilo několik možných vesmíru/dimenzí, a každý jeden film znázorňuje jednu jelikož film 1 se odehrává v roce 2008 ale druhy film v roce 2016 nikde není žádná zmínka o předchozím útoku, což nedává smysl. ()

Horal.P

Fakt debilní, infantilní,. blbě zahrané....a to jsem velmi tolerantní vůči kravinám typu Highlander 2 atd... ale tohle je fakt strašný kousek. Tvůrci filmu Cloverfield by měli žalovat tvůrce tohoto paskvilu- fakt hnus. ()

Fiffty

Tak na tento film som sa dosť tešil, ale nakoniec z toho mám dosť zmiešane pocity. V určitých momentoch to vyzeralo naozaj sľubne, ale v niektorých scénach to bolo naozaj divné. Nápad s urýchľovačom častíc a cestovanie dimenziami bol fajn a taktiež prostredie na vesmírnej stanici, ale chcelo to trochu lepšie premyslieť a aj lepšie podať. Vo výsledku to zas nebolo až tak zlé a verím, že ďalšie časti zo sveta Cloverfield budú oveľa lepšie, nebol by som rád ak by kvalita stále klesala. ()

NoLimits

Mám hrozně rád Cloverfielda z roku 2008. Na tohle pokračování jsem se tedy těšil hlavně, protože jsem očekával, že se konečně dozvím něco víc o původu onoho monstra a dostanu nějaké odpovědi na nespočet mých otázek. Nicméně ani jedno mi tenhle film prakticky nedal, proto byl pro mě velkým zklamáním. Na druhou stranu, kdybych měl film hodnotit, jako samostatnou hororovou vyvražďovačku, tak to zase nebylo tak špatné. Dohromady slabší průměr. ()

vega1

Áno! Šiblo mi a dávam 3 hviezdičky!!! A to aj napriek tomu, že všetci tu prítomní majú v podstate pravdu. A ideme variť - vezmeme čosi z Votrelca, niečo z Sunshine, trocha viac z novšieho Life /prípadne čokoľvek, v čom sa nachádza viacčlenná posádka na vesmírnej lodi, zachraňujúca svet/ a štipku logiky, ale POZOR! nie moc. Všetko dobre premiešame a dostaneme Cloverfield Paradox. A napriek tomu, že je to vykrádačka jak sviňa sa mi to vo svojej podstate páčilo. Milujem atmosféru studených, prázdnych chodieb na vesmírnej lodi. Aksel bol skvelý a Elizabeth Debicki je Shooting Star. ()

72Nihlus

Zaujímavá téma (pre mňa osobne dvojnásobne).... Približne do polovice filmu to malo naozaj super nádych totálneho psycho filmu so super nápadmi. Dúfajúc, že to v rovnakom duchu bude pokračovať nadšenie stúpalo ..... a potom sa z toho stala úplne obyčajná podpriemerná nuda, ktorá absolútne zahodila všetok potenciál.....Aby toho nebolo málo, prepojenie na Cloverfield značku tam asi napchali na poslednú chvíľu, lebo to s jednotkou ladí len v detailoch, ktoré tam vyzerajú ako násilne vsunuté. ()

sad12

Upřímně, čekal jsem něco jiného. Film Cloverfield (2008) se mi neskutečně líbil. Dost mě tam i překvapoval a doufal jsem v pokračování, především jsem se chtěl dozvědět, co je to Monstrum vlastně zač a doufal jsem že mi to právě Cloverfield Paradox řekne, ale nakonec ne. Naopak jsem ještě více zmaten. V podstatě vím odkud to monstrum bylo, ale není mi to fakt příjemné a je to podle mě totální hovadina. Nebudu říkat Spoilery. Krom toho byl tento film byl neskutečně očekávatelný. Vše co se podle mě mělo stát stalo se. Přežili přesně ty lidi, jak jsem tipoval, zemřeli přesně ti lidé jak jsem tipoval. Kdybych viděl jenom pár scén řekl bych, že je to pokračování Vetřelce. Jedině na tom byli dobří herci. Jinak Efekty mě již nepřekvapí, jelikož ty stejné jsou u právě řečeného Vetřelce (Především Covenanta), nebo u filmu Prometheus, či Interstelaru. Film si u mě odnáší pouze jednu hvězdu. Jsme prostě neskutečně zklamán. * ()

BigJohn02

Totálně zprasená hovadina, která má ale potenciál stát se jednou z těch legendárních sraček, na kterých budou v budoucnu diváci skládat bobříka odvahy. ()

Lapedro

Ja celkom chapem ako to J.J. chcel urobit, ale ze mu to takto masivne nevyjde...to by ma nenapadlo. Ako vesmirne sci-fi..no dajme tomu, ako vesmirny horor..urcite nie, hlavne po pocinoch, ake tu boli predtym (Sunshine, Event Horizon, a doriti aj taky Prometheus)...no a koniec...to mi pripadalo akoby to mali uz dotocene, a zrazu si Abrams hodil facepalm s vykrikom do eteru: "Ku*va, ved my sme to chceli zakomponovat do Cloverfield univerza! Rychlo tam dotocme este nejaku poslednu scenu!" No a posledny point: ked sa mi na filme zda najviac zaujimave to, ako pekne svietia v noci svetla na trojkovom BMW, nieco asi s danym filmom nebude v poriadku... ()

Dalajlada

No, škoda skvělého nápadu. Všechno je takové jakoby nedotažené do konce. Jakoby se uprostřed skvělé scény rozhodli ji ukončit... hmmm... nijak. Lehce to připomíná Event Horizon, ale k tomu chybí ta brutalita. Navíc je zde kupa klišovitých keců o lásce, rodině a porozumění, za které bych dal nejradši i odpad. Ale ruku na srdce, efekty dobré, téma které mě zajímá a sympatická sestavička. ()

kacenkin

Myšlenka super, střih super, herci a jejich výkony tak trojka, režie děs. Ale dávám 4 protože tohodle žánru je jak šafránu. Mě to bavilo. ()

tXtX odpad!

Tieto hrátky s akože “Cloverfield sériou” sú nenormálne trápne. Celý film človek trpí obrovskou nudou, pretože počas celej stopáže sa tam absolútne nič nedeje (a keď sa aj deje, tak to stojí za hovno) a oni mu na konci drbnú na 3 aj pol sekundy príšerku z oblakov, aby nikto nemohol povedat, že to s Cloverfieldom nemá nič spoločné.. Nech idú všetci do riti. Celý film bol jedna obrovská sračka a ten ubohý pokus pred záverečnými titulkami je len čerešnička na celej tejto smradlavej torte. Onedlho čakám romantickú komédiu Cloverfield, a prepojenie na celé toto “univerzum” budé také, ako v oboch týchto “pokračovaniach”.. čo znamená, že v ňom budú hrať ľudia, pretože to je jediná vec, ktorá spája všetky tri filmy. Ja to nechápem. Namiesto toho, aby tí kreténi dali ľuďom to čo chcú, teda priamy sequel prvého filmu, točia Céčkové pičoviny o ktoré nikto nestojí a umelo vytvárajú neexistujúcu “sériu”, ktorá v podstate žiadnou sériou nie je. Wtf? 0% ()

burg

Vzhledem k hodnocení místních jakože odborníků jsem čekal jen nudu a nudu, ale opak byl pravdou. Pravda, připomínalo mi to Horizont události, akorát bez Horizontu události. Takže prostě docela fajn pokoukání! ()

jethrotull odpad!

Vcelku ma to pol filmu ako-tak bavilo,ale zlom nastal asi po 1h15min ked vysli do priestoru a zacali sa tam pohybovat a skakat. To uz co je za picovina,ked v priestore bez gravitacie padaju ako kamene ked hodite na plech? Tupost ako krava. A samozrejme ma neskutocne iritovali tie debilne pohlady a cumenie do blba hlavnej predstavitelky Avy. Mali by jej ponuknut ulohy v tureckych alebo argentinskych telenovelach. Proste odpad asi taky velky,ako ta debilna prisera na konci. ()

vanislav

Nevěřím, že jsem to dokoukal. Celý děj je zmatený. Nejdříve překvapivě rychle přijdou s myšlenkou, že byli přeneseni prostorem a následně řeší, že zničili planetu Zem. Skupina geniálních vědců není schopna určit polohu a ani je nenapadne žádný z možných způsobů, jak to udělat - například porovnat polohu s galaktickým jádrem. Kdyby z toho udělali temné scifi, kde fakt odpálí planetu a na konci se všichni vyvraždí, bylo by to lepší. ()

Plány na čtvrtý Star Trek opět ztroskotaly

Plány na čtvrtý Star Trek opět ztroskotaly

28.09.2022

Těžko říct, co přesně studio Paramount provádí se čtvrtým Star Trekem, jedno je ale jisté, pokračování úspěšné série s Chrisem Pinem (To nic, drahá), Zacharym Quintem (Snowden) a Zoe Saldana (Avatar)… (viac)

Cloverfield se oficiálně dočká pokračování

Cloverfield se oficiálně dočká pokračování

30.01.2021

Jeden z prvních velkých found-footage snímků Monstrum (Cloverfield) z roku 2008 se dočká přímého pokračování. Snímek režiséra Matta Reevese vydělal celosvětově nějakých 172 milionů a série se… (viac)

Na třetí Cloverfield si počkáme

Na třetí Cloverfield si počkáme

09.12.2016

Filmy z thrillerové antologie Cloverfield (Monstrum a Ulice Cloverfield 10) měly v únoru dostat nového kamaráda. Ze sci-fi God Particle, v níž se posádka vesmírné stanice potýká se zmizením Země, se… (viac)

Třetí Cloverfield už je na cestě

Třetí Cloverfield už je na cestě

28.10.2016

J. J. Abrams pokračuje v budování sci-fi antologie, která zatím čítá Monstrum (aka Cloverfield) z roku 2008 a letošní Ulici Cloverfield 10. Série tajuplných thrillerů, v nichž si nemůžete být ničím… (viac)