V roce 1942 vidělo mnoho obyvatel na nebi UFO. O několik desítek let později se mimozemšťané vracejí, aby ovládli naší planetu. Dovede lidská rasa odvrátit jejich útok? (pavels94)

Dubro odpad!

Babrák Mark Atkins to natočil tak zúfalo, že náhodnému divákovi pri preklikávaní tejto skládky padne sánka a zdvihne sa mu žalúdok. Slabšie povahy môžu dokonca ovracať svoju priateľku, homosexuál priateľa a samotári isto ovracajú svojich domácich miláčikov v podobe vypĺznutého hafana či prekŕmenej mačky. Taký odpad, že sa ani nedá triediť. ()

corpsy

Toto viac mockuje INDEPENDENCE DAY ( v dnešnej dobe sa už nepoužívajú slovenské výrazy, tak sa asi budem musieť prispôsobiť ), než WORLD INVASION : BATTLE LA. Aspoň svojím pohľadom a vyznením. A ešte ku tomu tu máme nejakého, z minulosti prileteného kapitána Rogersa! Toho Kapitána Rogersa? Stevea Rogersa? Našťastie nie! Ide o nejakého čurák@, ktorý ponúkne jeden z mnohých geniálnych zvratov v tomto spektákli. Takže zbrane do ruky ( aspoň pol litra domácej ) a hor sa do boja ( s vlastným svedomím )! ()

Lateef odpad!

Po megashitu Megapiranha vyrukovalo studio (pardon jedna nízká chatrč s jedním psacím strojem, co ani nezazvoní, když se blíží konec řádku) Asylum s napodobeninou Světové invaze. Ty vole. Ty krávo. Ty Asylume. To je zase hromada zhovadilostí, příšerností a ještě příšernějších příšerností. Máme tu stíhačky, co startují z polní cesty, vojenskou základnu, co vypadá třikrát hůř než zřícenina Trosky, ženského Deadpoola a samozřejmě ty nejlevnější vizuální efekty, co kdy byly k dostání. Když si koupíte k jídlu tuňáka v konzervě, jedno rajče a žitný chleba, máte dobrou večeři. Asylum za stejné peníze natočilo tohle. Nic z toho, co zde uvidíte, nevymyslel normální člověk. Pane Atkinsi, mohl byste mi říct, co máte dnes k večeři?? ()

vlKousek odpad!

Nevím na co uživatel Pavels94 koukal, ale já jsem koukal na další hodně zdařilý výblitek společnosti asylum, střílet revolverem na lítající talíře, tvářit se u toho fakt drsně, to dokáží fakt jen v tomhle filmu :D Efekty jako kdybych v loutkovém divadle mával poklicí od hrnce přivázanou na tlaničce od bot. Sračkaaaaaa, ale příšerná :)) ()

MickeyStuma odpad!

Patlanina všeho možného. Už počátek příběhu nám připomíná snímek 'Den nezávislosti', a takto to pokračuje dál. Všechny snímky, z nichž byli použity motivy, by bylo na několik řádků. A tak tu máme další Mockbuster od Asylumu. Civilisti v tak obrovském velkoměstě nejsou žádní, armáda je složená s pár lidiček a jejich způsob boje je jak parodie. Velitel střílí po mimozemském tělesu obyčejnou pistolí a světe div se, jedno sestřelí. Ostatní střílí samopaly ... a nic. Najednou se objeví vcelku sympatická bojovnice se samurajským mečem a začnou se dít věci. Inu, tento počin je opravdu skvost. Kroutil jsem celou dobu hlavou nad tím, jak tohle všechno někdo dokázal dát vůbec dohromady. Napadlo mě, jestli scénář nebyl původně určen pro komiks. Tam by to fungovalo daleko přijatelněji. Ve filmu však bohužel ne. Speciální triky jsou pochopitelně co nejjednodušší a nejlevnější, ale dá se přimhouřit oko. A logika? Radši se ani nezmiňovat. Kdo má rád jednoduchost, snad tento snímek postačí. Mě to přijde jako mix trailerů na spoustu sci-fi snímků z kin. ()