Počas mnohých misií a napriek neprekonateľným prekážkam Dom Toretto (Vin Diesel) a jeho rodina prekonali, a premohli každého nepriateľa, ktorý sa im postavil do cesty. Teraz čelia protivníkovi, ktorý sa vynára z tieňov minulosti, je poháňaný krvnou pomstou, je odhodlaný rozbiť túto rodinu a navždy zničiť všetko a všetkých, ktorých Dom miluje. Vo filme Fast Five z roku 2011 Dom a jeho partia zlikvidovali zákerného brazílskeho drogového kráľa Hernana Reyesa a na moste v Riu De Janeiro mu sťali hlavu. Nevedeli však, že Reyesov syn Dante (Jason Momoa) bol toho všetkého svedkom a posledných 12 rokov pripravoval plán, ako prinútiť Doma zaplatiť najvyššiu cenu. (CinemArt SK)

Stingray

Tahle série už má svou vlastní kategorii a když Diesel nemluví tak je to sice pitomý, ale dost dobře udělaný a zábavný. A Momoa se myslim zapíše jako dost ikonickej záporák!😀 Toho si budou pamatovat všichni. ()

s173nc3r

Nejtrapnější záporňák v jakémkoli akčním béčku ever. Ostatní blbiny kolem na standardní úrovní R&Z + samozřejmě vole RODINA! ()

vlkovec

Do popisu typu film byste měli dat Fantasy/Sci-Fi. Nebo udělat novou skupinu Bollywood, kam by se zařazovaly filmy, ktere nejsou z Indie, ale hrají si na filmy z Indie. Tomuto označení odpovídá Fast X. Na tom filmu není nic uvěřitelné ani dobré. Dříve se človek držel za hlavu pár krát za film, že se tam dějí nemožné/fyziku popírající události s mikrosekundovym přesným načasováním. Teď se můžete držet za hlavu celý film - to už nejde sledovat ani s vypnutým mozkem. K tomu milion zaběru na VinDieslův stary, unavený, smutný a zpomalený obličej. Prosím další díly už né. Někde u 6tky se to zlomilo a je to teď velký špatný. 1 Hvězdičku za vzpomínku na Bryana. ()

oldrixs

No, člověk se na tento počin musí dívat s nadhledem, přece jen je to velká slátanina, ale....dost jsem se bavil. Lepší než několik předchozích dílů, příběh je dynamický, líbí se mi, jak se postavy navzájem necházejí a kooperují společně (Cipher se mi tady dost líbila, Jacob, apod.), líbil se mi Ritchson v roli Aimese, kterého znám jako Reachera a od této role jsem se zde nemohl odpoutat, což však neznevažuje jeho počin v tomto filmu, protože ten zvrat s jeho rolí ve finále jsem nečekal, i když bylo by poněkud zvláštní mít tu druhého Hobbse v podstatě totožnou cestou), co musím ale vyzdvihnout, je Momoa v roli psychopatického Danteho, kterého ztvárňuje neskutečně kvalitně. I když to bylo částí fanoušků přijato negativně, návrat Gal Gadot jako Gisele mě tak šokoval až opravdu dojal. Taky jsem rád za scénu s Hobbsem na konci. Celkově tento snímek nechal tolik otevřených scénářů, že se máme na co těšit a protože to nebyla taková tragédie jak se může na první pohled zdát, už se opravdu nemůžu dočkat pokračování, které by se mělo objevit v kinech za rok. ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

Paramount oznámil řadu nových projektů

12.04.2024

Jak si zatím v létě vede Hollywood?

Jak si zatím v létě vede Hollywood?

10.07.2023