Temným sa podarilo prejsť trhlinou do nášho sveta. Zabili Ruby, ktorá ich zradila a zmocnili sa Necronomiconu. V malom mestečku Elk Grove v Michigane sa odohrá rozhodujúci boj o osud celého ľudstva. Dokáže Ash zabrániť tomu, aby Temní ovládli svet a uvrhli ho do chaosu? (MM_Ramone)

Martrix

Oproti skvělé předchozí epizodě, mě to finále přišlo uspěchané a odfláknuté. Jakoby Raimimu utnuli natáčení ze dne na den. Ale co už, o mrtvých jen dobře...mohou se vrátit. A to platí i o tomto seriálu. Přestože si už Campbell Ashe zahrát nechce a nějaký účtozombie zastavil přívod peněz, jistě se najde někdo, kdo naváže tam, kde Raimi skončil. Odpočívej v poklopu, Ashi, nezapomeneme. ()

MM_Ramone

Americký režisér Sam Raimi, spolu so svojim starším bratom scenáristom Ivanom Raimim, oživili v roku 2015 kultové horrorové dielo. Fanúšikovia fenoménu "Evil Dead" sa opäť môžu stretnúť s charizmatickým Ashom Williamsom a vrhnúť sa do boja proti temným démonickým silám. Tento krát vo forme televízneho seriálu, ktorý nesie názov "Ash vs. Evil Dead". Tretia séria bola vyprodukovaná v roku 2018. Pozostáva z desiatich častí. Posledná, záverečná, v poradí desiata epizóda sa volá "Ľudská odvaha" (The Mettle of Man). Temným sa podarilo prejsť trhlinou do nášho sveta. Zabili Ruby, ktorá ich zradila a zmocnili sa Necronomiconu. V malom mestečku Elk Grove v Michigane sa odohrá rozhodujúci boj o osud celého ľudstva. Dokáže Ash zabrániť tomu, aby Temní ovládli svet a uvrhli ho do chaosu? Jedine on to môže zvládnuť. Je čas rozlúčiť sa s Brandy, Kelly a Pablom. Toto je úloha iba pre neho. **** ()

corpsy

Miešať pate cez deviate, sa v tomto prípade oplatilo. Máme tu godzillovskú, madmaxsovskú a hlavne evildeadovskú tématiku na jednej panvici. Čakal som síce fínale ´´eňo ňuňo´´, ale aj tak som viac ako spokojný. ()

PKD

Pokud pominu posl.3 minuty (ovšem baba byla kočena, to zas jo) tak paráda. I když mě svým způsobem mrzí, že nebude 4.s., tak postapo Ashe bych fakt nemusel. Ash je výborný tam kde je, tj. v naší souč. nebo v minulosti. A stejně...bez chaty to už nikdy nemůže býti ono. EVIL DEAD 4EVER!!! ()

topi

Kandar the Destroyer!!! Závěr, jak má být, Ash v post apokalyptické budoucnosti je kurevsky groovy!!! Jen musíme doufat, že seriál někdo po společnosti Starz převezme a finančně zaštítí. Byla by škoda přijít a takové post apo, kde by se to mrtváky jen hemžilo a Ash jako spasitel by si jim pěkně posvítil na zoubky. Doufejme....... ()

Trevor

Nielen v Elk Grove bojuje svet proti "temným", ale najväčšia bitka sa odohráva práve v Ashovom rodnom mestečku. Ash sa rozlučí s Pablom, Kelly a dcérou Brandy aby zviedol posledný boj proti zlu. Samotný záver...pocity sú rozdielne. Na jednej by mu postapokalyptický svet mohol svedčať, na druhej posledných 15 minút záverečnej epizódy sa nieslo v úplne inom duchu a pripomínalo skôr sci-fi a Ash bez motorovky už nebol Ashom na akého sme boli zvyknutý. ()

Ironfood

Tak poslední díl trošičku zklamání. Mně holt sedí spíše Ashova zručná práce s motorovkou na klasických deadites, než zabíjení nějakých obrmonster. Navíc mi to celé přišlo takové uspěchané a nedotažené. Což by mohla napravit nová série, ta se ale podle všeho neplánuje:-( ()

st4nford

Vynikající řáda, celkově i seriál. Neskutečně jsem se bavil. Opravdu mě mrzí, že 4. řada nebude, protože by to byla určitě skvělá jízda. ()