Komando nehanebných bastardov

Armádny kapitán so škandalóznou minulosťou Jack Wosick (Luke Goss) dostane šancu napraviť si reputáciu v čele bandy stratených existencií prezývaných War Pigs. Ich úlohou je podniknúť tajnú misiu za nepriateľské línie a vyhľadať a zmocniť sa nacistami vyvinutej super zbrane - ťažkého delostreleckého kanónu V3, ktorý by znamenal neprekonateľnú výhodu nad Spojencami. Ostrieľaný veterán 1. svetovej vojny Jack musí svoje nové mužstvo vycvičiť, veliť mu a vydobyť si jeho rešpekt, aby z nich za asistencie kapitána Hansa Picaulta (Dolph Lundgren) a nemeckého antifašistu v službách francúzskej cudzineckej légie plukovníka A.J. Reddinga (Mickey Rourke), urobil fungujúcu prieskumnú jednotku. (TV Dajto)

Thomassi

Škoda. Čekal jsem po Littleově posledním filmu, který byl mimochodem výborný, další povedený počin. Nasvědčovalo tomu i dobré herecké obsazení. On to není vyloženě špatný film, jen mi přišlo, že veškerá logika šla v tomto případě do kopru. To, co se dělo v německé továrně, neskutečný. Němci slepí jak patrony a chování postav nepochopitelný. Já jsem ten typ diváka, který dokáže lecos odpustit v rámci zábavy, ale co je moc, to je moc. Jinak ale film uběhl jako voda a nebýt toho dementního závěru, neváhal bych s vyšším hodnocením. Postavy celkem v pohodě, nejvíce seděl Dolph Lundgren. Naopak naprostá katastrofa v podání Rourkea. Ten jako by vyhrál celou válku, nesympatický a hnusný jako noc. Nicméně film pobavil. ()

JohnMiller odpad!

Dolph Lundgren, Mickey Rourke,a "SYFY" produkcia sa pokúsila zviesť sa na vlne FURY a zvýšenom záujme o tému druhej svetovej vojny. No zámer sa akosi nevydaril. Nie preto, že by tvorcovia nedokázali zohnať nejaký tank, či preto, že kostýmy uniforiem vyzerali lacnejšie ako z pornofilmu ale väčšinu rozpočtu minuli na herecké obsadenie a na nejakú lepšiu akciu nezostali financie (ani na CGI akciu) snímka vykradla pár klasických klišé scénok (cvičisko napríklad) a má celkom tuctový názov. No, to je tak všetko. Je to nuda kde sa vyše hodiny reálne nič nedeje. Snímka sa síce neberie vážne ale nie je to ani sranda. ()

Martin741

Vojnove prasce alebo Vojenske osipane /prelozene u nas ako Valecna Banda/ je len dalsim podpriemernym filmom vo filmografii Dolpha Lundgrena /Zuctovani v Malem Tokiu, Vyhlidka na Vrazdu, Cas Pomsty/, ktory svoje najlepsie filmy tocil zaciatkom 90. rokov. Potom nastupilo - asi okolo rokov 1999 - 2000 - plane filmove obdobie, kedy vyslovene tocil jeden brak za druhym. Uz okolo 2005 - 06 som si myslel, ze je s jeho filmami amen a ze uz nikdy nenatoci slusny film. Omyl! Prisiel slusny Skyn Trade, no ale potom zase nasleduje dost velka bieda, teda vlastne nuda. Vidno, ako si Lundgren s Luke Gossom /Rely Smrti 2/ film uzivaju, ale deje sa toho len zufalo malo a aj tie akcnejsie casti su jaxi jalove a nemaju sancu vyraznejsie strhnut. Nijako potom tomu nepomohol ani Noah Segan /Looper/. Tempo je tiez pomale a nestrhne : 30 % ()

Rodriguez

Kdyby nebylo Lundgrena a Rourka, tak snad nebude ani na co koukat! Nejsem proti válečným snímkům, ale musí to mít nějaký děj, kvalitní scénář a nějakou tu hvězdu, ale co se v poslední době objevuje, je prostě šílené. Nějací amatéři z klubu vojenské historie si zajedou vyblbnout do lesa a hned se z toho točí film....rozhodně to mělo na víc! 35% ()

otík

Hrát ve filmu s názvem "Válečná prasata" si Dolphík přál jistě již od začátku své kariéry. :-) Další film, na který se nepodívám, i když jsem si kdysi dal úkol mrknout na všechny filmy mých oblíbených akčně vyšumělých ikon (Lundgren & Van Damme & Seagal). Bohužel už tak dva roky vím, že na tyto sračky je můj volný čas moc drahý. ()

Johnny.ARN

Jeden z tých filmov, ktorý by mohol byť kľudne počítačová hra a ja by som si ju zahral. Všetko je dopredu jasné, žiadny vývoj postáv. Vzťahy sú nastavené a dochádza v nich len k nevyhnutným zmenám. Scenéria typicky Littlovská, les, zopár vojačikov, nejaký ten HAKL a tank. Ale zlepšil obsadenie. To cením. Švéd hrajúci Francúza v nemeckej uniforme, Goss mal už aj lepšie šteky, ale ušlo to. Rourke akoplukovník sa tam len mihol a neurobil na mňa ten dojem, aký som od neho čakal. Malo to dve akcie, pri tej druhej sa ale nechal scenárista uniesť a nedomyslle detaily. Inak zvyšok je vata o ich tréningu a minulosti hlavných predstaviteľov. Pozeratelné. 2 z 5 ()

LadyPupu odpad!

Zatímco Lundgren vypadá (až na pár vrásek) skoro stejně, jako v době, kdy si jeho plakáty lepily moje spolužačky nad postele, Rourke by mohl z fleku hrát hlavní roli v remaku Sloního muže. Navíc ty dialogy ("Ve válce, pokud nekomunikujete, jste mrtví", "Miny jsou nepřátelé"), příběh... Ráda bych napsala něco sofistikovaného, něco o hrdinech války, ale co, když ten film je sračka... Sorry. ()

JohnSmith

Tady se někdo snažil vzkřísit Tucet špinavců a překvapivě se mu to vůbec nepovedlo. Za to se povedlo Rourkeovi vytvořit armádní karikaturu a Lundgren v roli francouzského vojáka?To už by se tam víc hodil van Damme.O zbytku včetně Gosse se nebudu rozepisovat. ()

sedm.1 odpad!

Tak jsem se znovu nenapravitelně nechal zlákat na jméno Dolpha Lundgrena, a znovu jsem plakal nad svou hloupostí, že jsem ten film neignoroval. Tohle je prostě jen další naprosté dno, kde jsem už po pár minutách koukal na stopáž a jen doufal v opravdu brzký konec. Každopádně, hlavním problémem tohoto kousku je, že se bere opravdu až neuvěřitelně vážně a mě se snad i zdálo, že se ta banda amatérských filmařů, kteří filmový svět „obohatili“ právě o tento exponát, normálně natvrdku snažili snad o seriózní válečnou podívanou, plnou reálných hrdinů, syrové válečné atmosféry a dechberoucích emocí. No ty vole. Celé bandě hrdinů jsem díky děsivému castingu, v čele s jedním z nejnevýraznějších (ne)herců současnosti, Luke Gossem, přál vážně hodně bolestivou smrt, atmosféra válečné vřavy pak byla naopak směšná jak zdeformovaný ksicht Mickeyho Rourka, zápletku by byl ode mě vrcholem drzosti nazvat vůbec zápletkou, s něčím tak nulovým a primitivním jsem se už totiž roky nesetkal, no prostě War Pigs patří skutečně mezi ty vyvolené filmy, jejichž existenci odmítám ale opravdu vůbec tolerovat, tohle je podívaná zcela bez smyslu a bez významu. ČISTÝ ODPAD!!! ()

kenkaku

Buď to bylo rozpoložením nebo faktem, že žádný zázrak jsem nečekal... každopádně nejsem pohoršen. Prakticky vůbec. Ano co mě mrzelo je ta zjevná inspirace Tuctem špinavců, ale na druhou stranu setkání skupiny béčkových oblíbenců (Lundgren, Rourke, Goss) bylo příjemnou záplatou. Také uznávám, že první polovina filmu je vlažnější, nicméně po hoďce a půl je konec... Fakt nechápu proč se zlobit. ()

POciSEM

Nejni Lundgren,nejni láska.Další televizní pičovinka která se snaží vytřískat popularitu ze slavných jmen.Liddel je příšernej,Lundgrena bylo trestuhodně málo a brutálni Nomak se drží co mu síly stačej.Má to koule i spoustu digi krve ale holt to neni to co bejvávalo ()

ti88na

Vojnová blbina, ktoré nie je dobrá ani na zahnanie dlhej chvíle. Celý dej stojí na hlúpom a nelogickom scenári, nudí a záverečná akcia je tak neakčná a ešte k tomu hlúpa, že sa to človeku až nechce veriť. Oceňujem, že film je krátky a cez všetky jeho negatíva sa jeho sledovanie dá prežiť, ale to je tak všetko. Dolpha Lundrena som nikdy nevyhľadávala, ale tu bol celkom znesiteľný, čo sa nedalo povedať o tej bande, z ktorej sa snažil urobiť ukáznených vojakov. Jedná sa o zbytočnú a podpriemernú záležitosť, ktorú sa neoplatí pozerať ani keď ste fanúšikom daného žánru. ()

bloodcountes

Celkem slušná podívaná, proti lesní lokaci nemám vůbec nic, stará továrna taky fajn:) Nad příběhem jsem nepřemýšlela, vědoma si od začátku, že to po mě tvůrci nechtějí, nechala jsem se poklidně kolébat na vlně, jakou tomu dali a byla jsem naprosto spokojená:)) ()

TERRORDROME

Luke Goss a Dolph Lundgren dostanú počas 2 svetovej vojny za úlohu vycvičiť niekde v lese partu imbecilov známych ako "vojnové prasatá". No a tak behajú do kopca, preliezajú malé jazierko ( aby to nebolo také jednoduché veliteľ im pod zadky hádže granáty ) a ako plán B kreslia akty nahej francúzky... a neustále pri tom akože vtipne pičujú až kôra trúchnivie. Luke zas premýšľa či to celé má nejaký zmysel ( divákovi je jasné že nie ), ale Dolfík tvrdí že áno a on má sakra vysoké IQ. Dúfal som aspoň v nejaký béčkový výplach, ale keď je to takmer celý čas len o tom motkaní lesom a stupídnych kecoch bez nejakej akcie ktorá by oživovala priestor medzi úvodom a záverom, tak moja pozornosť klesala s každou minútou tak závratným tempom že som si skoro rozbil hubu o stôl. Najlepšie tak bolo keď sa na scéne zjavil jeden strašne hnusný napuchnutý ksicht a mne po chvíli došlo že to mal akože byť Mickey Rourke, ten chlap už vyzerá ako svoja vlastná nepodarená vosková figurína. Lacné, blbé, neakčné, čo menej si priať? ()

aliaska

Pozerala som úplnou náhodou...keď som v noci..či ráno..😜.prišla domov.A už som ho chcela aj dopozerat....aj keď videla som už oveľa lepšie.Ale zas...3*je super ()

MickeyStuma

Po delší době se ve filmovém světě objevila další variace na úspěšnou klasiku "Tucet špinavců". Tentokrát se před kamerou sešli dva pozitivní hráči akčních filmů. Dolph Lundgren a Luke Goss. Pravda, ještě jim tu sekunduje ostřílený Mickey Rourke, ale ten je tu tak krátce, že ho ani nepočítám. Hned ze začátku jsme válečně navnaděni bojovou scénou, po které se rozjede ona známá šablona. Kupodivu na viditelně nízký rozpočet to nedopadlo zase až tak zle, jak by se dalo předpokládat. Jistě, několik podivností a omšelých scén se tu samozřejmě najde, ale s ohledem na daleko horší snímky to má alespoň nějaký děj byť s jistou nadsázkou a svou jednoduchostí. Tvůrci se snažili co jim rozpočet dovolil a tak je výsledkem svým způsobem nenáročný pohodový válečný snímek bez zbytečných ambicí a překvapení. ()