Tajný agent uzavrie zmluvu s počítačovým hackerom, ktorý prelomí bezpečnostné kódy k jadrovým zbraniam. Skôr ako sa však dohoda splní, do situácie sa zapletie skupina teroristov. Agent je zabitý, kolegovia už nájdu len jeho telo. Nutne však potrebujú fakty, ktoré poznal len on. Nová technológia umožní preniesť časť vedomia do iného mozgu, ktorý ale musí mať akési „prázdne miesto na zápis nových hodnôt". Túto podmienku spĺňa len jeden prísne strážený agresívny väzeň. Po operácii sa mu v mozgu miešajú jeho vlastné spomienky so spomienkami mŕtveho agenta. To čo sa stane potom a ako sa väzeň zachová nedokáže predpokladať nikto... (TV Markíza)

papaJA21 odpad!

Dobře obsazený i slušně zahraný triller. Ale scénář je jedna z největších hovadina co jsem viděl. Je vidět, že světu chybí nějaký charismatický nepřítel z dob studené války, který by byl vhodný pro filmaře. A tak vymýšlejí takové kraviny. ()

dr.fish

Myslím, že Kevin si zasloužil přímočařejší mlátičku, zbytečně moc emocí na můj vkus. Je vidět, že jde o rodinný film, rodina je tu základ státu, hepáč musí být. Výborně obsazený průměrný film. 60% ()

LadyPupu

Pokud chcete zažít pořádnou akční jízdu pusťte si jiný film. Tohle je akorát tak pseudo sci-fi spatlanina bez chuti a zápachu, i když s výborným hereckým obsazením. ()

Jizni Tlapa

"Jak ty do mně, já do tebe hůř!!!! Super obsazení a Kostěj v roli grázla, kterej kostí šmejda za šmejdem a u toho trousí vtipné monology?? Přesně to beru na čtyři hvězdy!!!! ()

ywo666

V pohode film. Obsadenie prekvapivo nabušené aj starými pardálmi aj mladšími hviezdičkami. Stále sa tu niečo deje. Akcia je miestami dosť drsná. Nápad je zaujímavý. Akurát čo tu robí Adkins v úlohe agenta v akčnom fláku, keď predvedie 0 akčných scén? Som rád, že si strihne rolu vo, filmy ktorý stojí viac ako mesačná výplata kovo obrábača a trvá viac ako 5 sekúnd. Ale tu ma teda nepotešil. Na druhú stranu nepôsobil rušivo. 75%. ()

elanius

(77/2016) / Tak toto všetko tu už bolo, CIA, špióni, záchrana sveta, agenti, výmena identít, atď. Tentokrát to ale zvláštnym spôsobom fungovalo. Hlavne vďaka dvom podstatným faktorom, za prvé jednoznačne Kevin Costner a teda mal aj perfektne vymyslenú postavu. A čo filmu paradoxne najviac pomohlo bolo ako vážne sa tváril. Fakt stačilo na chvíľu popustiť tú serióznu tvár a asi by výsledok dopadol komicky. Naviac sa podarilo angažovať aj ďalšie herecké esá ako TLJ a Gary Oldman. Criminal mohol kľudne skončiť ako priemerné béčko, nakoniec ale celkom sebavedomo zaklopal na Áčkové dvere. (7/10) ()

Pavlínka9

Ten nápad je bravurní :) Obsazení je skvělé - jen mi přijde, že cca půl hodiny před koncem se z toho stal slaďák, kdy všichni tak z 95% tušíme, jak to dopadne...a to mě pak odradilo a spadlo to hoooodně hluboko :) Co bylo ale skvělé byla hudba. Byla tak neobvyklá. Něčím jiná a hodně chytlavá. Holanďana mi bylo líto, poslední scéna na pláži byla nechutně předvídatelná a přeslazená...no fuj.. ale první výstřel z flešku - dobře namířený ;) Bylo to krásně syrové - hlavně ve chvíli, kdy postava Costnera byla "na svobodě" a žila si svým životem a okolí jen žaslo nad tím, co provádí a jak všechny mlátí :) Lépe to vychytat, doladit a ještě více lidem ukazovat, jak v dnešní době technologie řídí náš svět....;) ()

VanTom

Fajn premisa přenesení paměti (a částečně i osobnosti) zabitého agenta CIA s rodinou do asociálního psychopatického kriminálníka šla vytěžit víc, béčkový scénář se ale na nic výrazného nevzmohl; hodně ji také srážela snaha vypadat konstantně "cool", jenže k tomu chyběl um, případně zápal (slabá režie či otravný tuc tuc soundtrack). Shnilou "třešničku" na jinak libovém obsazení pak představoval opravdu příšerný záporák. ()

zdenny

Pokus, jenž měl možná napodobit legendární film „Face Off“ s Travoltou a Cagem. Zde to mělo trošku lidštější a romantičtější rozměr, což ale znamená, že to nebylo tak thrillerové a akční, jak by zřejmě mohlo být. Každopádně na jedno zhlédnutí pořád slušné. Kevin prostě nepřestává zrát. ()

VasaX

Poměrně slušný krimi-akční film s chvilkou Reynoldse, nic moc Gadot, přehrávající Michael Pitt a celkem ucházejicím zbytkem hereckého ansámblu (Costner, Oldman, Jones). Za mě rozhodně povedená věc, která le více méně kopíruje zaběhlé příběhy o trojúhelníku "drsný ale dobrácký rogue agent", státní moc, kriminální živly. A to v podstatě od začátku do konce. Ano, funguje to, dobře se na to kouká, má to dobré tempo a pocitově nemám moc výhrad, že je to posté dokola jak z kolovrátku. ()

Timak

Tak jasně, je to dost přitažené za vlasy, ale vcelku svižně to odsejpá, Costner to pořád v sobě má a Gadot je jenom pěkný doplněk, což je tak akorát. Škoda že Reynolds neměl více prostoru - chyběl mi tam ten jeho typický, ukecaný humor. ()

Hollohlaway

Možná je to spíš na dvě hvezdy, ale páč a poňáč jsem nakrklej, dám jednu. Takovouhle scénáristickou slátaninu plnou ne nesmyslů, ale přímo kolosálních kravin, jsem dlouho neviděl. Přidám se k zástupu udivených, taky nechápu, jak do toho narvali takový obsazení, fakt nechápu, ovšem vliv to nemá skoro žádný. Osobní strážce to hraje jak dement, občas se měnící v polodementa, fakt těžká role. Ke konci už jsem jen zíral. To jako přenesu šíleně důležitou paměť agenta do někoho jinýho, a sotva je odpojenej z kapaček, tak na něj 5 minut řvu " Kde je" Vzpomeň si! Slyšíš? " a když mi nic očividně zmatenej neřekne, tak jim řeknu aby ho pustili, že nic neví, a jdu pryč? Cože? To není operace slepého střeva ? Další, vezu ho k výslechu, dostanu hlášení, že na letišti hledaného jenom VIDĚLI, ne že už ho dostali, a hned zase " Odvezte ho, už ho nepotřebujeme ." ?? To sou agenti jak z komixu, naprosto nesmyslné chování. Drobnosti typu, že se mi vloupá do domu, vím, že má paměť mojeho manžela, a zná vstupní kódy, a přesto je nechám pořád stejný, a pak se opět divím, kde se mi zase vzal ve sklepě? Závěrečná honička a přestřelka mě už vysloveně rozesmála. Fuj fuj třikrát fuj. ()

herr_carter

Chachááá !!! Tak tohle byl milí přátelé, filmový majstrštyk tam, kde by ho člověk rozhodně nečekal ! Půjdu tímto tvrzení zcela naopak proti jednohlavému telecímu zdejšímu stádu, které tvrdí, že se jedná o trapný pokus přiblížit se filmům jako Tváří v tvář, nebo Skála. Já si totiž naopak myslím a jsem přesvědčen, že tenhle film je minimálně vyrovnává a to s grácií sobě vlastní. Po trošku zamotaném začátku, kdy člověk neví, zda se jedná o CIA,nebo ty hajzly, nebo o třetí subjekt, nakonec vše začne dokonale dávat smysl a to napětí by se dalo krájet. Můžu v klidu říct, že pro mě se jedná o nejlepší film Kevina Costnera - veliká škoda, že "záporáky" nepředstavoval tento herec s velkým H častěji, neboť mu to evidentně sedí skvěle. Celé to nahánění, akce, sem tam i výborné špetky vybraného černého humoru, tohle všechno dává do kupy brilantní film, na který se jednou s chutí kouknu znova...............moje hodnocení = 9 z 10. ()

sedm.1

Jak ty do mě, já do tebe hůř! Tak tohle mě do prdele sakra bavilo. Fakt dost nekompromisní podívaná, kde se skutečně nikdo s nikým nesral, prakticky všichni si šli po krku, počet svatoušků na kilometr m2 se rovnal nule, kdo se dožije konce, bylo odhadnout téměř nemožné, slušnými a nečekanými zvraty se tu vůbec nešetřilo, takže zápletka byla poměrně nápaditá a originální a hlavně měla opravdu pořádný koule, hodně naddimenzovaný byl i spád, kdy od prvních minut nabral šílený tempo, které polevovalo vážně jen ojediněle, a o vygradovaném finále pak ani nemluvě, skutečná jízda. Happyend zde jinak opravdu potěší, a to především díky během celého filmu fungujícím emocím, ovšem ještě působivější byla akce, které sice nebylo až tolik, ovšem když se dostala ke slovu, byla výborná, choreograficky vybroušená, přehledná a poměrně i drsná. Samozřejmě hodně velkým pozitivem filmu je pak výrazný casting, kdy mě především posadil na prdel Kevin Costner, který tu doslova válí, skvělá postava a ještě lepší výkon, nicméně i ostatní tu jsou skutečně působivý, ale jen tak na okraj, cos tu dělal, Scotte Adkinsi? Tyhle štěky snad nemusíš absolvovat, ne? Nicméně, opakuji, obsazení fakt hodně fajnový. Já se zkrátka u této super dynamické jízdy perfektně bavil, tohle je prostě moje krevní skupina! ()