Pred viac ako tridsiatimi rokmi sme sa s nimi stretli prvýkrát. A bol to poriadny náklad. Teraz sa Predátori, jedni z najväčších lovcov celého vesmíru, opäť vracajú na naša planétu. Sú však oveľa silnejší a inteligentnejší než kedykoľvek predtým. Lov a zabíjanie sú pre nich stále najväčšou zábavou. Predátori sa geneticky zdokonalili pomocou DNA iných vesmírnych bytostí. Keď jeden chlapec nešťastnou náhodou zapríčiní ich návrat na Zem, vôbec nie je isté, kto pred nimi ochráni ľudstvo tentoraz. Nájde sa niekto, kto nebude len lovná zver, ale dokáže sa im postaviť ako rovnocenný súper ? Poslednou šancou ľudstva na záchranu pred vesmírnymi lovcami sa stáva už len malá partia bývalých a celkom šialených vojakov a jedna mladá evolučná biologička. Len tí majú aspoň malú šancu zabrániť vyhubeniu nášho živočíšneho druhu. (Cinemart SK)

JežaCZ odpad!

Do kina bez očekávání a došel jsem ještě s horším pocitem a díky tomuhle snímku se mi asi na delší dobu znechutil tento "Vesmírný Zabiják"!! ()

darius1706

Hm, co napsat? Zapasoval bych se do zdejší bandy, kterou evidentně uráží, že někdo posunul Predátory tímto směrem. Zanadával bych si, že když jsem viděl prvně jedničku, že... nechám toho. Začnu jinak. Když se po titulích a uvodní snajperské scéně objevil malej kluk s jakýmsi syndromem, začal jsem si nadávat, že jsem kámoše pozval do kina zrovna na tohle, že to bude fakt průser. Když tam ještě začala lítat 40ti kilová holka s kvérem, tak jsem si říkal, ať alespoň něco ukáže, dokonce to vypadalo slibně a zase prd. Když už jsem propadal trudnomyslnosti, najednou lusk a rozjela se celkem slušná akce, kde se hláškovalo ostošest. Umdlen prací v kolbence jsem nechtěl zrovna pojednání o kvantové fyzice, takže mi místy až infantilní hlášky nevadily, naopak. Dá se i říci, že mi trend předělávek filmů z osmdesátek do veseloher nijak mentálně neubližuje, Terminátora s artritidou jsem taky přijal s nadšením. Zde jsme všichni v kině bavili a o to tam přeci jde. ()

Beginek87 odpad!

R-rated comment. Watch out. ... Mam za sebou asi 30 minit a nikdy jsem tech par stovek nelitoval vic. Zkusil bych pouzit nejake vznesene VERBALni sracky, ale tenhle film je uz od zacatku tak zasrane spatnej, ze mi nezbyva degradujicich slov. Premyslim, ze behem te zasrane bidy sezenu nekoho kdo predela stranky CSFD a zmeni stupnici na 5,4,3,2,1,-5,-10,-20,-1000000,-1000001 a Predator:Evoluce .....fuckin' shit this is so fucking baaaad. Nikdy v historii filmografie nikdo nevidel tak spatnou sracku jakou tady vidim ja ... Edit: ... ted se tam objevil the big one Predator .... uz chybi jen Megashark a Crocosaurus a dal uz to zajit fakt nemuze ()

waxtrax

Výsměch všem fandům. Film pro burany. Film bez děje, bez zajímavých lokací, jen haldy tupých monologů jaké kdo z postav měl kdysi zásluhy a kde všude byl. A mimochodem věděli jste , že kosmickou loď vrcholného predátora galaxie lze sestřelit samopalem drženého v jedné ruce ? Ne ? Tahle pičovina je totiž stěžejním okamžikem téhle béčkové blbiny , která se může zařadit do nočního vysílání kanadských hororů večer na Nově. ()

Qwat

Bohužel. Shane Blackovi jsem věřil, že by mohl vyprodukovat po delší době slušné pokračování Predátora, ale film nemá ani (zdaleka) atmosféru ani charisma postav jedničky, ani vtip a tempo Posledního skauta, nic. Slabší akční scifi, body dolů za jen další špatné pokračování v predátorské sérii. ()

Dominik.Hori

Hromada vtipného humoru a akce... U filmu se nenudíte je tam pořád nějaká akce a mentálně retardovaní typci kteří vás rozesmějou vždy když něco řeknou. Doporučuji se podívat... Nejlepší film ze všech predátorů. ()

Yuri_Boyka

Musím povedať, že je to veľmi príjemný úlet. Áno, dá sa povedať, že je to paródia na túto sériu, ale z takéhoto pohľadu to funguje dobre. Ide tu len o over the top akciu. Žiadne hlboké myšlienky, či hutnú atmosféru tu nečakajte. Pokiaľ na to idete s tým, že chcete totálny akčný výplach, mali by ste byť vcelku spokojní. Čo sa týka vtípkov, ktorých je tu požehnane, musím povedať, že sú "on point". Nasmial som sa tu viac, ako pri väčšine dnešných primitívnych komédií (to sa môže brať ako plus alebo mínus, ja som sa pobavil, teda s tým nemám problém). Na druhej strane si nie som celkom istý, či sa stotožňujem s "upgradovaním sa" Predátorov, resp. ich DNA. Pri tejto veci mám trochu rozporuplné pocity. Ale predsa len sa to musí niekam pohnúť. Čo však už bolo trochu aj na mňa moc bol "darček" od Predátorov predstavený v záverečnej scéne. ()

Polobuh odpad!

Veliké zklamání. Nevidím v tomto filmu světlý bod. Po zpackaných ¨Vetřelcích¨ jsem doufal, že Black zachrání aspoň tohle. Poslední roky jdou filmy fakt ke dnu, asi stárnu. ()

perteus

Na nic si to nehraje a je to díky tomu pěkná sranda. Kdo čeká něco inteligentního, ten tomu dá samozřejmě méně hvězdiček. Tohle je ale čistá řežba alá zlaté 80. léta, kdy krev stříká proudem. Umocněno i tím, že to bylo viděno v 4DX. Takže po první useknuté hlavě jsem měl krev na obličeji. Ne vážně. Oni vás postříkají vodou a máte pocit, že máte krev na obličeji. :-D A ty vtipy za to stojí taky. Narážky na předešlé filmy jsou taky milé, viz památná věta Arnyho, když poprvé ve své kráse uviděl Predátora. A to dohadování o názvu potvory, to tomu dává korunu :-) ()

analnosorog

Davam jednu hvězdu jen pro to,že jsem skalni fanoušek predatora. Ale jinak je to odpad,ani trochu napinave a akčni. A nějaky větši predator.. To už je moc. Škoda na to jit do kina.. ()

GOTFAN

Připravil jsem se. Shledl jsem Predatora i Predatora 2, na predatory jsem se vykašlal a s partičkou jsme tedy vyrazili do kina. První věc co nebyla na škodu, bylo to, že jsem se na to zhulil. Bez trávy bych asi nadával víc. Zkrátka to byla prostě parodie na to co to mohlo být. Staří predátoři byli hrozbou a lidi byli z jejich příchodu těžce v prdeli a Predátor si užil lov o to víc, ale teď je rok 2018 a už o nich lidi ví snad víc než ví Predátoři o sobě mezi sebou. Ono by se dalo říct, že ten film měl něco do sebe dokud nepřišel velké hovado Predator se svými psi, pak už je to čistě komedie kde pomalu člověk zapomíná na to, že to má mít něco společného s tím Predatorem kde byl Švarcík. No a konec byla taková ta přehnaná třešnička na už tak přehnaných věcech co se děly. Možna by to zachranilo kdyby tam na konci vylezl Švarcík, ale prostě to zabili uplně a tohle mi přijde jako jasná zpráva která říká že starý dobrý Predátor je mrtev. Komedie co si vzala na paškal Predatora ... Ok, ale jako dalši Predátoří film ... Meh. ()

sun.eagle

Jako fanoušek Predátora 1 a 2 jsem šel do kina napůl s obavou aby to nedopadlo jako Alien vs Predator serie a napůl natěšený protože Predátor je kus mého dětství. Dopadlo to tak že chvílema jsem slintal blahem a měl jsem úsměv od ucha k uchu jak jsem byl nadšený. Jasně nebyl tam Dutch, ani ostatní členové čety neměli charisma původního komanda, ale postavy jsou docela ok, hláškujou razancí Blainovi bezbolestné, a vlastně to že film se místama nebere moc vážně je taky fajn a jen mu to prospělo. Vznikají tím kouzelné kontrasty kdy v jednu chvíli padne vtipná hláška a v další moment někomu vyhřeznou střeva nebo mu odseknou půl ksichtu. jo to je fajn a já se bavil. Jediná výtka za gradaci finále které bych si uměl představit víc cool(ano majstrštyk z r. 1987 je prostě jenom jeden) A závěrečná pointa? To lehce zavánělo parodií. ()

Aguirre

Kym v jednotke sa z frajerov postupne stali vystraseni a vysinuti muzi, bojujuci o holy zivot, v trojke hrdinovia umieraju s usmevom na tvari a sarkazmom na jazyku. Toto boli Strazcovia galaxie krizeni Deadpoolom. Akcne sceny posobili velmi lacnym stylom. Ziadne napatie, strach a prekvapenie. Cudna radoby marvelovka. ()

mistrpropr

Očekávání byla velká, predátora jako postavu mam velmi rád. Z kina jsem určitě neodcházel vytočenej a ani zklamanej, na druhou stranu ani nadšenej, spíš lehce rozpačitej... Od příběhu jsem nečekal nic a taky jsem nic dostal (ty bláboly o upgradech apod nepovažuju za příběh), ale akce dobrá a dynamická, chvilkama i slušně krvavá... Nelíbil se mi ten superhyper predátor (kříženec nějaký gorily bůhví s čim?), predátoří psi (!) a taky, že ten superhyper predátor na konci dost vyměk, čekal jsem, že v závěrečnym lovu si je o trochu (o dost) víc vychutná... A jestli uplnej konec je nějakej oslí můstek k pokračování, tak řikam určitě NE! ()

NIVELIOS

Naprostá slátanina, která absolutně vybočuje od původního konceptu Predátora.... Spojení Predátora a Vetřelce jsem před lety ještě jakžtakž rozdýchal (pouze u prvního AVP)... Tady jsem ale chvílemi nevěděl, jestli se koukám na Transformers, Walker, Texas Rangera (táta sniper) nebo na nějakou minibitvu o Středozem (mimozemský čoklové).... Black nenechal kámen na kameni a to byla ta chyba... Udělat z (pro spoustu fandů) legendární série takovou Béčkovinu, to se musí taky umět a to "nemluvím" o řadě odfláknutých prostřihů a efektů.... Těšil jsem se, bohužel zbytečně.... Atmosféra: 2/5 Akce: 4/5 Postavy: 2/5 Scénář: 2/5 Celkem: 55%.... ()

soulless

Tak skurvit film, to se jen tak nevidí. Jediné pozitivum vidím v obsazení a občas dobré hlášce, toť vše. Díky bohu za nízké zisky, protože tohle rozvinout by mělo být trestné! Predátor je zpět v hajzlu a doufám, že to za pár let někdo restartne v mnohem rozumnějším (a original friendly) provedení. ()

foreverjoe

Na film jsem dorazil posilněn dvanáctkou, navíc jsem pár dní pořádně nespal, takže jsem se bál, že to bude stát za hovno a já vytuhnu po úvodních titulcích. Naštěstí se tak nestalo a dostal jsem přesně to co jsem chtěl. Hlášky, akci, hodně mrtvol a krve. Shane mě nezklamal. Jen škoda trochu závěru, ten jsem čekal trochu jinak, ale dá se...K zdejšímu hodnocení: Upřímně nevim, co ostatní čekali. Je to pořád jen Predátor, což bylo akční béčko s Arnoldem. Sice skvělý, ale pořád jen béčko. Nedělejte z toho filmu víc než je. Není to pokračování Kmotra. ()

CaptainPixel

Nic od tehle akcni komedie necekejte a budete mile prekvapeni. Alespon to byl muj pripad. Tehle film se nebere ani trochu vazne a dava to divaku najevo od prvnich okamziku. Z hereckeho obsazeni jsem, jakozto fanousek prvniho dilu z roku 1987, mel velke obavy, ktere se nastesti nevyplnily. Detska role nebyla ani trochu otravna a jeji predstavitel se ji shostil velmi dobre, dle meho nazoru. Doufam, ze predstavitele hlavni postavy uvidime v dalsich snimcich, udelal na me dobry, 80's action hero dobry, dojem. Chtelo to trohu jeste zapracovat na te casti v lese, proto ty 4*. Jo a Jake Busey jako tresnicka na dortu, diky :) Videno v kine, IMAX 3D. ()

sh3riff

Celou dobu jsem si říkal jak jakože zabijou mega predátora. Nakonec to nebylo tak špatné, až teda na fakt, že bruneta asi za 2 minuty uběhla tipuji tak 15-20 km lesem. Ke vší smůle, přestože komunita roky prosí o film s predátorem kde na konci nějaký predátor přežije, tak jsme se toho stále nedočkali. ()

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

21.11.2020

Režisér Dan Trachtenberg (Ulice Cloverfield 10) je nejnovějším tvůrce, který slavného Predátora vyšle na další lov. Studio 20th Century oznámilo pátý film v populární akční sérii, jenž by měl opět… (viac)

Sony chystá remake Schůzky naslepo

Sony chystá remake Schůzky naslepo

02.08.2018

PF 2018

PF 2018

24.12.2017

Kdy budou další díly Avatara a Deadpoola?

Kdy budou další díly Avatara a Deadpoola?

23.04.2017

Studio 20th Century Fox asi moc neuznává víkendy, protože v sobotu oznámilo data premiér osmi nových filmů. Rovnou půlku přitom zabírají pokračování Avatara, jichž se dočkáme 18. prosince 2020, 17.… (viac)