Reese Witherspoon hrá v tejto akčnej komédii vzornú a snaživú policajtku, ktorej zveria do ochrany kľúčového svedka v súdnom procese s vplyvným mafiánskym bossom. Svedok je vlastne ona (Sofía Vergara) – sexy manželka miestneho drogového dílera. Keď sa o túto dvojicu začnú intenzívne zaujímať najatí zabijaci a skorumpovaní policajti, nezostáva im nič iné, len sa vydať na útek naprieč celým Texasom. (Forum Film SK)

Chrustyn

Upřímně mě překvapilo, jak se tvůrcům povedlo z daného tématu (buddy movie v ženské verzi) udělat tak pitomý, nudný a nevtipný film. Přežil jsem jen díky roztomilé Reese. ()

BMW12

Bohužel trapná komedie. Ačkoliv Reese Whiterspoon i Sofia Vergara jsou dobré herečky, tak tady dostali naprosto trapné role. Film má stát na vtipných situacích, které se odehrávají mezi touto dvojicí, bohužel ale vtipné vůbec nejsou. I tak jsem to ale zvládl dokoukat až do konce. ()

hansel97

Trailer lepší než filmy, přijde mi, že si do něj vyplácali snad všechny podařené vtipy. Jinak je to prostě průměr, který se dá shrnout frází "neurazí, nenadchne." Čekal jsem víc, takže to špatný hodnocení, je asi ovlivněný tím, že tohle mě prostě zklamalo. Reese i Sofía jsou skvělé, ale komedii, která podle mě nebyla moc vtipná a dopouštěla se klišé (možná na jedno pro mě velké překvápko), prostě neutáhnou ani ony. A dabovat Sofíu Vergara by měl být hřích nebo trestnej čin. ()

SOLOM.

Tak obě dámy jsou i na svůj věk stále „prcatelné“ a tahle přiblblá komedie se jim docela povedla. Pro Reese jsem měl vždycky slabost a bylo zábavné ji sledovat i v něčem jiném, než v růžových šatech, no a božská Sofía Vergara jí byla zdatnou a vyrovnanou parťačkou – ty její hlášky i samotnou mluvu jsem rovněž žral. Místy to bylo sice až moc uhozené, ale pobavil jsem se – hlavně v pasáži s důchodci a to jejich neustále hašteření. Určitě jsem tento kousek neviděl naposledy… ()

eraserhead666

Příběh je klasická otřepaná šablona, ale kupodivu mě dvojka Vergara-Witherspoon dokázala hned několikrát pobavit. Obzvláště postava Vergara docela hlásila. U Witherspoon m bude vždycky vadit, že už to není ta oplácaná holka z Velmi nebezpečných známostí. Tam jí to slušelo nejvíce. 2.5* ()

Necrotongue

OK, budu upřímný- tohle byla fakt řádná blbost. Z nějakého záhadného důvodu jsem se ale dost dobře bavil. Po výkonu, který předvedla Reese Witherspoon, tiše doufám, že ji někdo obsadí do role Adolfa Hitlera, jsem si jistý, že by to zvládla perfektně:-) Sofía Vergara byla velice rušivou figurou, vždy, když byla v záběru, nemohl jsem se soustředit na titulky a vždy, když promluvila, okamžitě jsem se bavil. Děj byl jednoduchý, vtípky místy spíše pro nižší IQ, ale stejně to byla fajn zábava. ()

becki_tu

Po filmově výborném roku 2014 si Reese odskočila opět ke komediálnímu žánru a vznikla průměrná taškařice pro blíže nespecifikované cílové publikum, kde jedinou kvalitu reprezentuje právě Reese. Sofia Vergara mě totiž celý film iritovala svým nehereckým projevem, což je u jedné ze dvou hlavních postav v buddy movie trochu problém. Nemluvě o tom, že tři úsměvné scény jsou na 90minutový film také poněkud málo. Hot Pursuit nepřekvapil a bohužel se opět ukazuje, že kvalitní a originální komedie začínají být v Hollywoodu tak trochu ohroženým druhem. ()

Morholt

Tahle uřvaná komedie s nechutně přehrávající Reese Witherspoon a nehrající Sofií Vergara na mě absolutně nefungovala, pokud nepočítám výstřih druhé jmenované. Film se sice vyhnul obvyklému kanálovému humoru, což oceňuji, jenže vtipné scénky by dokázal spočítat středně nešikovný řezník na prstech jedné ruky. Tohle hrubě nevyšlo. 10% ()

Kamca_

Pro většinu lidí průměrný film, ale pro mě něco víc. Hrozně moc mě bavila dvojice Sofia s Reese. Nebýt jich, tak je tento film opravdu jen průměrný. Já se bavila po celou dobu filmu. Nechyběl vtip, dějový spád, trocha romantiky, ani sympatické herecké obsazení. Takže za mě 75%. A určitě se ráda podívám znovu. ()

Lacike

Trailer vyzeral zabavne a obsadenie ustrednej dvojky ma nadchlo. Ale samotny film mi prilis zabavny nepripadal. Prvy problem je, ze ustredna dvojka je sice obsadena skvele, ale hraju tu dost otravne postavy. Druhy problem je, ze pokusy o komedialne sceny mi pripadali dost slabe. Sice to nebolo neznesitelne trapne ale iba nudne. Druhu polovicu filmu som uz len narychlo preklikal. Po slusnom trailery velke sklamanie. 4/10. ()

GeusX

Byla tu šance dobrou buddy movie. Nějak to uvázlo na půli cesty, ale zase to svižně ubíhalo. Nejvíce mne iritoval dabing ženy drogového dealera. Neznám film v původní zněním, ale český dabing s tím příšerným ruským přízvukem, kterým oblažili Sofii Verganu, z ní učinil dosti otravnou postavu. Určitě se podívám alespoň na část i v původním znění, abych porovnal zda to zní i v originále tak divně blbě či nikoli. (1x tv cz) ()

JohnCZ

První půlka je hrozná, druhá výrazně lepší. Může za to především maximálně nepřesvědčivá a přehrávající Reese Witherspoon, které více jak polovinu filmu trvá, než se začne chovat normálně. Sofía Vergara je vtipná jako vždy a jen těžko se vymaní ze své klasické role drsné uječené mexičanky. Má to pár opravdu dobrejch gagů, ale jako celek to působí hodně průměrně, až nevýrazně. ()

corpsy

Štýl buddy movies zu 80tych rokov je tu dokonalo pretavených do moderného, skvele fungujúceho zmätku. Bavil som sa a to je hlavné. Hlavné pre ďalšieho potencionálneho diváka. ()

ConanVJ

Taková jednoduchá komedie, u které jsem se i párkrát usmál. Příběh je celkem jednoduchý a asi ani ničím nepřekvapí. Obě hlavní hrdinky mají své kouzlo a věčné hádání je uvěřitelné a někdy i vtipné. Akce zde moc není, ale i tak film nenudí. Za mě 60% :) ()

DEXTER099

Divoká dvojka nabízí komedie o dvou odlišných typech žen.Jak to taky tak bývá v těchto filmech...a opravdu nečekejte nic převratného.Příběh o policajtce co byla už jako malá věrná představě být policistka ,protože pravidelně jezdila s tátou co by též strážníkem na skoro každý výjezd.Když se tato spořádaná a pravidel držící policajtka setká s manželkou svědka co má svědčit u soudu,ale je ještě předtím zavražděn a ona tak musí tuto úplně odlišnou osobu chránit,tak se naskytne řada vtipných i méně vtipných momentu.Pro mě to bohužel bylo spíš méně vtipné.Za mě tedy celkově 50% a tři hvězdy. ()

nirvana91

Oddychovka, ktorá nikoho neurazí a nikomu nespôsobí ujmu na zdraví svojou tuposťou. Sofia je krásna, Reese roztomilo došťukaná - tvoria skvelú dvojku. Jediné čo mi vadilo bola predvídateľnosť (ako to už u takýchto filmov chodí) a hudba v pozadí, ktorá mi prišla ako pre nejakých sedlákov. ()

kobejn

Doprdele, to sou tady samý snobové? Give me a break s 51%! Já se teda královsky bavil a ani sem si nevšim, že už je hoďka pryč, jak to easy ugoinglo. Wídrspůnka je komik na jedničku, je to úžasná herečka, zvládá very good dramatic and komik roles as well. Zatím komedie roku! ()