Reese Witherspoon hrá v tejto akčnej komédii vzornú a snaživú policajtku, ktorej zveria do ochrany kľúčového svedka v súdnom procese s vplyvným mafiánskym bossom. Svedok je vlastne ona (Sofía Vergara) – sexy manželka miestneho drogového dílera. Keď sa o túto dvojicu začnú intenzívne zaujímať najatí zabijaci a skorumpovaní policajti, nezostáva im nič iné, len sa vydať na útek naprieč celým Texasom. (Forum Film SK)

Filmspot.cz (Jan Varga) odpad!

"Tu a tam sice prosvitne naděje, že by se mohlo začít odehrávat něco zajímavého (třeba začátek před úvodními titulky je docela prima), ale většinou je to naděje planá. Zkrátka a dobře, Divoká dvojka je téměř nekoukatelnou, odfláknutou a agresivně otravnou komedií, jejímž nesnesitelným hrdinkám jsem…" viac

Kultura21.cz (Kamila Pětrašová)

"Divoká dvojka má mnoho napínavých pasáží, pár vtipných pasáží, hrstku dojemných -ingredience jsou dobré, ale výsledná krmě je však trochu bez chuti." viac

NaFilmu.cz (Dominika Zmítková)

"Je to ten typ filmu, který zhlédnete, a možná si jej už nikdy nepustíte. Ale asi vás ani nenadchne, ani moc neurazí. Zkrátka ve vás nic moc nezanechá. S přáteli o něm mluvit nebudete a vychvalovat jej – to asi taky ne." viac