Zacha vôbec neteší, že sa musel s mamou presťahovať do malého mesta, až do momentu, kým nestretne pôvabnú susedku Hannah. Jej otec R. L. Stine píše hororové knihy pre deti, na čom by nebolo nič zvláštne, keby... všetkých duchov a príšery čo vytvoril, nedržal pod zámkom vo svojich rukopisoch. Zachovi sa však nedopatrením podarí tieto monštrá vypustiť do sveta ľudí. A tak Hannah, Zach a pán Stine spoja sily, aby nebezpečných votrelcov vrátili tam, odkiaľ prišli. (Itafilm)

Pajkenzi

Na 5 hvězd to sice není, ale 4 jsi to rozhodně zasloužilo. Za propracované příšery, některé mě aji děsily... napřiklad pan slepy. Ten měl hrozně nepříjemný smích, až jsem měla fakt husí kůži a kobylka, která byla velká a hoodně škaredá.. Jinak příběh byl fajn, a bavila jsem se. Škoda že Jack Black byl jinak dabovaný, ten hlas mu vůbec nepasoval. ()

Yoshimitsu

Nápadité hororové postavy, které vyskakují z knih a pokusí se ovládnout celé město. Některé příšery byly hodně povedené a docela jsem se u toho i pobavil, ale místo Jack Blacka bych tam určitě uvítal Setha Rogena. Dávám 75% ()

hroubek

Husí kůže není vůbec špatná. Režisér Rob Letterman se poučil po svém posledním filmu a servíruje nám pohodový film, kde se objevují strašidelná monstra. A je vidět, že mu tahle látka dost sedla. Co se týče příběhu, tak ten jede podle určité šablony, ale to bych jako problém neviděl. Největší můj problém je v tom, že je to zbytečně přeplácané(zdravým všechny Noci v muzeu) a kamarád hlavního hrdiny je fakt na pěst. Dylan Minnette je jako hlavní hrdina v pohodě. Odeya Rush také umí něco zahrát. Jack Black se ze začátku chová divně, ale pak má ty nejlepší fóry a ukazuje, že má komediálního talentu na rozdávání. Amy Ryan a Jillian Bell pak krásně doplňují dané postavy. Začátek je povedený a první setkání s monstry se také hodně povedlo. Dost se mi líbil záporák Slappy, který je hodně zajímavý. Potěšily mě různé narážky na horory a spoustu zajímavě natočených scén(scéna v obchoďáku, lunapark, na hokejovém stadionu). Triky nejsou nejhorší, ale jak jsem psal působí to přeplácaně a je tam toho zbytečně moc. Co mě naopak zklamalo, že to nebylo dospělejší, a že se hlavní hrdinové občas chovají zvláště a neváží si svého života. Husí kůže je fajn odpočinkový film, který nijak výrazně neurazí, ale rozhodně z něho nejsem nějak extra nadšený. ()

lykan9

Pro mě zbytečnost, která nevyužila dobrého potenciálu. Dokonce i Jack Black se mi zdál nemastný neslaný. Přitom on většinou bývá zárukou toho, že i sebeblbější film je zábavný. Jinak triky a efekty jsou velice kvalitní, ale to je tak vše. ()

Sany33

Drahí čitatelia, neviem, kedy som naposledy videl film, kde som si nevytvoril vzťah so žiadnou postavou. Je samozrejmé, že je to chyba scenára, avšak charizma sa zo scén jednoducho vytráca. Dylan Minnette a Odeya Rush sú obaja veľmi sympatickí mladí ľudia, ale moju apatiu k nim by som dokázal prirovnať k cestovaniu v električke, kedy na osobu zabudnem po nasledujúcom prestupe. Hlavné postavy nemajú doslova žiadny „stage presence", vedľajšie sú na tom ešte horšie. Kedykoľvek sa na scéne objavil Ryan Lee a jeho postava Champa, myslím, že sa vo mne prebudil inštinkt predátora a prial som si, aby ďalšia super vtipná scénka odišla tak rýchlo, ako prišla. Jediná postava, ktorá mi prischla k srdcu bola drevenená bábika hlavného záporáka Slappyho, ktorá aj napriek svojej neživej forme vytvárala v scénkach najviac napätia a doslova som sa tešil na jej ďalšiu vylomeninu. Veľmi priemerná snímka s dobrými efektami a nevyužitým potenciálom. 52% ()

VanTom

Kolikrát mi na mysli vytanulo Jumanji! Už z principu se dal očekávat přeplácaný digifest, nicméně (s výjimkou hromadného akčního závěru) se držel celkem v normě a disponoval několika zábavnými nápady (útok terminátorských sádrových trpaslíků!), fórky (Jack Black fajn) i neotravnými hrdiny (na "rozhraní" dětí-puberťáků). ()

R1CH1E

Když se nad tím člověk zamyslí, je to vlastně jedna velká vykrádačka premisy z Jumanji. Akorát méně strašidelná a víc pro děti. ()

Hollohlaway

Slušná rodinná komedie , horror moc ne , v podstatě se vůbec nebojíte , protože je jasné , že to dobře dopadne. Potěší ucházející triky a sem tam pár vtipů , jinak nic zvláštního , šlo to udělat buď víc humorné , nebo víc děsivé . Takhle je to něco mezi , dá se to vidět , ovšem za pár dní si na to ani nevzdechnete. Vzpomínanému Jumanji to nesahá po kotníky. Celkem sympatická ústřední dvojice. ()

sedm.1

Opravdu výborná zábava. Já jsem v případě tohoto filmu tedy vůbec netušil, do čeho v podstatě jdu, díky čemuž jsem pak byl o to zřejmě ještě překvapenější, protože šlo o skutečně našláplou rodinnou zábavu, která zafungovala naprosto perfektně ve všech ohledech a já byl fakt od první minuty doslova nadšen a nechal jsem se velice rád unést do toho strhujícího, nezáludného, o to víc ale nápaditého a energií nabitého fantaskního svět, kde se mi až do poslední minuty strašně moc líbilo a po dlouhé době jsem si užil film, který pobaví a zapůsobí skutečně na celou rodinu. Ano, zápletka je sice velice jednoduchá, a samotné vyústění má pak do soudnosti vážně daleko, ale mě to vůbec nevadilo, vše totiž vynahradil parádní humor a vtipnost celého snímku, docela povedené efekty, kterých navíc nebylo vůbec málo, zábavné postavy s neméně zábavnými a především opravdu hodně sympatickými herci, kdy jsem dokonce kousl i jinak mnou neoblíbeného Jack Blacka, který se tu naštěstí až tolik nešklebil a nepředváděl se se svýma trapnýma ksichtama, ona ohraničená atmosféra rodinných fantasy podívaných mi tu též hodně sedla, zkrátka upřímně, pro mě tato podívaná znamenala čiré filmové potěšení a radost z něčeho tak odvázaného a dynamického,a tak jediná škoda je, že z těch všech monster bylo využito v ději jen tak málo, ale třeba při troše štěstí v dalším díle… :-)! ()

Metal Lord

Vcelku povedená oddychovka, u které JB opět ukázal svůj komediální um, ačkoliv tu neměl tolik prostoru se projevit, jako v jiných komediích. Příběh odsýpá, možná bych uvítal trošku pestřejší obsah, nebo i nějaký zvrat (ono překvapení i závěr byly docela předvídatelné). Sečteno podtrženo za mě 75% a otevřenost vůči případnému pokračování, které se ale zřejmě konat nebude ()

keoma26

Vcera to videli synatori jeste jednou a chteji jit potreti,podezrivam je, ze nejvic se jim stejne libila hlavni hrdinka Odeya Rush, ale jestli nekdo hleda idealni kombinaci strasidel /hlavne vlkodlak je v tech trenyrkach uplne k sezrani/,komedie,pouceni a rodinnych vztahu,tady ji ma...metauvahy nad tim,nakolik autor ovlada sve postavy a nakolik ony jeho, jsou jen prijemnej bonus. ()

KoRner

Škoda, že to nebolo viac hororové, než fantasy pre celú rodinu. Triky sú srandovné, ale po celý čas som sa nenudil a Odeya Rush mi nenormálne pripomína mladú Milu Kunis. Black tu veľa priestoru na svoje vtípky nemá, väčšinu času sa uteká pred digi monštrami. ()

klukluka

Nehodnotím, coby dospělému člověku mi to nepřísluší. Jenom vím, že dětem se to líbilo moc, nezaregistroval jsem nějaké nepřiměřené násilí nebo vulgarity, triky vypadaly víc než solidně, nápady typu opuštěných pouťových atrakcí na mě působily minimálně nadstandardně...tak v čem by měl být problém? Tenhle film má mmt pouhých 59 procent, a to už by ukazovalo na nějaký vážnější zádrhel... Vážně tam byl? Není to spíš tím, že si tady na ČSFD osobují právo hodnotit dětské filmy zapšklí dospělí? ()

misstake

Solidní béčko s atmosférou osmdesátek, Black Kinga docela zvládá, 2 trotli v hlavních rolích a klon Mily Kundis, na který se moc dobře dívá. Asi jsem měl náladu a ve finále byla Husí Kůže o dost lepší, než jsem čekal. ()

iXtr3m3

Je to rozprávka, ale rozprávka, ktorá sa mi skvelé hodí ku existujúcej dvojke Jumanji a Zathura. Úžasné dobrodružstvo na základe knih, či hry, takých filmov moc nevychádza, ak nerátam FF kvázi horory, ktoré mi už lezú krkom... Black fajn, herci v podstate moc ani nehrali, skôr šlo o tie rozprávkové postavy v dokonalom technickom spracovaní... :) ()

Husí kůži čeká pokračování

Husí kůži čeká pokračování

19.01.2017

Předloňská fantasy Husí kůže stála 58 milionů dolarů a vydělala 150, což v hollywoodské matematice znamená dvojku. Studio Sony ji naznačilo už loni v dubnu, teprve nyní je ale všechno jisté a dokonce… (viac)