Štyria podfukári (Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Dave Franco, Lizzy Caplan) sa vracajú, aby divákom predviedli ďalšie zo svojich neuveriteľných kúskov a opäť posunuli hranice magickej ilúzie do vyššieho levelu. Pred rokom sa im podarilo napáliť agentov FBI v štýle Robina Hooda, čím si získali neutíchajúci obdiv verejnosti a teraz opäť prišiel čas na spoločné vystúpenie. Jeho príprava bude nesmierne náročná – ich cieľom bude tentokrát odhaliť nekalé praktiky mága, ktorý ovláda moderné technológie. (Forum Film SK)

MKV

Rozpočet: $90,000,000 Celosvětové tržby: $328,675,540 Tržby z DVD v USA: $6,465,586 Tržby z BluRay v USA: $7,547,818 Po oznameni druheho pokracovani tohoto skveleho filmu, jsem mel opravdu radost. Tak jako prvni dil, tak i druhy se mi strasne libil. Je az smesne, jak tito lide umeli "oblbnout" tamnejsi obyvatelstvo s tak jednoduchymi triky... Na konci jsem byl opravdu zaskocen a vubec jsem necekal, ze takto film skonci, podle toho, jak se film celou dobu vyvijel... 80% ()

Capri2016

Kym povodnych Podfukarov by som ohodnotila 80%, lebo ten film bol ako zavan cerstveho vzduchu s vela zapletkami a prekvapeniami; toto pokracovanie bohuzial neprekrocilo tien jednotky. V pokracovani je menej zapletok a prekvapeni je este menej. Film je solidne natoceny a herecke vykony su tiez kvalitne - ale film nicim neprekvapi, ale ani neurazi. Taky bezny priemer. Je to ale dost? ()

smartynaf

Xsmrti jsem se nudil. Pohádky mám rád, ale to už dříve uvěřím že Radcliffe umí ovládat koště, než že karta s čipem léta čtvrt hoďky sejfem sem a tam atakdále...to jako vážně?! Houpat ano, točit ne.. :-) PS: Ruffalo by snad měl ten "litujtemnevsichnited" face i kdyby hral ve Žhavých výstřelech skákací hrad, no je on možný?! ()

NeverEver

prekombinovane jak to jen jde, triky uz nemohou byt vic trikovatejsi, nicmene film bavi, ma docela spad a obcas i prekvapi. 3*** Film si uz asi nikdy vicekrat nepustim (narozdil od 1.dilu), takze vice hvezdicek ani dat nemohu. ()

Pythonator

Je to sympatický film, ale jednička to není. Stejně tak Lizzy Caplan je sympatická, ale Isla Fisher to není. Celá ta sranda s Okem je tak nějak nedotažená a všechny ty triky jsou tak neuvěřitelné, že by jejich uskutečnění uvěřil leda nějaký dutý Amík. ()

Erestarchos

Dvojka dost vaří z jedničky, ale i tak, bavil jsem se. Nebyla nouze o dějové zvraty a dokonce tady byl i menší pokus o vývoj některých postav. Škoda jen, že se Isla Fisher nemohla účastnit natáčení a musela ji nahradit Lizzy Caplan. ()

Pavlo odpad!

Jedno z najhorších pokračovaní čo som kedy videl. Tomuto filmu chýba všetko, čo mala jednotka a zároveň klesá ešte nižšie. Neuveriteľná strata času - úbohá zápletka, špatná kamera, pochabé charaktery postáv, herecky skôr priemerné na to aké mená tam hrajú, triky už skôr počítačové ako "reálne". No nenašiel som na tom filme absolútne nič. ()

remotrumpet

"Najväčšia sila kúzelníka, leží navždy skrytá v jeho pästi." Takže, keď stretnem v Londýne agentov FBI, budem vediet že moje triky na bábiky fungujú, inak nič. ()

Bragi66

V dnešní přeanimované době kouzelnická kouzla ve filmu ztrácejí to základní kouzlo: "Jak to sakra udělali?" V tomto filmu je efektních filmových triků kýbl, ale bohužel mnoho scén vypadá tak, že bylo potřeba zkroutit uvěřitelnost děje, aby byl vytvořen prostor, kam ty triky nacpat (třeba ten s tím přeposíláním karty během bezpečnostní kontroly). Chudák příběh díky tomu kulhá na všechny nohy, a navíc k tomu ještě ty panákovité hlavní postavy... Nenáročná a malebná (mnohde kýčovitá) podívaná to občas je. Emocionálně je to ale asijský výzvratek, to je vidět třeba na té dvojroli dvojčat. ()

Entfak1

Oproti jedničce zklamalo očekávání. Postupem filmu člověk zjišťuje, že svižná jízda nikam nevede a ač je zábavná nic si z toho neodnese. Popcornovka ()

jakubesd1

Je to praktický to isté ako jednotka. Nič nie je nové okrem kúziel ktoré sú síce dobré ale samotný a celkový príbeh nestačí aby tento film prebil jednotku podľa mňa . Už v tom nie je to kúzelnícke "Wau". ()

LizzyJackson

Poznáte tiež ten pocit, keď vychádzate z kina s pocitom, že od tejto chvíle so sebou začnete niečo robiť? Dialo sa mi to bežne, keď som odchádzala z nejakého filmu, kde ľudia nádherne tancovali a ja som si uvedomila, že nie som schopná ani zdvihnúť ruku bez toho, aby som si nenatiahla sval. Pri sledovaní tohto filmu vo mne zas vzrástol naivný pocit, že zlo vždy bude porazené a že pričiniť o to by sa mohol každý z nás. Taktiež som rada, že to nezkĺzlo do toho, čo som očakávala ( a nie len ja ), ale že si to zachovalo negýčovitosť v pravom slova zmysle. Okrem toho to bolo určite vtipnejšie ako prvá časť, pričom ako ďalší skvelý atribút uvádzam, že herci sú (vrátane ženskej postavy prirodzene) všetci vzhľadní. ()

Lubess.Knopp

Co se od tohoto filmu očekávalo ? Dle mě...Nové triky (splněno) Odhalení oka(splněno) Výborné herecké výkony a příběh(splněno) Odlišnost od jedničky(nesplněno). Poslední případ má asi za příčinu že to lidi odsuzují, ale jinak příjemná podívaná. ()

Šíleně bohatí Asiati mají bohaté problémy

Šíleně bohatí Asiati mají bohaté problémy

06.09.2019

Člověk by řekl, že když studiu nějaký film, obzvlášť chválená komedie, ještě navíc s asijskými hrdiny v popředí, vydělá nečekaně velký balík peněz, budou zástupci studia ochotní tvůrcům na… (viac)

PF 2016

PF 2016

24.12.2015

Radcliffe u FBI

Radcliffe u FBI

01.08.2015

Představitel Harryho Pottera neusíná na vavřínech. Zatímco si řada herců z kouzelnické ságy stále užívá dovolenou, Daniel Radcliffe víceméně jen přebíhá mezi natáčecími placi. Ještě letos ho uvidíme… (viac)

Boratova špionážní komedie našla režiséra

Boratova špionážní komedie našla režiséra

04.12.2013

Sacha Baron Cohen se dlouho poctivě připravoval na roli Freddieho Mercuryho. Jeho snaha ale vyšla vniveč, když ostatní členové skupiny Queen odmítli jeho nekompromisní pojetí i se stinnými stránkami… (viac)