Štyria podfukári (Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Dave Franco, Lizzy Caplan) sa vracajú, aby divákom predviedli ďalšie zo svojich neuveriteľných kúskov a opäť posunuli hranice magickej ilúzie do vyššieho levelu. Pred rokom sa im podarilo napáliť agentov FBI v štýle Robina Hooda, čím si získali neutíchajúci obdiv verejnosti a teraz opäť prišiel čas na spoločné vystúpenie. Jeho príprava bude nesmierne náročná – ich cieľom bude tentokrát odhaliť nekalé praktiky mága, ktorý ovláda moderné technológie. (Forum Film SK)

TSZ

Jestliže prvnímu dílu jsem vytýkal překombinovanou zápletku, dvojka jde ještě dál a složitou zápletku znovu překombinuje asi po každých 15 minutách. Navíc roztomilou kouzelnici z prvního dílu nahradila jiná, příšerně nesnesitelná náhradnice (která díky bohu nehraje stejnou postavu), přibyl i nějaký bratr/dvojče a jeden Harry Potter. Podle všech měřitelných kritérií je to zkrátka horší než první díl. ()

pushover

Ještě přeplácanější, nepřehlednější a blbější než jednička. Ale nezoufejte na konci přijde Freeman a všechno polopatě vysvětlí, protože tak to dneska scénáristi dělají. ()

alldo.raine

Bohužel už je to slabší než první díl. Kouzla už jsou úplně přitažená za vlasy, chaos střídá chaos. Lizzy mě moc jako nováček neuchvátila, druhej Woody otřesnej:) a například FBI je tam úplně do počtu. Co zase ale musím dát do plusu, tak určitě příjemně překvapil Harry Potter, který je tak nějak dětinsky hnusně slizkej, a rozhodně triková scéná s výměnou karty mezi členy, to je pecka. ()

MAAUZ

Mindfuck? Bohužel. Příště asi nebudu tolik koukat na trailery, protože mě Podfukáři 2 skoro vůbec ničím nepřekvapili. ()

liberita

Prvý film Now You See Me bol originálny, pútavý, sympatický a zábavný. Časť z jeho šarmu sa preniesla aj do pokračovania, ktoré síce dosť zo svojho predchodcu preberá, dalo by sa mu to však odpustiť. Čo sa ale filmu odpustiť nedá, je až zbytočne prekomplikovaná zápletka, v ktorej čoskoro divák stráca prehľad a hoci sa napokon ukáže, že veci v skutočnosti až tak zamotané neboli, vzájomné prepletenie postáv, ktoré z toho vyplynie, je ešte ťažšie stráviteľné a motív pomsty je až príliš obohratý. Rovnako ako v jednotke aj tu sa mi najviac páčili výkony Marka Rufallo, Morgana Freemana a Davea Franco. Nová postava Lizzy Caplan výborne pobavila, zatiaľčo kučeravé dvojča Woodyho Harrelsona liezlo neuveriteľne na nervy. Hudba dobre dopĺňa celok, celkovo je ale Now You See Me 2 dosť ľahko zabudnuteľný film, ktorý zostáva v tieni svojho prvého dielu. ()

MindTuber

Mám rád filmy s kouzelnickou tématikou jakéhokoliv druhu (Houdini, Dokonalý trik, Iluzionista, Červená světla). Líbila se mi i jednička, ale pokračování se mi zdá jako nastavovaná zbytečnost. Triky už začínají být tak megalomanské (karetní předávačka) a všechno natolik promyšlené, že se z toho vytrácí to pravé kouzlo. Děj víceméně kopíruje svého předchůdce a moc nebaví. Mnohými kritizovaný Radcliffe se mi naopak začíná čím dál tím víc líbit, i když ne zrovna kvůli této roli vendetychtivého bastarda. Chápu, že je v současné době sto dvacet minut téměř standardem, ale tady by tomu půl hoďky dolů neuškodilo. Podfukáři 2 mají i své světlé stránky, ale ty jsou v mých očích zastíněny výše uvedeným. Lepší dvojka. ()

john.h

Slabší překombinovanej heist movie plnej známejch xichtů, kterej rozhodně má potenciál hodně schovanej za velmi blbým scénářem. Škoda. ()

Colchack

O čosi menej stráviteľnejšie ako jednotka, ktorá sa mi páčila pravdupovediať viac. Tempo tohto filmu trošku pokrivkáva. Triky a ilúzie však na vysokej úrovni. Ostalo to ve "vau" efektu. ()

pneumotorax

Ve střižně se ustřihly ze řetězu.Díky čemuž bylo sledování velmi nepříjemný.Pokud si nějaký umírněný epileptik řekl,že ho jeden film nezabije...no,tak už mu ani naprosto nastavený scénář a obrovská dávka štěstí,kterou všichni ve filmu oplývali,nepomohli! PS:To si jako vážně nevšimli,že to z toho kompu vytáhly? ()

Cooller

jednička nebyla nijak extra vyjimečná vzhledem k obsazení co se dvojky týká je to stejné akorát přibul Walter "Snow" z rodu nevimkoho a udělal z toho ještě větší nesmysl... 2* ()

ANTYCHRYST

2 hodiny filmu, od kterého jsem očekával po prvním skvělém dílu, dvouhodinovou jízdu a zábavu... Hmmm... Místo toho 100 minut nudy .. bez jakéhokoliv napětí .. tempa.. závěrečná letadlova scénka.. to už zachránit nedokázala.. ( druhý, zábavný okamžik je předávání karty s čipem při krádeži ) Tohle mohla bejt tak dobrá série.. Nechápu jak mohli pokračování takto zabít. 30% ()

TommyDiamond

Po heroidském výkonu z prvního dílu je naše skupinka světoznámých iluzionistů na útěku a tentokrát se snaží přečarovat Harryho Pottera. V nerovném boji a na hranici iluzionistických schopností jim ale nakonec nezbývá nic jiného než našeho bradavického mazánka jednoduše přechcat.... Příběhově to nebylo špatné a závěrečné číslo nebylo úplně k zahození. Samozřejmě oproti sofistikované, promyšlené a iluzionisticky mnohem výživnější jedničce druhý díl dost ztrácí. Dám dvě hvězdy a další díl mám alespoň v hledáčku. ()

rezzzy

Já mám pro svět kouzel slabost a vždycky budu mít. Ale možná je to změnou režiséra, možná tím, že nám z obsazení vypadává Isla Fisher nebo tím, že je ve dvojce více intrik než kouzel, protože mne tolik neuchvátila jako první díl. V částech, kde došlo na magii a iluze, se naštěstí objevil záblesk té wow atmosféry z jedničky, kdy jsem se nechala unášet a vodit za nos - a opravdu jsem si nedokázala dopředu nic domyslet, protože všechno, co vypadá nějak, je ve skutečnosti jinak. :) Ale jak jsem v jedničce bývala zmatená příjemně a krásně z kouzel, byla jsem v druhém dílu zmatená opět, jenže ke vší škodě filmu mnohem více ze samotného děje než z provázaných kouzelných triků. :( Děj nevěděl, co si sám se sebou počít. Přišlo mi, že přeskakuje, málo vysvětluje - takže divák nezíská na závěr ucelené dovtípení se - a celkově působí dost nevyzrále. A to nemluvím o neskutečně otravném Redklifovi, který mi kazil každý záběr, na němž se objevil! Na závěr uznání pro skvělý výkon Jesseho Eisenberga, jen mě štvalo, jak se jeho hrdina bere strašně vážně. Třeba bude trojka lepší. Příště. ()

Shitonit

Nic o hovně , nebo hovno o ničem? Jednička měla význam v tom, že jsem nevěděl co čekat, a něco to dělalo. V tomto veledíle se bohužel melou jen sušený hovna, z těch se někdo snažil slepit příběh o hovně, celý to je takový nahnědlý, a já jsem z toho krutě nasranej. ()

elimS

20% - komentář 20ti slovy: :D No to byla kravina!! "Nerealistické", stupidní se snahou šokovat, překombinované, nelogické a smutné na tom je, že to je točené vážně :D ()

Šíleně bohatí Asiati mají bohaté problémy

Šíleně bohatí Asiati mají bohaté problémy

06.09.2019

Člověk by řekl, že když studiu nějaký film, obzvlášť chválená komedie, ještě navíc s asijskými hrdiny v popředí, vydělá nečekaně velký balík peněz, budou zástupci studia ochotní tvůrcům na… (viac)

PF 2016

PF 2016

24.12.2015

Radcliffe u FBI

Radcliffe u FBI

01.08.2015

Představitel Harryho Pottera neusíná na vavřínech. Zatímco si řada herců z kouzelnické ságy stále užívá dovolenou, Daniel Radcliffe víceméně jen přebíhá mezi natáčecími placi. Ještě letos ho uvidíme… (viac)

Boratova špionážní komedie našla režiséra

Boratova špionážní komedie našla režiséra

04.12.2013

Sacha Baron Cohen se dlouho poctivě připravoval na roli Freddieho Mercuryho. Jeho snaha ale vyšla vniveč, když ostatní členové skupiny Queen odmítli jeho nekompromisní pojetí i se stinnými stránkami… (viac)