Film Blended je v poradí už treťou komédiou, v ktorej si spoločne zahrali Adam Sandler a Drew Barrymore. Diváci už ich mohli vidieť vo filmoch 50x a stále po prvý raz a Pieseň pre nevestu. Po katastrofálnom rande naslepo sa single rodičia Lauren (Barrymore) a Jim (Sandler) zhodnú iba na jedinej veci: že už nikdy nechcú jeden druhého vidieť. Každý z nich sa však spolu s deťmi rozhodne pre dokonalú rodinnú dovolenku. Ich nadšenie opadne vo chvíli, keď zistia, že apartmán v luxusom africkom safari rezorte budú po celý týždeň obývať spoločne.
Vo filme Blended si zahrali aj Joel McHale, ako Laurenin exmanžel, Mark a Wendi McLendon-Covey (Bridesmaids) ako jej najlepšia priateľka, Jen. Kevin Nealon a Jessica Lowe hrajú nadmieru romantický pár, tiež prázdninujúci v rezorte, a Terry Crews (The Expendables 2) bude na plátne rezortný spievajúci hostiteľ. (Continental film)

lucijelucije

Pravda je, že filmy s A. Sandlerem občas burcují mou shovívavost , ale jsou chvíle, kdy se objeví výjimka, která potvrzuje pravidlo, a i když je Blended romantické klišé, mě tenhle snímek do pozitivní kritiky přivedl. Je to ten případ filmu, u kterého se zasmějete, popláčete a naštvete..Emoce se střídají jako na houpačce. A mě se takový ten typ filmů, který se snaží dobýt půlku populace právě tímto způsobem, líbí. Protože ale vím, že je to spíše snímek pro pobavení a skutečnosti se s realitou moc nemísí dala bych lehký nadprůměr.7/10 ()

peetriss

Přestože si ani tato "sandlerovina" neodpustila přehršel typicky stupidního humoru plujícího na palubě velmi primitivního scénáře, je stravitelná díky poměrně fungující romantické a rodinné rovině. Dokonce se objevily chvíle, které dokázaly pohladit. Sympatie dokázalo ještě zvýšit obsazení užívající si Drew Barrymore, která je skvělou protiváhou dlouhodobě monotónního projevu Adama Sandlera. Potěšilo opětovné setkání s Emmou Fuhrmann, která si dokázala po kurzech představivosti u Morgana Freemana střihnout (pro tento typ filmu nečekaně) další dětský part mající určitou hloubku. A do třetice všeho dámského - dokázala potěšit (očekávatelná) přeměna Belly Thorne z "klukovské" dívky v krásnou princeznu v rozpuku. Po dlouhé době film se Sandlerem, který jsem bez úhony dosledoval do konce, byť rozhodně ne jeho zásluhou. 50% ()

Perverz

Sandlera můžu, ale nemyslím že je to typická Sandlerovka, není tady tolik fekálních vtípků, ale do lidí se pořád strefuje, a to mám rád, prostě dělat si prdel i z malých děcek. Začátek dost přetahovaný ale pak se jede do Afriky, a tam to začíná. Drew Barry se mě až tolik nelíbí, ale je hezká, o tom žádná, ale hlavně, hlavně je to dobrá herečka, a s Adamem jim to spolu jde, s Adamem sou tak sehraní, good. A taky je tady parta těch malých děcek, a film to dost oživuje, hlavně ty co hrají děti Sandlera, mají chování "jeho výchovy ". Rád bych dal 4* ale nějak nemůžu. ()

mclenin

Čitateľná a predvídateľná komédia (?), alebo skôr rodinný film, s typickým Sandlerovským humorom - miestami vtipné, miestami trápne a klišoidné, oproti niektorým predchádzajúcim snímkom slabšie, no stále pozerateľné. V tomto prípade si navyše film pre seba ukradol šialenec (v dobrom zmysle slova) Terry Crews. 2,5* ()

Marrty3

Tohle je přesně to, co od komedií očekávám. Sandlerovky zbožňuji. Je to přesně ten styl humoru, který mě neskutečně baví. Hlavní dvojice mě o svých kvalitách a sehranosti přesvědčila už v tomto snímku. Děj je klasický a závěr očekávaný, ano, ale tady je něco víc. Nepopsatelně skvělá atmosféra, po celou stopáž, jenž vykouzlí úsměv snad každému. Dost často přijdou scény u kterých jsem smíchy umíral. Ve směs je tu málo romantiky, což u většiny podobných komedií bývá přesně naopak, takže další plus. No a na závěr, skvělé obsazení sousty vedlejších rolí, které opravdu povedli. Pro mě jasných 5*****. ()

blues

Sandler a Barrymoore? Jasně, nemůžete čekat nic závratného. Ale čím míň očekáváte, tím víc vás film potěší a občas i rozesměje. Prostě lehká rodinná komedie. Nic víc, nic míň. ()

kill-tec

Už v první minutě víte, co se stane v té poslední. Proto máte dost času na to, abyste věděli zda to sledovat či nikoliv. Věděl jsem zhruba do čeho jdu, znám herecké možnosti mého oblíbence Sandlera a jeho spolčení s Drew už v minulosti vyšlo. Skvělý humor a gagy mě několikrát upřímně rozesmáli a ani ta romantika nebyla tak špatná, jak se zprvu mohlo zdát. Jedním slovem skvělý, dost možná druhá nejlepší Sandlerovka (po Trestný lavici). ()

Strandmon

Je těžké dát něco lepšího než tři *** komedii, kde jasně víte co se stane a co bude dál! Vtipem možná zaujme a v několika případech i rozesměje, ALE (opravdu velké ALE) Blended je naprosto předvídatelný a víte, že stejnak vše skončí happyendem. Navíc posledních pár min. po návratu s dovolené bylo zbytečných. Závěr: Koukněte na film jen pokud se chcete zasmát, čekáte-li něco více, zřejmě toto nebude příliš pro vás. ()

Prochy38

Velmi příjemná rodinná a romantická komedie. Super herci, humor umírněn do pohodových mezí. Na mě malinko křečovitě působil T. Crews a jeho parta, ale i to se dalo snést a toliko to nerušilo. Za mě super. ()

H4ku11

Aj keď som spočiatku myslel, že to bude dosť zlé, nakoniec som bol vyvedený z omylu. Akonáhle sa dostali do Afriky zas som sa nemohol ubrániť úsmevom. Po 10 rokoch Adam s Drew zase spolu a stále im to žeriem aj s navijakom. ()

suzanne1997

Pohodová, romantická a velmi vtipná komedie z prostředí Africké dovolené, kdy ani jeden neví, že ten druhý jede na tu stejnou dovolenou v ten stejný termín. Jeden apartmán, pět dětí a dva lidé, kteří přežili jedno rande na slepo. Tahle komedie se mi opravdu moc líbila, nemám co vytknout, celý film jsem se opravdu dobře bavila, ona si našla cestu k jeho dětem a on zase k jejím a skrze ně si našli cestu zase k srdcím svým. Myslím, že tahle komedie se bude líbit těm, kteří se rádi smějí, rádi přestanou myslet na své okolí a chtějí vidět proměnu pěti malých dětí, no malých ani tak moc ne. Rozhodně ji doporučuji a přeji příjemnou zábavu, opravdu to stojí za to se podívat. :) ()

peto580

sandlera ja rád a ten jeho mega dementný humor tiež. Film síce uplna klasika a v zásade blbosť ale keď už došiel nejaký ten forik tak som sa smial až som plakal :D Samozrejme moc sentimentálny záver tomu len ublížil ale tvárim sa že ho nehodnotím :) ()

Ricky_CZ

Právě jsem si chtěl pustit Blended.. Po dvou minutách mi došlo, že už jsem na to vlastně viděl.. Tzn. Film je to milý, hezký, ale nenadchne ničím vyjímečným. ()

HonzaSim

Ano, 100 minut za trest. Bohužel druhý film s Adamem Sandlerem je pro mě zklamáním. S Drew Barrymore natočil rozhodně lepší filmy. Pár světlých momentů by se našlo, ale byla jich opravdu jen hrstka. Převážná část byla nuda a některé trapné vtípky si tvůrci také mohli odpustit. Hodně slabé. Měl jsem co dělat, abych to nemusel dokoukávat na třikrát. Komedie docela o ničem. Druhou hvězdu snad jen za moji oblíbenou dvojici, jinak bych snad zůstal jen na jedné. I z kategorie oddechové to za mě nestačilo. S většinou komentujících "navrchu" musím souhlasit. Abych řekl pravdu, opravdu jsem se fakt zasmál snad jen jednou. 30% ()

jarmik

Rozhodně jedna z nejlepších sandlerovek. Po 50x a stále poprvé navíc druhá velmi povedená, kde dělá Adamovi partnerku Drew Barrymore. Tentokrát dokonce i ty děti byly fajn (dobře zvolené i napsané)! No prostě nadprůměr. Terry Crews magor frontman a zpěvák africké taneční skupiny to ještě oživil! :-) ()

Marys

Asi ozaj starnem. V úvode filmu som si pomyslel, že toto u mňa nad 3 hviezdy dostať nemôže, no keď som si na konci narátal scény, ktoré ma pobavili, až som sa čudoval. Síce to vyzerá veľmi jednoducho a priamočiaro, v skutočnosti sa s touto romantickou komédiou autori pekne vyhrali. Bola príjemná na pozeranie. ()

filipvrbik

Toto je ale neuvěřitelně hloupoučké- jako občas je tam vtipná scéna ale film? Trapně směšný ne vtipný. Snad jen - Ahoj já jsem Tom - bylo fakt dobrý,ale jinak nuda a trapnost...30% ()