Skús ma rozosmiať

• Česko Zkus mě rozesmát (viac)

Danny Macabee (Adam Sandler) nosí falošný snubný prsteň preto, aby mohol získavať ženy a pritom nikdy nenadviazať ozajstný vzťah. Keď však stretne ženu svojich snov (Brooklyn Decker), nastanú problémy a Danny musí rýchlo zinscenovať falošný rozvod. Zaplatí svojej dlhoročnej asistentke Katherine (Jennifer Aniston) a jej deťom, aby vystupovali ako jeho budúca exrodina. Po jednom klamstve nasleduje ďalšie, až sa všetci ocitnú na rodinnom výlete na Havaji, kde sa každý z nich snaží hrať svoj vymyslený príbeh, pokiaľ sa sen nepremení v nočnú moru. (TV Markíza)

Spiker01

Podobné feel good komedie můžu a jsem rád, že je u toho zrovna Sandler s Aniston, mezi kterými to šlape na výbornou. Pár sandlerovských výstřelků, na které jsou už někteří "filmoví kritici" alergičtí se najde i zde, ovšem nikterak výrazně to zážitek nekazí a u filmu jsem se bavil víceméně po celou délku stopáže. PS : Taky chci na Havaj :) PPS : Obrovská podobnost s pozdějším Blended, ovšem oba filmy mají něco do sebe...70% ()

Kaka

Brooklyn Decker momentálně nemá konkurenci v rámci atraktivity a vzhledu, ale to pochopitelně negarantuje kvalitu filmu, obzvláště ne pak letní komedie made by Hollywood. Naštěstí je to zase po dlouhé době jedna z těch vydařených. A to i přesto, že v titulcích se vyskytuje mimo jiné jméno Adam Sandler. Tenhle průserář má dar od boha. Rozesměje svou snahou vybruslit z různých komediálních situací "navážno", kterých je konkrétně v tomto filmu nezpočet. Nezapomeňme na Jennifer Aniston, která tu dotváří výbornou dvojici. Hned na začátku bylo jasné, jak to všechno dopadne, ale dramaturgie a scénář v rámci hutnosti postav byly natolik kvalitní, že to vše působí ve filmu přesvědčivě a logicky. Dost mne to bavilo a to je co říci. Samozřejmě nesmí chybět klasické americké pozlátko typu luxusních butiků, aut, hotelů - o stupeň zvyšuje atraktivitu, ačkoliv je to kalkul jako blázen. ()

novoten

V malé metafoře jde o tu nejluxusnější dovolenou, na které slunce nikdy naplno nezasvítí. Kdyby ale scénář nenacpal do popředí tu nejneuvěřitelnější zápletku, hodnocení by šplhalo snad i po metách nejvyšších. Sandler totiž překvapuje nápaditou umírněností a když si k tomu pozve rozšafnou Jennifer a parádně nesnesitelnou Nicole, musím ho zkrátka obdivovat. Ale celá vybájená pohádka o rodině je něco tak hloupě přehnaného, že se doteď nestačím divit. A přitom třeba malá nahláškovaná slečna s britským přízvukem je postava k nezaplacení. Rozporuplných 70% ()

Pilda17

Just Go with It a další Sandlerova skvělá komedie s překrásnou Jennifer Aniston. Příběh samozřejmě typický, ale svým způsobem pěkný a hlavně stravitelný. Ve filmu se objevili dva moji oblíbení herci a navíc spolu. Nemám co bych vytkl, protože jsem se zasmál, podíval na krásné holky, skoro pobrečel a podíval se na krásu Havaje, který mě svým způsobem hodně upoutal. Pro mě za mě, ať si píše každý co chce, ale pro mě zase skvělá komedie s troškou romantického nádechu na závěr, ale pořád kvalitní dílo s Adamem Sandlerem... 8/10 = 89% ()

Spooner

Typická sandlerovská oddychovka, která je tentokrát okořeněna o výbornou romantickou linii. Mezi Sandlerem a Annistonovou to totiž opravdu funguje a hlavně v případě Jennifer jsem rád, že ji konečně nějaká role pořádně sedne. Dětští herci jsou taky celkem fajn, Brooklyn Decker není překvapivě jen na okrasu (i když je nehorázně hot) a Nicole Kidman si střihne skvělou vedlejší roli. Jen ten Nick Swardson je po většinu času spíš otravný a může za většinu těch trapných a nechutných vtipů, který celý film trochu sráží. Jinak je to ale velice příjemná romantika, kterou sice trochu kazí uspěchaný konec, ale jinak se u ní celkem solidně pobavíte. 70% ()

• Keď Danny (Adam Sandler) hovorí: "Je tu jeden problém, ona nie je ty", odkazuje na dialóg Rossa s Rachel z Priateľov (1994): "Je tu jeden problém, ona nie je Rachel". (WalterIK7)
  • Ještě v době, kdy se k hereckému obsazení připojila Nicole Kidman (Devlin), byl název snímku "Pretend Wife". Až o pár týdnů později byl změněn na finální Just Go with It. (Taninaca)