Prípady 1. oddelenia

• Česko Případy 1. oddělení (viac)
Česko, (2014–2022), 35 h 50 min (Minutáž: 53–70 min)

Recenzie používateľa callix k tomuto seriálu (5)

Podnájomníci (2022) (S03E01)

Malinko jiná atmosféra, postavy zestárly, přibyly nové, trochu více humoru, za mě absolutní spokojenost. Nejlepší český kriminální seriál a nejlepší seriál ČT. ()

Veteráni (2022) (S03E03)

Dobrý, sešla se stará parta. Případ ne už tak zajímavý, ale co mě zkazilo dojem je to, že když ukazují potencionální pachatele a je tam mezi neznámými tvářemi nějaká fotka známého herce, tak už vím dopředu že to je on. Tady to byl Sváťa Skopal, v Nenávisti Polívková. ()

Električka (2022) (S03E07)

Zatím nejlepší díl... ()

Lotéria (2022) (S03E12)

Věřím, že to fakt takhle bylo, myslím tím to, jak byla(je) ta ředitelka tak hrozná píča. Ani se nedivím, že p. Mareš odešel. Aspoň takhle jí to vrátil. ()

Trik (2022) (S03E13)

Bylo to super, celá třetí řada. Pomáhat a chránit, jsi spravedlivá a když se do něčeho dáš, tak to děláš naplno, tyhle dvě nápovědy, kudy se bude ubírat kariéra Majdy, mě prostě nedošly. Až když jsem viděl nové policejní tváře v řadě, tak mi to došlo a hledal jsem mezi sedícími Kozáka :) Anděl jako nový vedoucí dobrý, ale já tam čekal spíš Pražáka. Jinak případ ušel, nevěřil jsem, že to udělal oznamovatel. Těším se na Docenta! ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD