Príbeh sa odohráva v Nemecku v apríli 1945. Druhá svetová vojna sa blíži ku svojmu koncu a umierajúcemu gigantovi - nacistickej ríši - už výrazne dochádza dych. Nemecká armáda v posledných kŕčoch čelí americkej armáde, ktorej po niekoľkých rokoch bojov už tiež dochádzajú sily aj zálohy. Američania sú vyčerpaní a bojujú v mätúcom prostredí, kde nepriateľom môže byť každý. Do čaty Dona „Wardaddyho“ Colliera (Brad Pitt) nastupuje mladý Norman Ellison (Logan Lerman), ktorý je na vojnu zúfalo nepripravený. Výcvik absolvoval ako pisár, ale nakoniec ho odvelili na front do 2. obrnenej divízie ako náhradného šoféra, aby nahradil mŕtveho vojaka, ktorý tu slúžil od začiatku vojny. Šokovaný Norman je presvedčený, že muselo dôjsť k nejakému omylu, keď sa ocitol v ostrom boji. Ak chce neskúsený mladík prežiť, bude sa musieť zmeniť a dôverovať radám a rozkazom veliteľa. O tom, či sa mu podarí uspieť, rozhodne osud v priebehu najbližších 24 hodín, kedy piati americkí tankisti - veliteľ Don "Wardaddy" Collier (Brad Pitt), strelec Boyd Swan (Shia LaBeouf), nabíjač Grady Travis (Jon Bernthal), vodič Trini Garcia (Michael Peña) a záložný vodič Norman Ellison (Logan Lerman) - budú musieť čeliť trom stovkám nepriateľských nemeckých vojakov v zúfalom súboji o prežitie. (TV JOJ)

Aky

Ale jo. Reálné jsou zde sice z války, asi jen ta špína, vulgárnosti a krev, ale je to pěkná americká pohádka. Amíci jsou bezmála nesmrtelní, vyjma tehdy, když se režisér rozhodne vymáčknout z diváka slzu, Němci padají jako kobylky po postřiku, ale koneckonců se na to dobře dívá. Zvlášť Brad Pitt je zde pohledný drsňák. ()

Cappuccino

Spočiatku mi, úprimne, tie silené machoidné reči posádky tanku liezli trochu na nervy. Neskôr, keď si už hrdinovia začali pomaly zvykať na svojho nového kolegu, som si ja naopak zvykol na to, že sa občas správajú ako hulváti a prijal ich ako súčasť príbehu. A na konci som si uvedomil, že každému z nich, napriek pôvodným nesympatiám, veľmi fandím, aby prežili. Niektoré dialógy boli trochu nezmyselné, iné som si skvelo užíval a záver bol až príliš hollywoodsky a málo autentický, ale za to skutočne napínavý. V konečnom dôsledku som ale nad menovanými negatívami prižmúril oči, pretože som sa od úvodu až po heroický záver v dobre ozvučenej obývačke parádne bavil. Až spätne som si uvedomil, že na Fury som mal určite ísť do kina. Pri sledovaní na malej TV či na notebooku by bol zážitok polovičný. P.S. gore scény stáli naozaj za to. ()

S.Quentin QUALE

Když se podívám na poslední dva Ayerovy filmy, tak se vlastně ani nemůžu divit, co to za paskvila vzniklo, když se pustil do válečnýho filmu. Ten rukopis z obou od sebe rozdílných filmů je ve Fury cítit na hony jak rozkládající se padlej vojáček. A docela se to hádá. I ve mně. Na jednu stranu je mi líto dát jen průměrné hodnocení, protože bohužel lepší válečnej film tady nebyl dlouho, navíc tanky jsou svěžím větříkem v tomto klasickém žánru, no finále ve stylu Sedm statečných mi přišlo over the top z akční stránky, a to nemyslím v dobrým, holt Amerika, divákovi nepřátelské bylo vzhledem k předchozímu i z dramatické stránky. Prostě ani ryba, ani rak. A znova, celý film je dost drsný, Ayer se vyžívá ve všech běsech válečné vřavy, ale hned na to se snaží situaci odlehčovat vtípky a ironií. Nějaká větší příběhová osa mi tam vůbec nechybí, řežba je v pohodě, u scény s Tigrem nebudete ani dýchat, ale pořád si myslím, že tam ještě i z válečno-filmařského hlediska rezervy byly. Zhodnotil bych to asi tak, že nelituju návštěvy kina, ale asi si tento na pohled nepříjemný kočkopes už nikdy nepustím. 75% ()

Foox

Jednotlivé momenty, scény i krátké úseky fungují na jedničku, bohužel jako celek už to vrže. Dostaví se několikrát i lehká husí kůže, nekompromisnost války je vidět na každém rohu, i zasvěcení nováčka po dlouhé době není nuda, ale proč ty efekty ze Star Wars a konec jak ze Žhavých výstřelů? ()

vteco

Fury začíná naprosto perfektně, poměrně dlouhou dobu si udržuje stále stejně vynikající atmosféru, napětí a dokonce i brutálnost díky "R" ratingu. Hudba Stevena Price dává filmu neuvěřitelný náboj a spolu s nehezkými, ovšem pravdivými scénami nechává běhat mráz po zádech. Vytknout by se dalo hlavně několik klišovitých scén a nesmírně úmorná dvacetiminutovka uprostřed celého dění, po které, ale opět následuje nadprůměrná jízda. /80%/ (Kino - Prom.) ()

misterz

Typický, americký, vojnový popcorňák, ale mám to rád, tak veľmi nešomrem. Rozhodne sa na to dobre pozerá, dej plynie plynulo, nenudí a akčné scény (hlavne ku koncu) poláskajú oči :). Záverom síce prišlo na veľký sud patetizmu, ale všetko je odpustené, zabavil som sa a to je to hlavné. David Ayer síce neprekročil svoj tieň, ale u mňa celkom spokojnosť.70/100 ()

HAL

Má to trochu blíž ke Call of Duty než k Band of Brothers, ale i tak - slušná tanková řežba. Parádní akčňák z druhé světové, která by na pořádný oduševněle válečný impakt potřebovala minimálně dvakrát tolik klaustrofobie, dvakrát tolik bezcílné deprese, dvakrát takovou délku... a na to všechno jen polovinu akce. 8/10 ()

Peytl

Achtung!!! Blábol může obsahovat spoilery velké jak na dvacet let starém, dieselovém golfu cucáka bez sexuální zkušenosti se ženou, pravda, obsahují zároveň i stopové části debility, mohou být proto rafinovaně maskované. Ne nadarmo se praví "duben, prokopnu buben", že těch bubnů ale bude pět set třicet devět a budou protrženy hnátou dvouletého haranta po mozkové obrně, tak to je příliš. Cynické a kruté přirovnání? Jó, vojna není kojná, děti, ostatně jak je ve filmu zobrazeno v samém úvodu. Nic proti. Naopak! Syrovost, surovost, špína, svrab a neštovice, toť rajská mana pro můj deformovaný mozek. Moc dobře, že byl snímek natočen až po téměř sedmdesáti letech od inkriminovaných událostí, jinak by museli Němci vyhlásit Ayerovi árijský džihád, neboť dělat s německých elitních jednotek partu diletantských skautíků, nebojím se napsat pračuráků, to je na pováženou, nehledě na to, že je to trapně směšné. Že nebyli mezi SS jednotky rekrutováni dementi z ústavů dle iniciálů ve jméně (Swabach Sralhoffen) je stejně jasné, jakože Pittův Ronson hořel i po zásahu skobičákem. Přesto v něm, dle hemzů, dojel už z Afriky a já bych se nedivil, že přijel i z Buzuluku a z pěti stran zároveň obklíčil Prahu společně s Berlínem. Historii píše vždy vítěz, žádná novina. Ale co, pravda je, že ten Válečnejtatík, hehehe, opět dokázal, že jeho nadsamectví má reálný základ v podobě šesti vajec v pytli, které hrdě vytáhl před vyhoukané Němky v dobytém městě, proč je před tím nechal strachy nachcat do textilu, když chtěl jen vylízat jejich talíř, to je pro mě záhadou stejně velkou jako finální nácek dobrotivý. Ty vole, to jsem chcal do textilu pro změnu já. Film mi připomínal odpočítávání fau cvaj na rampě. Jakožto militantní pičus, jsem začal s pizdama neférově na sedmi, ale po příjezdu na TU křižovatku, která se musí ubránit, neb rozkaz zněl jasně, NESMÍ PROJECT ZA ŽÁDNOU CENU!!! Sem si dal… jasně, dvě dávky a skončil dramaticky v záporných číslech. Další technické minely, záhadné časové nesrovnalosti a jiné zhůvěřilosti nechám být, jinak by se pitva Fůrie protáhla do večerních hodin a to se musím jíti vožrati. Závěrečný obraz z ptačí perspektivy naznačoval, že nabíječem byl Gandalf. Heil Fjury! ()

Omnibus

Škoda. Na filmové plátno působivě vyhřezlé vnitřnosti války, bohužel v závěrečném akčním barbecue ugrilované a mainstreamovými nenažranci určitě s povděkem zkonzumované, při idiotsky přepálené hollywoodské řežbě. Aneb kterak pět Rambů celému útočícímu praporu SS (proč ne rovnou divizi?!) natrhlo prdel. Pěkně po americku. Tím zmasakrovali nejen 189 nácků, což je hrubý odhad, v tom fofru jsem si nestíhal dělat čárky, ale zrakvili i celý film. Přitom až do prvního výstřelu na oné nešťastné křižovatce to bylo pětihvězdičkové válečné drama jako řemen. O tom, že bojovat na té správné straně ještě není záruka, že z vás válka neudělá hovado. Škoda zabitého filmu, škoda zabité lásky. "Roll Out the Hollywood Barrel..." 70% ()

mzss1

|96%| Shlédnuto v kině. Skvěle! Opět jsem z režiséra Davida Ayera nadšen. Ten chlapík to má prostě v sobě. Jeho filmy: Drsná časy, Street Kings, Sabotáž – pětihvězdičkové filmy, i Patrola byl slušný film na 4 hvězdice. Zde se Ayer jak už je u něj zvykem, dost soustředil na prokreslení všech postav. Takže jako válečné drama to působilo perfektně. Emoce zde také trochu byli, drsnost z války, to jak byl tankový tým drsný, to jak se někdy nechovali příliš správně – to vše byly pěkně natočené typické prvky z války. Akce zde byla celkem velkolepá, dobře natočená a pěkně ozvučněná. Monstrozní výstřely z děl tanků, kulometem atd – to vše bylo pěkně natočené a přehledné. Délka filmu je dlouhá, ale když jsem film viděl, tak mi přišla strašně krátká a ještě tak 45 min bych klidně přidal. Asi to bylo i tím jak jsem si film užíval. Má to zajímavý, obyčejný úvod, vše se hezky rozbíhá, tempo filmu si až do konce udrží stejné, pozvolné. Herecké obsazení je na tom perfektně. Nejvíc samozřejmě potěší Brad Pitt, který drsného vojáka s řadou zkušeností zahrál na výbornou. I zbytek herců – respektive pětičlenného týmu tanku nezklame. Shia LaBeouf mi zde konečně sedl (asi je to tím jeho knírkem, tak, že vypadal starší a ne takové frajérské ucho – moc ho jinač nemusím). Mladík to zahrál také dobře atd. Film měl krom skvělé akce dost zajímavých scén. Např. scéna, kdy Pitt nutí mladíka, aby zabil bezbranného nacistu, dění v domě u dvou německých žen, různé konverzace atd. Nebo postupný přerod bojácného, vystrašeného mladíka v plnohodnotného člena týmu a tak dále. Krásně je zde i prokresleno jak moc má válka vliv na vojáky – to jak se chovali, jaké měly názory,… Takže, jsem plně spokojen. Finále bylo hodně akční – doslova to byl masakr. Ani mi to nepřišlo moc přehnané. Jen jedna scéna, kdy !!!!!!!!!!SPOILER!!!!!!!!!! nacista nechal žít jednoho z hrdinů. Ale tak, zas tak negativně bych to neviděl. I tohle by se mohlo stát, že se ten nacista smiloval. !!!!!!!!!!!KONEC SPOILERU!!!!!!!!!! Ještě abych zmínil hudbu. Tento skladatel je celkem nevýrazný, ale u tohohle si dal docela záležet. Není to oslnující a ani zapamatovatelný soundtrack, ale rozhodně se ve filmu dobře poslouchal. Takže dost s okecáváním. Prostě pro mě jeden z nejlepších válečných dramatů poslední doby. Pořádný válečný film jsem neviděl od doby Údolí stínů, Vojína Ryana atd. Chyby nemá film skoro žádné. Nějaké drobnosti by se mohly doupravit, ale to je zbytečné řešit. Už se těším až to budu vlastnit na DVD ! ()

Javert

Plné hodnocení musím Pittovi a jeho tankistům udělit, i když jsem si plně vědom, že Fury není objevným, originálním a nepředvídatelným filmem. Asi proto, že mám slabost pro WWII a válečné akčňáky, užíval jsem si každou minutu, obdivoval každé smítko z té nepřeberné hromady špíny a hnusu a spolu s posádkou prožíval praktickou ukázku onoho notoricky známého rčení - zabij, nebo budeš zabit. Rád se k Fury zase brzo vrátím. ()

kingik

Před křižovatkou, za křižovatkou, nesmí "esesák" stát, nebo se Brad Pitt (ne)přestane s každým náckem srát! Každý správný tankista by v tanku neměl mít především příslovečný bordel. Brad Pitt zkrátka nesnesl termín "bordel jako v tanku". Lze se tedy jen dohadovat, z jakého období, tento zpopularizovaný termín, pochází. Věřte, z období druhé světové války to asi nebude, a z tohoto filmu už teprve ne! No tak jsem nepřišel, kde se ten termín vzal, a jak vznikl, a tak ponechme planých úvah a zaměřme se raději na film v mé obsáhlejší recenzi. Hned zkraje je dobré napsat, že v něm zobrazované události se nezakládají na skutečnosti, a tudíž film není svazován historickými fakty a může si dovolit i větší odvaz, a taky že ano. Duben 1945. Válka vrcholí a válkou zbrocenou krajinu stále křižují nepřátelská německá vojska. Posádka tanku "Fury" (ponechám stranou poněkud divně znějící český překlad) se vydává na svoji poslední misi, kdy křižuje německé území od města k městu pod velením zkušeného seržanta Dona Colliera (masitý Brad Pitt) a plení krajinu od náckovského plevele. Seržant s náckovskou verbeží nezná slitování a porušování etického kodexu ve smyslu nezabíjení válečných zajatců, mu zjevně žíly netrhá. Se svojí posádkou tankistů už zažil ledaccos, a tak ho ani nemůže překvapit příchod zelenáče Normana (Logan Lerman), který je na frontě jen krátce a v jeho tanku bude vykonávat funkci asistenta řidiče. Zprvu není Norman ostatními třemi členy nijak respektován. Ti už jsou drahnou dobu nedílnou součástí tanku, který už něco pamatuje a mají mezi sebou rozděleny přezdívky. Seržant je "Wardaddy", Boydovi (knírkatý Shia LaBeouf), pro jeho citace z Bible, nikdo neřekne jinak než právě "Bible", u mexikánce Triniho (Michael Pena) se dokonale vžila přezdívka "Gordo" a Grady (Joe Bernthal) si vysloužil spiklenecké "Coon-Ass". Na Normana ta správná přezdívka teprve čeká, záhy to bude "Machine", a přes jeho postavu poznáme hrůzy války i první (milostná) vzplanutí, prohry i vítězství v boji, i mimo něj, a také to, jak se bojácný mladík stává postupem času chlapem. Režisér David Ayer má evidentní zalíbení v "chlapských" tématech, a z policejních jednotek přesídlil, vůbec poprvé, mezi ty vojenské a ve své (vojenské) premiéře si vedl skutečně zdatně. Osobně si sepsal scénář, ve kterém dovedně využil své zkušenosti ze svých filmů o policejních sborech, kdy do vztahů mezi posádkou tanku implantoval téměř rovnoceně funkční a neotřelé prvky z nich. Nic to však nemění na tom, že film svoji sílu v dialozích nemá. Jsou jen určitou výplní mezi akčními sekvencemi. Výjimku tvoří pouze scéna uprostřed filmu, kdy seržant se zelenáčem mají "zastaveníčko" ve městě, a při té příležitosti zavítají do bytu dvou Němek. Zřejmě v rámci americko-německé družby, je i sex s nepřátelským národem pořád jen sex. Mladý si zamrdá, starý si ho umyje v lavoře. No to kecám, neumyje si "ho", umyje si hrudní košíček. V této scéně je trochu více dramaticky obsáhlejších dialogů, než v celém filmu dohromady, film dost zbrzdí, aby pak vyústila v takovou menší tragickou pointu, protože se nám mladej co? No zamiloval se nám do jedné mladé, fešné "frojlajn". Takže se v tom bytě tak trochu divák zdrží, nebylo to nezajímavé, ale přece jen film má největší drajv v akčních sekvencích. Ty se neřídí přísnou technikou boje. Tedy pokud jste byli v minulosti velícím důstojníkem, tak po tomhle filmu polknete lampasáckou frčku, protože dílcová metoda spočívající v odhadnutí vzdálenosti za poměrně složitého matematického výpočtu, kdy má být vypáleno z děla, zde bere zcela za své, a bude vám muset stačit jen Pittovo poněkud jednodušší "Pal!". Ze strategického hlediska tomu chyběla jakákoliv propracovanost. Prostředí je navozeno zdatně, ale vojenská rozhodnutí v rámci integrity přežití, vyznívají někdy až příliš nereálně, nebot vojenská jednotka tankistů nikdy nejedná efektivně, což by bylo pro diváka nudné, nýbrž vždy a za všech okolností (i když k tomu není tlačena) efektně, což je pro diváka naopak velmi atraktivní. Za vše mluví závěrečná, asi půlhodinová sekvence, kdy z určitého hlediska bezvýznamný strategický bod křižovatky s opuštěným statkem, je nesmyslně bráněn i za cenu vlastních ztrát. K jedné z nejsilnějších sekvencí filmu se tedy muselo dojít iracionálním smýšlením neústupného velitele, který si postavil hlavu i čuráka a bránil výše popsané místo před početným SS praporem, který byl hned za "humny". Nemusím snad ani připomínat, jaké technické vybavení měl oproti zuboženým tankistům, kteří měli v tu chvíli i nepojízdný tank. Jak už kdosi kdesi tvrdil, že "mašinkvér" je na hovno, tak se v poslední třetině strhne ve filmu solidní řežba, kterou filmový pás nepamatuje. Poslední půlhodina je skutečně FURY a naprosto diváka svojí kadencí odrovná. Sice je to pojato jako noční scéna, ale stejně to diváka naplno pohltí, když "esesáci" po desítkách budou nabíhat před partičku tankistů a následně "zařvou" pod jejich kvéry. A ono to bylo dobré i před touhle památeční scénou. Brad Pitt hraje takového sympatického magora, který se nevzdává ani v kritických chvílích a je velmi schopným průvodcem filmem, kdy ho svojí účastí táhne, i za nezbytného producentského dohledu. Film v mnohém připomíná nějakou válečnou střílečku na konzolích. David Ayer se pokusil o tah protřelého "válečného" lišáka. Pokusil se skloubit komerční film s uměleckými ambicemi. Do umění asi hned tak ránu z kanonu neudělá, ale příznivci válečných filmů by se po delší době mohli zaradovat. Poslední dobou jsou výpravné válečné filmy vzácností. A když si vzpomenu na nedávné "Památkáře", které jsem jako poslední příspěvek z oblasti válečného žánru viděl, tak jsem se hrůzou orosil, kdybych to náhodou někdy ještě jednou v budoucnu viděl. Připadal bych si jako Pitt a Clooneyho bych okamžitě a bez milosti odbouchl za zločin proti filmovému umění. Tohle je teprve ta správná, perfektní a kvalitně natočená řežba s těžkotonážním "Pitákem" v hlavní roli. A kontrolní otázka na závěr: Co udělají Železná srdce, když je pochčijí "esesáci"? Ani nezkorodují, a už vůbec ne, nezreziví, vy tupci. Mé hodnocení: 90% () (menej) (viac)

Payushka

Fury ma v prilis vysoky koncentraci to, co ve valecnych filmech nesnasim. Pateticke proslovy, trapne a nerealisticke sceny, stereotypni charaktery, chybejici ustredni myslenku (pripadne v jeste horsim pripade snahu o nejake "tema", ktere je ale strasne banalne vypointovane) nebo haprujici logiku (proc si nekdo necha pred hlavni prestrelkou munici mimo tank??). Spolu s celkem mizernou hudbou to na me pusobi jako presny opak Tenke cervene linie. ()

IQ Tiqe

Hodnotím, jak hodnotím, protože ať už jsou kvality filmu jaké chtějí, dokázal mě vtáhnout do děje, ukázal válku zase trochu jinak, navíc mi ilustroval kvalitativní rozdíly různých tanků a pancíře. Zaměřil se na menší celek a udělal to celkem dobře. ()

Kudly4

Kašlu na to, že je to místy kreténský viz. konec s Pittem, kterého nejde sestřelit. Já na válečný filmy moc nekoukám, ale tohle byla teda LAHŮDKA. R-kový, svižný, herecky nabouchaný, dojemný, no prostě paráda. Mě Ayer za srdce chytil - 90% ()

Anderton

Nemám problém s tým, keď vojaci vykrikujú niečo v zmysle poďme zabiť tých nemeckých zmrdov, keď to kričali bezpochyby aj v skutočnosti. Navyše títo štyria sú tiež celkom pekní zmrdi a okrem nováčika, čiže číslo 5, by som ich osobne ako porazený vítať v meste nechcel. Ako ten najväčší zmrd z nich skonštatuje, "ty si dobrý, my nie." Dokážeme si to predsa zrovnať v hlave a nebrať to ako propagandu, to by tu amíci museli byť morálne bezúhonní, čo nie sú. Problém však nastáva vo chvíli, keď s týmto konceptom nejednoznačnosti a reality Ayer prestane pracovať a na konci, zrejme na popud štúdia, sa z filmu stáva klasická hrdinská selanka. Dá sa vôbec niekomu fandiť? A prečo film zrazu chce, aby to tak bolo? Nejde to vôbec dokopy s podľa mňa výbornou väčšinou filmu. V kine by to bolo asi za štyri, ale možno tam by tieto nezrovnalosti ešte viac vyčnievali, neviem. Vojenskú akurátnosť neriešim, lebo o tankoch a bojových taktikách nič neviem. ()

Frajer42

Celkem sledovatelná pohádka o jednom Shermanovi, který si to brázdí německými cestičkami a likviduje vše, co má árijské rysy. Jistě je velmi originální, že je nám válka servírováno z prostoru o objemu nějakých 42 krychlových metrů, který obývají 3 extrémně drsní hoši a 1 ještě drsnější Brad a samozřejmě i nějaký ten zelenáč. Co mě vůbec neoslnilo je rozhodně příběh, na který tvůrci evidentně zapomněli, nebo na něj vůbec nemysleli. V podstatě jde o to, že tank dostane rozkaz, tak jede do místa A, tam postřílí pár Árijců a jede střílet do místa B. Vážně jsem nezaznamenal ani chabý náznak nějakého děje. Nicméně, akce je docela pohledná a hlavně se mi zamlouvalo, že sledujete dění převážně očima frajerů v tanku. Dále mě potěšilo, že snímek nedělá z hrdinů Postradatelné, nebo jiné nesmrtelné frajery podobného formátu. Když už se střetnou s německou přesilou, tak německá přesila vyhraje a hrdinové skoro všichni pozdechají. Samozřejmě s sebou vezmou do pekla i pár Árijců, jejíchž počet by pokryl počet obyvatel v Bavorsku. Osobně jsem neměl to štěstí si zaválčit, ale tohle vyobrazení válečné situace mi přijde mnohem blíže realitě než mnoho podobně orientovaných snímečků. Trošku bych snímek zkrátil a dalo by se to. Takhle je to hrozně stereotypní a snad každému se to za dvě hodiny zákonitě musí okoukat. Dávám lepší 3 Schermany. ()

MikeCool

"Chtěl bych být Bradem Pittem. A proč? Po zásahu třech ran sniperky srdceryvně žvatlat a po výbuších dvou granátů uvnitř tanku mít na tváři pouze jizvu? Kdo by to sakra nebral? ;-D" Aneb když relativně dobrý film zkazí klišovitý závěr. ___ (ČSFD projekce, Cinestar, Hradec Králové) ()

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

07.05.2022

Miliardový podvod v Hollywoodu

Miliardový podvod v Hollywoodu

20.02.2022

Hollywood následuje skutečný život, který zase následuje Hollywood. Herec Zachary Horwitz, známý také jako Zach Avery, se v malé roli objevil třeba vedle Brada Pitta ve filmu Železná srdce. Nejspíš… (viac)

Shia LaBeouf si zahraje svého otce

Shia LaBeouf si zahraje svého otce

19.03.2018

Hvězda Transformerů si v posledních letech užila spoustu průšvihů, zároveň však opakovaně dokázala, že před kamerou pořád umí. Ať už se podíváte na válečný akčňák Železná srdce, nezávislák American… (viac)

Comicsoví kriminálníci od Ayera

Comicsoví kriminálníci od Ayera

21.09.2014

Režisér David Ayer se doteď soustředil na policejní thrillery. Letos ale tenhle žánr výjimečně opouští, a po Drsných časech, Street Kings, Patrole a Sabotage uvidíme jeho tankový akčňák Železná srdce… (viac)