Brány Hotela Transylvánia sa otvorili ľudským návštevníkom a veľa sa toho zmenilo, odkedy tam po prvýkrát zavítal mladý Jonathan. S Drakulovou dcérou Mavis majú teraz utešeného synčeka Denisa, ktorý však nepreukazuje žiadne známky upírskeho správania. A to robí vrásky na čele jeho starému otcovi, grófovi Drakulovi. Keď Mavis a Jonathan odídu na niekoľko dní z domu a malého Denisa nechajú v dedkovych rukách netušia, že si zaumieni urobiť z vnúčika pravého upíra. A to za každú cenu. Medzitým do Hotela zavíta Drakulov otec, večne namrzený Vlad. Neverí vlastným očiam, že jeho pravnuk nie je ozajstný upír a z Hotela Transylvánia sa stala obľúbená atrakcia pre ľudí! (Itafilm)

Nataniel73

Oproti jednotke pribudlo komercie a ubudlo vtipov. Strašne preplácaná kreslená komédia, pri ktorej jasne cítiť že bola robená nasilu a bez poriadnej dejovej línie. Už pri prvom filme som si povedal, že menej je niekedy viac a o jeho pokračovaní to platí dvojnásobne. Deti sa tomu iste potešia, ale náročnejšieho diváka táto kreslená zlátanina dlho baviť nebude. Po hodine sledovania som si želal aby už bol koniec. 45% ()

TynTynka

Velmi jsem se těšila na pokračování a nebyla jsem vůbec zklamaná. Spíš naopak. Bavila jsem se celou dobu a smála jsem se tam snad každé blbosti :D Tak dobré animáky se jen těžko hledají. ()

Juklitz

Totální nuda, ze dvou třetin zaplněné kino se zasmálo tak možná 3x, moje dcera(6) ani jednou a půl hodiny po představení ani nevěděla, o čem to vlastně bylo. Příjemný drive prvního dílu je pryč, děj se posouvá kupředu kostrbatými gagy, které jsou navíc citelně uměle natahovány a vyplňují tak v konečném důsledku víc než třetinu filmu. Těžké zklamání. ()

Heuloss

Na druhý díl jsem se těšil neskutečně. Moje očekávání bylo naplněno beze zbytku. Svěží animovaná komedie plná skvělých hlášek. Perfektně navazuje na první díl a neztrácí, spíš vylepšuje její renomé. Sandlera mám rád, ale často dělá filmy, které jsou hrozné. Hotel Transylvánie 2 je ale výjimkou. Shlédnul jsem to v kině - 2D + CZ dabing a náramně jsem se bavil, ale chystám se i na anglický jazyk a možná nezůstane jen u jednoho shlédnutí. Skvělá odpočinková zábava, která nikoho neurazí ale pobaví. P.S. Blobík byl skvělým doplněním party. Blé ble blé ()

Pavliable

První díl mě úplně nepřesvědčil o tom, že se tentokrát budu dobře bavit, ale oč jsem měla menší očekávání, o to lepšího zážitku se mi dostalo. Z pohádek a animáků jde jednoznačně o to lepší, s čím se teď můžete potkat. Vtipná rovina funguje skvěle (vlkodlak s patologickou láskou k tenisákům a frisbee mě fakt pobavil - nebo Blobík či jak se ten zelený pudink jmenuje), vizuálně je pohádka zvládnutá perfektně. Původně jsem měla v plánu dát o hvězdičku méně, ale ruku na srdce - cílovkou jsou děti a u těch to fungovalo na sto procent, takže v této kategorii jde opravdu o jeden z těch lepších a zábavnějších kousků. ()

tomkat

V podstatě klasický "tak akorát" animák, tady spíš pro děti (a přece nejen pro ně): hubený děj co nechce nic komplikovat vyvažuje příjemná animace, postavy-sympaťáci a pár dost podařených vtípků (třeba názvy strašidlových dětských písní a jména vlkodlačat). Ani ne tak "Ano!" - jako spíš "Proč ne?". ()

tXtX

Minimálne na rovnakej úrovni ako jednotka. Vtipné a zábavné aj pre dospelých. Moderné trendy (selfies, facebok atď..) boli trefné. Pobavilo, určite si to dám viac krát. 4* ()

BR23

Na jednotke som v kine nebol, čo ma po vzhliadnutí na notebooku dosť mrzelo kedže to podla mňa bolo viac ako dobré. Ale dal som si predsa-vzatie že na pokračovanie pôjdem (teda pokiaľ ma dovtedy- (rozumej do dnes) šľak netrafí) A stalo sa! Teda nie to s tým šľakom ale s tým že som na tom bol. Na-rozdiel od HTTYD 2 ktorý (tiež jednotku som videl až na notebooku a dvojku v kine) ma sklamal, toto bolo fákt že dobré. Jeden z mála prípadov (to jest nespomínam si na žiadny iný momentálne :D ) kedy pokračovanie je o chlp lepšie než 1. časť. Mal som V.I.P. super exclusive miesto- hned v 1. rade najbližšie k obrazovke/plátne (ostatné miesta vypredané, mal som prísť skôr) takže som to pocítil o to intenzívnejšie. (ešte dobre že som neprišiel skôr) Samozrejme 2D (výhradne, na 3D nechodím) a č.dabing. Plno dobrých momentov (napr: Batman, remix-video...), vtipné, akčné, milé... jedna scéna trochu vyšla na prázdno (asi som hlupák že som ju nepochopil) a jedna výtka: ten akčný záverečný boj proti armáde nadupaných okrídlených myši bol trocha nasilu. Ale inak v pohode. :) ()

JWK

proč u všech netopírů, je v každém druhém záběru nějaký posr..ý mobil či jiná moderní krávovinka?! to má jakože být vtipné ?! tenhle animák má fajn postavy, tím to ale hasne ()

galfaroth

Dávám 3* a to jen za to, že jsem to viděl ve 3D. Příběh nula, zábava na bodu mrazu, jen chvílemi jiskřička naděje a hle, vykouzlen úsměv na rtech. Tenhle film není pro dospělé, proto ho napůl posuzuji jako dítě...škoda, jednička pobavila i mě a v dvojce jsem musel humor a kouzlo vyloženě hledat. ()

Lubess.Knopp

O jednu setinu lepší než jednička, ale zajímalo by mě jak je možný ,že animovanej film má lepší soundtrack a příběh než třeba Fantastická Čtyřka nebo Avengers??.. ()

Iveta47

Výborné pokračovanie ,ktoré pobavilo.Deti v kine sa smiali na každej somarine o to som sa lepšie cítila a smiala s nimi a nich :-) ()

hejkalakate

Potíže strašidel s tím, jak zapadnout do dnešního světa. Moje očekávání to splnilo, dětem se moc líbilo, jejich názorem si vysloužilo o hvězdičku víc, než bych dala já, u mě na pomezí mezi 3 a 4. ()

io.

Tak jsme to viděli. Bylo to 3D. Kdyby to bylo 2D, asi by se nic nestalo, protože nijak zvláštní vizuální zážitek to není. Ve filmu bylo jasně vidět, kdo sponzoroval výrobu tohoto díla, že ano pane Sony ;-) Dobré vtípky, slušný děj, smysluplná myšlenka, ale jinak mně osobně víc bavila jednička. Nenudil jsem se, to se říct nedá, ale nějak jsem se u tohoto snímku nemohl zbavit dojmu, že je prostě napsaný "na objednávku". Každopádně za shlédnutí to stojí a vstupenkovného nelituju. ()

adam31

Kto vie čím to je, že do čoho sa zamieša Sandler, stojí takmer vždy za to, čo nechá pes pri pätníku. HT2 sprasil, ako sa len dalo! 1 bola sranda, 2 je čisté utrpenie a nielen pre dospelého diváka, ale aj pre decká! Neviem, aký detský divák oceňoval HT2, lebo v kine ich smiech (aj to veľmi potuteľný) zaznel tak maximálne 2 krát. Dúfam, že po tomto prepadáku už žiaden HT3 NEBUDE!!! Animáku chýba všetko! Takže v konečnom dôsledku-výsledku je to otrava. -0* z 10.Slabé pozitívum je len za animáciu. Tá ešte v celku ujde. Ale nič iné. Sandlerovi by mali zakázať strkať rypák do čohokoľvek! V záujme nevypudzovania divákov z kina. A to som "zaexperimentoval" a šiel skúsiť D-BOX! A ani to nepomohlo. Slabota roka!!! ()

majorzeman13

"Vcelku vzato vtipné,zábavné,cool,skvělé filmové dílo u kterého jsem se bavil,ale děti o dost více ! Animace je fajn,prima, dobré jsou i hlašky.Za mne slabší čtyři hvězdy....72% !? ()

chrisofwar

Jednoduchý film, pro děti s jednoduchou zápletkou a ůžasnými vtipy, pro věkovou kategorii 12-15 let. Mě osobně v ničem nesklamal, snad jen, že 3D bylo využito pouze 1 (scéna s netopírem). Jinak docela originální nápad. Tento díl byl o něco horší než předchozí nicméně nezklamal. /70%/ ()

shagisson

Když jsem odcházel se svou 4letou dcerou z kina, tak jí říkám.. zlato, to bylo boží..A ona na to, ne to bylo peklové! Ble Ble Ble. JES! ()

Druhé To má scenáristu

Druhé To má scenáristu

11.09.2017

Nejspíš jste si všimli, že horor To o víkendu vládnul kinům. Adaptace slavného románu vydělala za první víkend v USA 117 milionů dolarů, čímž pokořila rekordní zářijový otvírák Hotelu Transylvánie 2 … (viac)