James Bond, agent 007, skončil aktívnu službu a užíva si zaslúžený oddych na Jamajke. Pokoj však nemá dlhé trvanie – objaví sa totiž jeho starý priateľ Felix Leiter z CIA a požiada ho o pomoc. Misia na záchranu uneseného vedca sa ukáže byť oveľa zradnejšou, ako spočiatku vyzerala. Bond sa počas nej dostane na stopu nevyzpytateľného zločinca, ktorý disponuje nebezpečnou a veľmi ničivou novou technológiou. (Forum Film SK)

Mikecat

Nádherné scenérie, ťažké emócie. Všetko v pomalšom tempe bez zbytočných výbuchov, čo vôbec nevadí. Keď Malek v záhrade rozplýval nad rastlinami, že je šťastný až by spieval úplne si to pýtalo nejakú pieseň od Queen, ale neprišla. Bond bez drahých hotelov a mileniek, vzorný ochranca rodiny pred genetickým vyhladením ľudstva úplne otočil túto akčnú sériu. Záver veľmi smutný a dojemný. /kino Max/ws ()

kubilov

James Bond v hlavní roli s Danielem Craigem dospěl a celou sérii nenávratně změnil - k lepším filmům, propracovanějším zápletkám, prohloubení jednotlivých postav a přesunul agenta 007 k dobové akurátnosti. Jestliže tvůrci nechtěli o výnosnou sérii přijít, museli jí adaptovat na dnešní filmařinu, avšak při zachování silných a prověřených trademarků z minulosti. A to se jim do puntíku s pěti Craigovými filmy podařilo. No Time To Die je přitom vyvrcholením celé této snahy, je to nejemotivnější, nejhlubší, nejtemnější a nejosobnější Bond, jaký tu kdy byl. Všechny příběhové linie rozjeté ať už v Casinu Royale a QoS či ve Skyfall a Spectre se zde uzavřou v závěrečné bolestné nirváně. Zejména poslední akt, začínající zpět v domě v Norsku je naprosto fenomenální, přičemž skoro až rambovská sekvence v lese akční scénou posledních let. Celkově mi akce, byť jí nebylo mnoho, přišla o řád lepší než v místy unavenějším Spectre, Fukunaga se osvědčil. --- Craig hraje jako o život, shazuje pevnou masku bezcitného agenta a stává se člověkem, Léa Seydoux byla už pro Spectre skvělá volba pro další Bondovu osudovou ženu, Rami Malek zůstává spíše za očekáváním (průměrný bondovský záporák - s Bondem je to osobní, je to magor a má megalomanský plán se základnou kdesi na ostrově), největším překvapením je ale naprosto fantastická vedlejší role Any de Armas, kterou sleduji už od pofidérního Knock Knock, takže mi dělá velkou radost, že se prosazuje v Hollywoodu. ()

JuveIt

Dlouho jsem nevěděl, jestli dát čtyři nebo pět hvězd. Ale víte, jak poznáte, že končíte na vrcholu? Že máte za Bondgirl Anu de Armas. Jen škoda, že nedostala ještě více prostoru. ()

Zed70

Já tedy nevím, kdyby to bylo o polovinu kratší tak by to možná bylo pořád ještě dlouhý. Ne že bych se přímo nudil, ale bylo to nějak méně Bond a více blond. Jestli chtěli autoři oslovit větší část ženského publika, tak se jim to asi povedlo. A tedy ten závěr, tak za ten by se nemusel stydět žádný sladkobolný doják. ()

heavy66

Asi nejnudnější bondovka, co jsem viděl! Je to příliš dlouhé, stále kyselá Madeleine a hlavní záporák jak chcíplá ryba! Jediná scéna, která měla šmrnc, byla ta havanská s Anou de Armas. ()

j.sorensen

Po QOS druhá nejhorší bondovka. A jelikož je jasný, kdo bude příští BONDová, pro mě zároveň i poslední, co jsem viděl. Jdu si pustit Goldfingera, pro spravení nálady. RIP mr. Bond, a jak se říká, v nejlepším se má přestat. Na to už je ale, žel, pozdě... ()

Frca

Tahle bondovka naprosto dokonale završuje éru Daniela Craiga. Na celé této éře se mi líbilo to, že je zde Bond ukázán mnohem více lidsky. Není to ten hláškující a vtipkující Roger Moore, ale asi bych to přirovnal k éře Timotyho Daltona, který přišel právě poté co skončil Moore a je mnohem vážnější a mnohem osobnější (což mi ti, kteří viděli Povolení zabíjet jistě potvrdí).  Bond se tu skoro vůbec nespoléhá na nějaké extra udělátka od Q a je mnohem více ryzí. Trochu mě štve, že  nedostaly některé Bond girl tolik prostoru (Obzvlášť v případě Palomy v podání Any de Armas. Ale zas na druhou stranu, na to, jak krátce tam byla,  si ty scény ukradla zcela  pro sebe. A to že je v tréninku tak krátce? Kecy. :D) Opravdu mě překvapil konec. Nikdy by mě nenapadlo, že něco takového uvidím a jsem zvědavý, co bude dál.  Pěkně to tu rozehráli a jsou zde paralely obsahující celý Craigův run jako Bonda. Fakt nevím, jak navážou a dál a o to víc jsem na to zvědavý. S Craigem se to tak trochu střídalo hit a trochu miss. Casino skvělé, Qauntum horší, Skyfall brilantní, Spectre trochu pokulhává.  Nevím jestli to byl nejlepší Craigův Bond, protože tam pořád nějak porovnávám právě s Casinem a Skyfallem, ale co. Bylo to skvělý a těch 5* si zaslouží. ()

AndrewNewman

Niektorým zjavne fakt stačí trošku zahrať na city a hneď tomu udelia aj plný počet hviezd, nechápem to. Síce opäť ide o vkusne natočený film s dobrou hudbou a fajn hercami, to je ale všetko!!! Ten Hollywood ma niekedy vie poriadne nasrať, keď aj do britského agenta s povolením zabíjať dokážu vtesnať všetky tie svoje rodinné hodnoty! Zrejme je tento film akýmsi začiatkom toho, že sa dočkáme ženskej verzie Bonda a len dúfam, že sa tvorcovia nakoniec rozhodnú pre chutnučku Aničku Armasovú a nie pre toho testoterónom poháňaného babochlapa! Po pravde Craig mi nikde ako Bond príliš nesedel, pretože to nie je dvakrát sympatický týpek, ale každý diel s ním mal eleganciu, skvelé triky, akciu a priamy dej a vskutku skvelých záporákov. Toto je zrejme najhorší diel Bonda, ktorý som videl a dúfam, že sa už žiadny režisér nezníži k rozoberaniu rodinných drám, k únosu detí a pod. kravín, pretože tým znemožňuje nielen seba, ale aj túto niekoľko desiatok ročnú značku. ()

Adaaamecek

Name? Bond, James Bond. A takhle to tedy skončilo. Je to již více něž měsíc, co jsem seděl v narvaném Imaxu a snažil se užít nejnovější Bondovku. Bondovka, která to měla sakra těžký a možná i úplně nejtěžší. Pro dokumentaci, bych si to zde s dovolením vše napsal. Poslední Craigovku doprovázelo více něž jeden rok velikých odkladů. Reklamní kampaň, trailery, teasery byli naprosto bezchybný a slibovali ne jen tu jednu z nejlepších Bondovek ale možná dokonce i tu nejlepší. A pak přišla ta poslední bomba...163 minut!!! Takže zkrátka očekávání naprosto nejvyšší. A spoiler alert.... Skyfall a Casino royal jsou zkrátka neskutečný a až tyhle filmy něco překoná, tak budu ochotný i hodiny tleskat. Takže ne, nejlepší Craigova bondovka se nekoná. Ale možná by to byla i škoda, protože Skyfall by asi  přišlo o svůj mýtus naprosté geniality, emočnosti a nejlepší bondovky (change my mind). Takže po tomto vyčerpávajícím intru se vrhněme k nějakým těm kladům a protikladům. A začněme, tím, kde je toho o hodně méně, sakra méně. Ten film je zkrátka dlouhý. A bohužel to jde i místy lehce cítit. Tím snímek velmi, ale doopravdy velmi lehce ztrácí na předchozích lichých bondovkách. To je ale všechno. To je doopravdy všechno! Nejvíce emoční: ano. Naprosto nádherný, ale jakože fakt nádherný: 100%. Každý jeden snímek by se dal nastavit jako jakákoliv tapeta. Samotná kapitola je hudba a zvuk. Hans Zimmer je opět zpátky. Po lehce krušné době je bůh novodobé hudební filmové scény zpátky! A naprosto to dokazuje v Duně a zde, v No Time To Die. A to finále?!?!?!? Ty finální smyčce?!!!? Naprosto nádherný a rozhodně jsem kvůli tomu nešel podruhé do kina xd. Tím ale rozhodně v téhle krasojízdě nekončíme. Akční scény jsou nádherný, zajímavý, zábavný, a je jich hodně. Každá je naprosto odlišná, kromě toho, že je pojí James Bond. Tady se doopravdy Fukunaga a jeho tým vyřádil. A nyní se vrhněme k tomu zakončení. K tomu zakončení těch patnácti let. A musím říct, že mi dává neskutečný smysl, protože tohle je Craigův Bond. A ten je zkrátka jiný a odlišný od jeho předchůdců. A proto se mi to tak strašně líbí a naprosto nádherně to zakončuje jednu obří éru. Zkrátka: Cary Joji Fukunaga to zvládl naprosto úžasně. Dokázal nádherně navázat na takový nijaký SPECTRE a dokázal z toho vykouzlit jednu z nejlepších Bondovek. Btw. je více jak měsíc a půl od premiéry a film se stále hraje ve větších sálech v multiplexech. Takže stále: naprostá povinnost jít na tohle do kina. A ještě druhý btw. Nový Bond to bude mít sakra těžký, protože to, co mu tu Daniel Craig zanechal je neskutečný. Takže dovolte, abych si to naposledy napsal: My name is Bond, James Bond. 8/10 ()

spoock

Koukatelnejsi nez Spectre. Problem poslednich Bondovek spatruji v tesne provazanosti, coz je na jednu stranu fajn, ale pro ty co Bonda nesjizdeji v pravidelnych davkach, tak se musi zakonite ztratit. Tolik, postav, odkazu, vzpominek, ze jsem vetsinu casu jen tapal. Na me milovane Casino Royal se za ta leta nabalilo tolik marastu, ze Bondovi ten dalsi restart preju a budu doufat, ze to tentokrat nebude tak umorne jako Craigova stace. ()

Facerr

Bond je vždycky pecka. S Craigem to proluftovalo vždycky 4 až 5 hvězd a musí se nechat, že ani tentokrát nezklamal...teda vlastně zklamal - na konci, kterýmu se mi ani nechce věřit. Jinak super jízda, i když mě trochu mrzel náznak nové akční bond girl, která tady jen na chvíli zahrála druhý ukulele a pak po anglicku zmizela.... a to i přestože to byla typická Ruska. ()

blazma

Nebudu lhát, tuto Bondovku jsem musel koukat až na dvakrát, protože poprvé jsem usnul. Celkově ty Bondovky jsou tak zvláštní typ akčních filmů na které musí člověk mít náladu a chuť. I přesto si myslím, že je to úctyhodné zakončení pro Daniela Craiga v této roli a kdo ví jak to vlastně s Bondovkami bude. Nebudu však tajit zklamání v tom, že Ana de Armas tam má daleko méně filmového času než jsem čekal a než bych si přál. Nic méně to je spíše můj problém. Pokud jde o celkové zhodnocení, Bondovka která dostojí jménu a může se hrdě zařadit mezi další Bondovky. Ty filmy jsou zkrátka klasika, které zažili všechny generace a uvidíme jak to s tímto agentem bude v budoucnu. ()

cernakus

Tady není o čem. Poslední Bond je vynikající tečka po téměř 60ti leté historii. A je paradox, že tu tečku vytvořil jinak objektivně nejhorší bond historie. Zatímco předchozí díly s Craigem byly naprosté utrpení a odklon od jasného Flemingova schématu agenta s povolením zabíjet, zde se jako zázrakem to schéma vrátilo. A nejen to, přidaly se nefalšované emoce, které musel jinak mimořádně toporný Craig těch celých 6 let poctivě trénovat od posledního Spectre. Jeho konec je pro mně a pro každého fanouška nebo jen člověka s inteligencí také koncem celé této obdivuhodné série. I kdyby se Brokolice rozhodly, že dalším 007 nebude ani žena, ani negr či že to bude čistokrevný Angličan, stejně JE prostě pro tuto kapitolu kinematografie ČAS ZEMŘÍT. ()

vodkasesemte

To je ta psycholožka? Eva Greenová byla stejně nejlepší Bond Girl! What are they burning? Getting rid of old things, in come the new (Phoenix). Todle nebude žádná zkurvená poklidná revoluce, ale krvavej rituál. As long as we are looking over our shulder, the past is not dead. Psycholožka! Forgive me. Jo jasně, to mu dala, když šla vybrat peníze. Doře to začíná! Madeleine (Krvavá Madla)! Ten dědek něco vydrží. Něco mi říká, že todle bude stát za to! Každou akční scénu si pouštím několikrát za sebou. Takže ani nelituju, že nejsem v kině. Má to tu typickou kameru. Hudba je taky cool. You right, letting go is hard (krvavej rituál). Bude to pekelná jízda. Zajímavý, že těch náznaku si nikdo zas nevšiml. Prej jsou rádi, že Craig ukončil serii. Ted ukončíme vaše životní Snad jí věříš! Ona by to neudělal. I didnt do anything! So this is it? How will I know that you are okay? You wont. You will never see me again. Já myslel, že todle ??? má už za sebou. Nehodí se to k němu. Jako by prožil první zklamání. Bond má na každým prstě jednu holku a střídá je jako ponožky. Beretta a Walther. Moje dvě srdcovky. Walther se občas kousne, ale na jorkšíry to stačí - aby jim praskla pumpa. Jo počkej, jsem si chtěl přiobjednat šrapnely! Facility lockdown in progress! Problems? Constantly. To si dělaj prdel. Tudle opici si přivedl domu? I forget things when I get nervous. Its your room? Its a wine cellar. This is gonna go brilliantly. I know. I have done three weeks training. Vamos. Jak mohl nahrát virus z fleshky? Let us shepher humanity with our new power. We emerge from the shadows as gods on Mount Olympus. Heres to the end of our pariah. Dont be alarmed, its harmless to us. Just to him. It is working. Only Spectre are dying. To je komedie. Todle je pěkná sračka. Je vidět, že to točil někdo jinej. I changed the DNA like we decided. Now the plan is complete and I m confused. Who is we? M helped me to build it. But he has no vision for how to use it. I m such a big fan of his. I have been on worse than this. Nevydržel pod vodou ani minutu. Do toho se musel jednou nadejchnout. Has this desk got bigger, or have you got smaller? Its definitelly the same desk. Its an database. Its DNA. Multiple individuals. Can I just have  one nice evening before the world explode? I like surprises. You are very attractive for a psychotherapist. Must be dangerous for your clients. Psychologové si nesmějí začínat se svými klienty, prej. They are usually more of a danger to themselves. Foxgloves. Saving someones life connects you to them forever, the same as taking it (jasně, no rozhodně hodně prasat si vykopalo svuj hrob). They belong to you (mám je spočítaný). I m not very good at talking about myself, so I brought a memory box. Sometimes objects can be more evocative than memories. Your murdered my mother. And your father killed my entire family. Kolektivní vina. Kdy už si to ty český prasata uvědomí? Zatím umí jen kvičet. Its harmless to you. To už jsme jednou slyšeli! Why would I do this for you? Bcs I m a man willing to kill the person you love most. Nebo čokla. Český svini stačí zabít čokla, vyjde to nastejno. I have already lost everyone I have ever loved. Česká svině by si došla do množírny pro dalšího. Ta zkurvená svině s třema čoklama na náplavce. We used to be able to get into a room with the enemy, we could look him in the eye. Now the enemy is just floating in the ether. We dont even know what they are after. (Skyfall). Just the usual. They are nanobots. Microscopic bio-robots that can enter your system by the slightest contact with your skin. Programmed with DNA to target specific individuals. Passing through ppl harmlessly before reaching its intended target. But Obruchev modified the nanobots. You infect enough ppl and the ppl become the weapon. Jsem zbran. Weapon of mass destruction. You are shaking. WTF. Koliks dostal? What is it? Jak ji muže podezřívat? Její reakce je pochopitelná, potom, co ji nechal. Není to jen režie, Craig hraje jako ponocnej. Your enemy is my enemy. You were always very very sensitive. Nanobots arent just for Christmas. Once Heracles is in your system, its there forever. Do you know the worst thing about you? My timing. I have something to show you. Another child? Their family had an island. They called it Poison Garden. Lyutsifer Safin. S kým toho spratka má? Jak tam trapně stál s dítetem v náručí, zatímco ona střílela z pistole. Jj, vyměnili jsme si role. Need a ride (nd)? EMP hodinky. Smart blood will track you and your vitals. Se posral. Nedostali to už jako bonus, když narukovali? How damaged you must be to threaten a little girl. You are any less damaged. You love a killer. You bore his child despite his rejection. You will do anything to survive. You understand me the same way I understand you. They are not just attacking individuals. They are going to kill millions. Docela nuda. I want to see my baby. If you behave, you will see her. You know what this flower does? It makes you blind. Losing one eye is a tragedy. Losing two… Matthew 5/25-26. Shes light as a feather. Licence to kill. We tell each other lies about the fight for free will and independence, but we dont really want that. We want to be told how to live and then die when we are not looking. Ppl want oblivion and a few of us are born to build it for them. So here I m their invisible god sneaking under their skin. You know that history isnt kind to those who play God. Se both eradicate ppl to make the world a better place. I want the world to evolve, yet you want it to stay the same.lets face it. I have made you redundant. What mother wouldnt sacrifice herself for her own child? Is that what happened to you/rs? I m sorry. Tvl, to je trapný, přestože to jen hraje. Todle v žádným případ ěnení James Bond, na kterého jsme zvyklí. Kde toho Walthera měl? The party is larger than reservation. I dont need laboratory to exterminate your entire race. You know what time it is? Time to die. No, ono by to neuškodilo. To nebylo jen tak, že ji pustil. Do we have any naval vessels in the immediate vicinity? HMS Dragon. Two heroes in tragedy of their own making. Anyone we touch, we are their curse. Its permament. Its eternal. Thats why we have to destroy it. MEDLIN (normálně). At si najde jinou holku, ne, a založí rodinu. The function of man is to live, not to exist. I shall not waste my days trying to prolong them. I shall use my time. Začátek super, zbytek pěkná sračka. Nejhorší díl série. () (menej) (viac)

blondboss

Bond nám ukazuje, kam sa za 60 rokov dokázala posunúť kinematografia a jej limity. Keď si porovnám Conneryho v Dr. No sťa by prvej bondovke a to, čo som videl v tejto zatiaľ poslednej (aj keď nie tej najlepšej), to je proste niečo neskutočné. Craig minimálne dorovnáva svojou charizmou Conneryho, skvelo nasnímané a prevedené akčné scény ako z učebnice filmovej akcie ako takej, nádherné Bond girls v podaní Ley Seydoux a Ana de Armas, grandiózna zmes hereckých majstrov v jednom filme, perfektný hudobný podmaz od Hansa Zimmera, ale predovšetkým bravúrnou vsuvkou od Billie Eilish. To všetko, keď zmiešame s poriadnou dávkou emócií a krásne zobrazeným vnútorným rozpoložením hlavného hrdinu, tak to jednoducho nemôže dopadnúť zle. Ja som sa tak bavil, že ani tá stopáž mi nevadila a jediné, čo môžem vytknúť, je to, že Rami Malek na môj vkus dostal primálo priestoru. Inak ale vrelo odporúčam, pretože táto séria sa už dávnejšie posunula do sfér veľkej dokonalosti v rámci žánru. 85 % ()

M_Bery

Opět se Daniel Craig předvedl. Tohle bylo to na co jsme čekali, a čekání se vyplatilo. Za mě nejlepší Bond vůbec, a i s velkolepým koncem. Kupodivu ani ta Billie Eilish mi tam se svojí písničkou nevadila. Prostě a jednoduše se tomuto filmu nedá nic vytknout, i Rami Malek jako záporák byl skvělý. A ne jen on, celé obsazení bylo povedené. I děj... no a prostě všechno. Velká gratulace k tomuto poslednímu Jamesu Bondovi s Danielem Craigem.      11/10 ()

jemine

Velkolepé rozloučení se stárnoucím Danielem Craigem a s celou jednou érou, a to nejenom filmovou. Nadešel čas pohřbít  příjemně arogantního a mužsky šovinistického Bonda a přepustit scénu ošklivým černoškám i jiným, postmoderně i neomarxisticky snesitelnějším a korektnějším figurám. Film je to podařený a snadno stravitelný,  sráží ho jedině závěrečné sentimentální pofňukávání zaměřené na maminy a ne zrovna dobře napsaná role záporáka Rami Maleka. Co tu ale má být, tu i je, akce, co hrdlo ráčí, zvraty, napětí, a James Bond, sice už trochu opotřebovaný, rozsévá sex-appeal i testosteron do všech stran.  Co ale přijde po Craigovi, je ve hvězdách... ()

diccon

"Tak nam zabili Jamese" rekla posluhovacka panu Svejkovi. "Keryho Jamese, pani Mullerova?" otazal se Svejk, "Ja znam dva Jamese, Jednoho - Franca, kterej od Spidermana nic poradnyho nenatocil a druhyho, McAvoye, kterej se porad snazi vo umeni, ale moc mu to nejde. Vobou neni zadna skoda." "Ale milostpane, Jamese Bonda, agenta, toho bilyho, toxickyho!". "Jezismarja," vykrikl Svejk, "to je dobry. A jak se mu to, agentovi, stalo?" "Sezvejkali ho woke hyeny, milostpane, v tom novym bijaku, vědí. Rozhodli se, ze s nim zametou jako s celym starym podlym svetem..." Nebudu se vyhybat spoilerum, Bonda v tomhle filmu zabili skutecne dukladne. Jak fyzicky tak ideologicky. Ted uz z nej nezbylo zhola nic a nezbyva nez se uchylit ke stejnymu triku jako v pripade poslednich dvou serii GoT, posledni trilogie SW apod. Totiz predstirat, ze se tenhle omyl nikdy nestal. Ono se to dalo cekat podle informaci, ktery prosakovaly uz pred a behem nataceni. Danny Boyle kategoricky odmitnul film rezirovat (kvuli scenari), prvni trailery a teasery vyznivaly extremne woke a zkazky o scenach s vymenou tamponu zpusobily predcasne zesediveni nejednoho Bondova fanouska. Na prvni pohled to nemusi byt patrny, protoze akce je natocena perfektne, herci hrajou dobre a chyby ve scenari nemlati do obliceje tak intenzivne jako v mnohych jinych "novych" filmech. Ale fakt je, ze posledni bondovka dela s Bondem to samy, co nova SW trilogie s Lukem Skywalkerem nebo Hanem Solem - dekonstrukce temer vsech jeho charakteristickych rysu a nakonec smolik. Progresivisticti scenaristi opojeni moci clusterfuckujou zbytek sveta (krome stejne smyslejici mensiny). Film nakonec nedopadl tak strasne jak hrozilo, hlavne diky prepsani scenare a dotackam behem roku 2020. Z finalni verze je patrny, ze na nem pracovalo i hodne lidi, ktery maji Bondovky radi a snazili se o dustojny zakonceni ery (hudebni motivy a odkazy na predchozi Bondovky). Celkove je to ale jedna z nejslabsich bondovek. Je sice pekny, ze se Craiguv Bond posunul vic k nonsalantnimu Brosnanovu nebo Mooreovu, ale je to s krizkem po funuse. Kdyz James hned v uvodu, po tom co jen tak tak prezije masivni utok, vyjebe s Madeleine bez sebemensiho dukazu jeji viny a pak za pet let deklamuje se slzami na krajicku vyznani nekonecne lasky, vubec to nedava smysl a je vam za nej skorem trapne. A uvedomite si, ze ten film je nejakej dlouhej. Stejne ve chvilich, kdy i po 15 letech porad fnuka nad smrti Vesper, se kterou chodil asi tak pul roku. K tomu vsemu vam jeste vic nebo min napadne cpou do obliceje woke propagandu. Q je najednou gay, nova nesympaticka 007 musi byt cernoska, bily rusky vedec vyhrozuje vyhlazenim cele cerne rasy, jedina zena, ktera Bonda spontanne svleka to ani nedela kvuli sexu a nakonec Bond sam uzna, ze je lepsi zemrit, protoze je doslova "toxicky". Nemluve o tom, ze vsechny vedouci muzsky charaktery se behem filmu odporouci. Cela hlavni zapletka s nanobotama je derava jako reseto. To jako M nechal vyvinout ultimatni neznicitelnou zbran a nepojistil se vyvojem protizbrane? On nekdy nedavno prodelal lobotomii? Na nanoboty pohaneny elektrinou nefunguje EMP? Kterej teda vubec funguje velice selektivne - na bionicky oko jo, na naslouchatko v uchu hned vedle ne. Aha... Skoncit s Bondem jedny ery je vzdycky tezky. Hlavni herec je na tu roli uz vetsinou krapet starej, vymyslet zajimavej scenar je po vsech predchozich dilech cim dal tim tezsi a vlastne vubec - jak vyresit fakt, ze aktualni Bond odchazi na vzdy a buhvi kdy a jak se vrati Bond novy? U Conneryho se to celkem povedlo - serie oficialne skoncila povedenym Diamonds Are Forever. U Rogera Moora autori sklouzli po bananovy slupce do parodie. Omyl evoluce Lazenby skoncil driv nez zacal. Zajimavej Daltonuv Bond tuhle otazku vubec neresil a skvelej Brosnanuv nakonec snizoval kvalitu az k Die Another Day. Podobnou otazku resil Christopher Nolan v Dark Knight Rises a vyresil ji elegantne. Craiguv Bond si zaslouzil lepsi konec. Ne dalsi progresivistickej dekonstrukcni experiment, kterej vam vysvetli, ze i super chladnokrevy neodolatelny alfa samec nakonec nalezne stesti v lasce az za hrob a rodinnem zivote trvajicim 3 minuty pro ktery stoji za to zemrit. P.S. Uvodni song je prisernej, jedna hvezda za Anu de Armas. () (menej) (viac)

Aaron Taylor-Johnson je údajně krůček od Bonda

Aaron Taylor-Johnson je údajně krůček od Bonda

19.03.2024

Hollywoodem občas kolují fámy, které nejsou nikým potvrzené, ale mluví o nich tolik lidí, že se považují takřka za pravdu. Nejinak je tomu při šíření skazek o tom, kdo by si měl zahrát příštího… (viac)

Seriálové rebooty na cestě

21.01.2023

Blade našel nového režiséra

Blade našel nového režiséra

22.11.2022

Po pečlivém zvažování a hledání vhodných kandidátů na režii nového Bladea nakonec šéf studia Marvel Kevin Feige přece jen našel. Po odchodu Bassama Tariqa (Mogul Mauglí) a odkladu produkce tak práci… (viac)