Bučkovci

(relácia)
  • Slovensko Bučkovci - SLNKO, SENO, DEDINA (viac)
Reality-TV
Slovensko, 2013, 65 min

V prvej časti show Bučkovci sa stretneme s dvoma hviezdami Farmár hľadá ženu – bratmi Tomášom a Janom. Hlavnú úlohu však hrá hlava rodiny, šedá farmárska eminencia mama Anka a predstavia sa aj ostatní členovia – napríklad svojrázna babka, ktorá dá všetkých okamžite do laty, alebo otec Jano, ktorý farmárčenie neznáša, o to viac však miluje jedlo. Hneď na začiatku uvidíme ostrú hádku mamy a otca, a to nielen kvôli nedodržanej diéte, ale aj nevykonanej robote. Konfliktu sa nevyhne ani mamin miláčik, parádnik Tomáš, ktorý odmieta pracovitému bratovi Janovi pomôcť zo zabitým prasaťom, a v pozadí nezostáva babka – ktorá narobí krik vždy, keď sa jej niečo nezdá. Mama Anka skončí v nemocnici a vzápätí navštívi svokru, kde vypukne ďalšia, ešte vášnivejšia hádka. Do toho Jano plánuje svadbu so svojou bývalou aj terajšou partnerkou Luciou. (oficiálny text distribútora)

tommy187

Bučkovci je program, pri ktorom nemôže človek na nič myslieť. Ak sa mu to podarí, tak je to dobré :). Dá sa nad tým zasmiať - veď kečup na sushi, alebo koleso šťastia - no coment. Ale kde máme brať istotu, že to nie je hrané, a že nadávky nemajú v zmluve? No každopádne, mne to je jedno - občas si to pozriem a zasmejem sa. Váhal som medzi *** a ** a dal som silné ** - keďže umelecká hodnota je na bode mrazu :). ()

Jello Biafra odpad!

Reality show, ktorej hlavní aktéri sú tlupa zdegenerovaných asociálov z nejakej diery na strednom Slovensku. Absolútne nepozerateľný hnoj, kedy má divák sto chutí dotyčných Bučkovcov za ich otrasné správanie zlynčovať. Neuveriteľné aký odpad spoločnosti sa dnes môže dostať na televízne obrazovky. A potom sa čudujeme že my Slováci sme v zahraničí považovaní za dementov. ()

standsiller odpad!

Naozaj je len jedna jediná cesta ako sa dostať do povedomia a "rozosmiať" diváka a to cez primitívnu reflexiu takejto rodiny ? Keby to bolo napísané na štýl veselohry a nepresahovalo by to 60 minút dobre. Ale tlačiť to divákom do hláv každý týždeň ? No čo, biznis. ()

MichelSmith

Nesporne zábava pre inteligentných,tých čo pochopili už ,že zložité filmy pre zložitých ludí sú už out a v dnešnej dobe,kedy vám z toho už jeb... a nespáchali ste samovraždu len preto,že čakáte pre pocit životnej útechy na smrť suseda ktorého pes vám každé ráno osere trávník ,je lepšie byt jednoduchý! :) ()

vander19 odpad!

Porada na veliteľstve TV JOJ: Dobrý deň páni, čo keby sme znova vyrobili idiotizmus niekde na vidieku??? Veď ušetríme za kulisy, scenár, platby hercov. Dosadíme sedlácku rodinu, povieme im nech sa správajú ako imbecily a natočíme to. Blbá slovač to bude sledovať a nám sa nasypú peniaze z reklamy. Pritom budeme mať obrovské zisky, veď im zaplatíme pár centov a budú spokojný. Načo by sme napr. natočili vlastný film alebo dokument o prírode. Radšej kokotov v TV ukážeme. Som to vydržal sledovať až celých 17 minút... ()

Marina111

Nech si vraví kto chce čo chce, konečne je tu reálny (nie len reality) obraz (slovenského) života. Fajn; sú trápni, miestami primitívni, priveľmi jednoduchí, vulgárni, uhádaní... A čo? Aj takto to u nás - žiaľ - vyzerá. Ja Bučkovcov (tým myslím šou) chápem ako modernú, i keď uznávam, že nie práve tradičnú satiru a Bučkovcom (to ako rodine) želám veľa psychického zdravia, ktoré očividne potrebujú.... ()

Martyr odpad!

Farmára milujem ale pozerat na bandu nezazivnych poloprimitivnych megasedlakov, ktori "hraju" je uz fakt chudactvo..Nuz, po com srdco slovienskeho diviaka tuzi, to dostane...aľe šak mi radi pozeriame na debiľov v teľevízore aj keť sami debiľi sme ta ňje? ()

Dm1tr1j

Páčiť sa mi to nepáči ale keď sa jedna retardovaná osoba rozhodne odpojiť mi hdmi a rozumne si zapnuť užastný program komerčných televízií nezostáva mi okrem fyzickej likvidácie iné len trpieť, a v tom sa pritrafí toto...A pretože niesom hluchý a popri inej práci počujem nejaký ten heft...musím sa priznať zavše mi príde smiešne. Teda chtiac nechtiac musím byť objektívny. ()

emdvojka

Videl som nejaké tie minúty z epizód tohoto skvostu ktorý ma na svedomí štáb z bratislavskej Koliby. Keby nebolo výsmešného komentára Michala Hudáka, nedalo by sa to pozerať ani minútu. Neviem, či to členovia rodiny hrajú alebo sa len predvádzajú, ale je to každopádne neunosná blbosť. ()

FOCKE_WULF

Mama Anka jede bomby, toto je nejlepší reality-show všech dob. To afektivní jednání z úrovně pudů, ta neodůvodněná agrese, vše podlité tvrdým chlastem, to prostě nemá chybu! Bučkovci jsou chátra, já také pocházím z chátry, takže rozumím a přeju jim vše dobré. Přežijte sami sebe, rozmnožte se a zamořte planetu, neboť vy jste solí země. ()

Kozy9

Prečo také nízke hodnotenia? Dokonalá a presná definícia života nižších vrstiev podaná so silnou dávkou dobre premyslenej satyri a irónie. Tak dobre som sa dlho nebavil. Aspoň ľudia vidia ako to na Slovensku chodí. 80% ()