Farmár hľadá ženu

Réžia:

Rado Štefanov

Účinkujú:

Aneta Parišková (moderátor)

Podaří se osamělým slovenským farmářům prostřednictvím další řady oblíbené a ve slovenském vydání i peprnější seznamovací show najít životní partnerku? Vyberou si mezi různě starými protějšky tu pravou? Uvidíte ve slovenské reality show. (TV Prima)

Karamanlis

Guilty pleasure jak prasa... Doteraz všetky televízne "reality" show išli úplne mimo mňa, no vo Farmárovi som nečakane našiel záľubu :) Skrachované životné existencie, opustené zúfalkyne topiace sa v beznádeji, intrigánske alkoholičky rúbajúce do seba už od včasného rána poldecáky vs. nekrôchaní dedinskí balíci, túžiaci po láske a porozumení... táto show je tak neuveriteľne zlá, až je vlastne výborná... Veď čo o už len každodennými životnými problémami sužovaného slovenského diváka poteší viac, než pohľad na mentálne zaostalého vidláka Mariana, slastne gúľajúceho prasačími očkami pri pomyslení na to, ako sa dôverne zblížil s istou účastníčkou súťaže či pani v rokoch, veselo zapíjajúca tabletu Nitroglycerínu domácou hruškovicou, ktorá sa v alkoholickom opojení okamžite mení v sexuálnu predátorku, nekompromisne poľujúcu na zástupcov mužského pohlavia... škodoradosť je najlepšia radosť všakáno, takže zámer tvorcov tejto relácie podľa mňa vyšiel na 100%. ()

danco123 odpad!

Nechcem uraziť niektorých užívateľov, ktorý dali tomuto "hnoju" 5 hviezd, ale iba blázon a blbec môže dať niečomu takémuto 5*. Polovica národa sa úžasne baví, na hlúposti tých hercov a chudákov, ktorý sú akože farmármi. Videl som dve časti a zvyšok som zachytil z internetu, ale s istotou viem, že normálny človek toto nemôže pravidelne sledovať, je to absolútny vysávač inteligencie. Dávam 0%. ()

Rex Mundi

Minulú jeseň to bola moja pravidelná piatková dávka mozgového výplachu, relaxu, intelektuálneho masochizmu a škodoradostnej zábavy. Teplý župan, horúce kakavko do ruky a guilty pleasure môže začať :-) Študovala som reakcie ľudí, žien bijúcich sa o jedného chlapa (prípadne o pozornosť kamery), bavila sa na tých najhlúpejších. Väčšina reality šou je predsa o tom: ukážeme vám zopár excelentných blbcov, vy sa zasmejte a pestujte si príjemný pocit, že ste lepší ;-) Presne ako píše Meave. ()

migl odpad!

Z totálnej nudy som zhliadol jeden diel(inak sa tomuto tipu "zábavy" z princípu vyhýbam),a musím povedať že ODPAD! je slabé priprovnanie,ŽUMPA! by tejto debilityšou viac "sedela". Doteraz som si naivne myslel,že "účinkujúci" za príslušný honorár debilitu viacmenej len predstierajú(aby bola sranda),ale opak je pravdou...IQ padajúceho lístia ()

PinokKio

Ano, můžete mě odsuzovat, ale já se tímhle pořadem dokonale bavím. Ven krásně vyplouvá naše (respektive jejich) demence, absurdita, naivita a spontánnost .. přesto, všechno jsou to lidi z masa a kostí, vesměs v tomhle pořadu zdárně vybraných farmářských pošuků vs. zoufale vyhlížejících (anti)partnerek, neboť v reálu by si spolu sotva vrzli. Prostě partička magorů přirovnávajících drahé polovičky nejen k řádně vyladěnému motoru traktoru, se kterým by se nejraději pářili. Dokonalá zábava, při které je radost se opíjet (tudíž vžívat se do role obdobných buranů jako v této reality show) a říkat si, že jsou to větší zoufalci než my : ) ()

• Každý účastník podpísal zmluvu, v ktorej sa televízia JOJ zaviazala zaplatiť 1000 eur po ukončení natáčania, pričom 300 eur dostali hneď na ruku. (Greenpeacak)