Top Gear: Nejhorší auto všech dob

(TV film)
  • Veľká Británia Top Gear: The Worst Car in the History of the World
Dokumentárny / Športový / Komédia
Veľká Británia, 2012, 73 min

Jeremy Clarkson a James May se pustili do hledání nejhoršího vozu všech dob. Předvedou vám své favority a také důvody, proč se při výběru nejnepovedenějšího auta dostali tak vysoko... (TV Prima)

Frajer42

Tento speciál jsem si nechal na konec, protože jsem tak nějak tušil, že půjde o to nejslabší, co jsou kluci schopní vyprodukovat. Absolutní odklonění od tématu, kde zdaleka nesledujeme výběr toho opravdu nejhoršího auta, ba dokonce ani nejbizarnějšího auta, ale jen jakousi přehlídku aut, která jsou pouze nudná. A pokoušet se dělat humor na základě přehlídky několika náhodně vybraných nezajímavých aut zkrátka snad ani nemůže být zábavné. Dokonce se mi u tohoto speciálu podařilo několikrát usnout. Za zmínku stojí vyloženě jen závěr. [15 %] ()

becki_tu

Jeremy s Jamesem se rozhodli najít nejhorší auto na světě. A ač je závěr lehce překvapivý, cesta k němu byla opět zábavná a poučná zároveň. Zkrátka Top Gearovský standard, na který jsou fanoušci zvyklí. ()

FFilipCZ

Osobě toto považuji spíše za slabší díl Top Gearu. Předpokládal jsem, že to chlapci budou myslet vážně a opravdu zváží všechny možnosti a okolnosti a zvolí nejhorší auto na světě. Tohle mi přišlo spíše takové pro pobavení. Pár zajímavých aut, vtipný závěr, ale jinak celkem nuda. ()

Martrix

Výsledek hledání je sice (ne)překvapivě podivný, ale co se od těchto chlapíků dá čekat? S ničím se nepářou, nic jim není svaté. Kdo má Top Gear aspoń trochu nakoukaný ten ví, že tady má forma těžce navrch před obsahem a pointou každého dílu je to, že sranda se dá udělat z čehokoliv, kohokoliv. Pokud jste vlastníkem některé automobilky, nejspíš vás bude iritovat, jak rychle vám CMH mohou srazit prodeje pouhým prohlášením, že by to auto nedali ani své tchýni. Ale mě, majiteli ojeté Laguny...mě to vcelku baví. Tenhle "celovečerák" rozhodně není z nejlepších...spíš je to natažená epizoda klasického TG, ale pořád to pobaví víc, než 99,9% pořadů tuzemské produkce. ()

majo25

Zaujímavý a hlavne zábavný špeciál od Top Gear. Aj keď sa s nimi vo väčšine áut nezhodnem, pretože sú zápory prekrútené. Ale to je až treťoradé. ()

filmmovier

Jako sranda no a Hammond mi tam vlastně ani tolik nechyběl. Postrádal jsem ho až na konci, kdy mu pánové vezli Lexus (pro mě docela překvapivý vítěz finále), docela by mě zajímal ten jeho výraz - mimochodem, Hammond nosí boty velikosti pět.. :D - ale co se dá dělat, neobjevil se. A i když finále bylo rozhodně nejlepší, mě docela dost bavil i zbytek pořadu. May a Clarkson si neustále skáčou do řeči, vyvrací si své názory, dělají si naschvály víc, než dřív a ve dvojici jim to klape. V této chvíli musím zmínit i úvodní scénu před intrem, která je vážně dokonalá... Viděl jsem spoustu zajímavých aut, testy byly vtipné, závody byly vtipné, vzalo se to všechno jakž takž celosvětově a i když bych to možná vybíral trochu jinak, jejich důvody plně chápu. Nebojím se tento speciál TG označit za vysoký nadstandart, tedy obvyklý standart pořadu. Mě to bavilo, opravdu dlouho jsem se tak krásně nenasmál, a to teď na Top Gear koukám vcelku pravidelně. Prostě dobrý, dobrý, dobrý - a i lehce užitečné. 95%, přece jen kdyby tam byl Křeček, mělo by to jinčí šťávu.... ()

kinghome

Asi nejhorší speciál, který jsem od Top Gearu viděl, samozřejmě až po Apokalypse, to je kapitola sama pro sebe.. Celý je to neslaný nemastný a bez Hammonda to není ono. Jak píše R1CH1E občas jsem se nudil a a párkrát jsem měl chuť přetočit film o kus dál. Celé to zachraňuje závěr, který byl ale předvídatelný po zveřejnění, co s autem udělaj a zase to bylo nedokončený, těšil jsem se na ksicht dotyčnýho a oni to ukončili. Škoda mohlo to bejt o hodně lepší, téma to bylo skvělý. ()

LiborGondek

Osobně bych si představil na postu nejhoršího auta všech dob něco úplně jiného než Lexus, ale dobrá. Normální díl TopGearu je asi pořád lepší alternativou, nicméně Jeremyho vtip a osobitá Jamesova osvěta nechybí ani zde. Dobrý ()

VasaX

Klasický top gear TV film - Top Gear model, do určité míry vtipný a zábavný, lehce poučný a vizuálně okázalý. Kuká se na to fajn, ale po té, co má člověk shlédnuto pár kousků z této produkce, už ho ze židle nezvedne. ()

R1CH1E

Snad první Top Gear, kde jsem se občas nudil a měl chuť některé části přetočit. Ale i tak je to pořád dobrá zábava. ()

Liqid

Čekal jsem, že to bude poněkud serióznější, jako tomu bylo u Bond´s cars, ale tohle bylo na úrovni hádání se v hospodě. Jeden něco řekne a druhý to automaticky popře. Oceňuji že tam byla zajímavá auta, která jsem v životě neviděl. A nápad na konec byl klasika TG. ()

Phorbo

Místy vtipné, někdy i zajímavé poznatky, ale s jejich volbou teda nesouhlasím. Možná že Multipla byla lepší po stránce automobilové ale jako auto samotné by to vyhrálo na jistotu. Jinak ten konec? Hoši proboha co to je za zakoncění nějakýho dokumentu... ale proč ne... průměr jak vyšitej... ()

Mikino00

Průměrnější speciální díl, který nedosahuje kvalit Bondovského speciálu. Spíše než hledání nejhoršího auta je jedná o zábavné předhazovaní oblíbených aut toho druhého a jejich následné kritizovaní. Beru to jako výplň před novou sérii. Velmi mě pobavil konec. ()

laepus

Krásně vypointované, dobrá volba aut, slušné testy, dobré špičkování Jeremyho a Jamese - jeden z nejlepších speciálů. ()