Pár nenormálnych aktivít

• Česko Pár nenormálních aktivit (viac)

Když se konečně Malcolm rozhodně pověsit staromládenectví na hřebík a dovolí své přítelkyni, aby se k němu nastěhovala, netuší, kdo přivandruje s ní. Po pár podivných událostech se Malcolm s Keishou rozhodnou podivné aktivity natočit a zjistí, že Keishu posedl šílený duch. Malcolm povolá na pomoc kněze, aby ducha z Keishy vyhnal a zachránil tak jejich vztah a především Malcolmův sexuální život… (oficiálny text distribútora)

Margay

Kdyby to mělo víc vtipů než jen těch týkajících se sexu, bylo by to fajn. Hodina a půl je tak akorát, aby to nepřešlo až do trapnosti (ovšem pořád lepší než fekální humor Disaster movie aspol.) a párkrát jsem se i dost dobře nasmála. ()

P@\/EL

Z komediálního hlediska to není špatný film, jelikož debilní a oplzlé vtipy mi vůbec nevadí a mám je docela rád, nicméně tomu k dokonalosti něco schází. Možná to je dáno hereckými výkony, které jsou nepřesvědčivé. Ona i ta parodie se musí umět zahrát. I při tak krátké stopáži se zde najde poměrně dost hluchých míst, každopádně sex s duchem parádně pobavil. ()

Občasník

Mám rád parodie. Tady bylo několik momentů, kde by se dal film nazvat kvalitní parodií, těch ale bylo zoufale málo. Výborný byl Nick Swardson, který se v téhle roli našel :-). ()

Domitri

Mnohem lepší parodie na Paranormal Activity než Scary Movie 5, Vtipnější i s lepším hereckým obsazením.. Miluju tenhle styl komedií a tohle je jedna z těch nejlepších svýho druhu... troška toho Nigga humoru neuškodí a že to je trošku nechutnější.. no a ? ()

Pythonator

Kokotina prvního kalibru. Rozhodně je to lepší, než ty ukrutně strašidelné Paranormal sračky, které si svou ubohostí vyloženě říkají o zparodování. Ano, černoši jsou trapní a svým blbým a hlasitým kydáním o ničem neskutečně otravní, ale mezi těmi deseti nevtipnými až nepochopitelnými vtipy se najde vždycky jeden bombastický, kterým se trefí do černého. Marlon Wayans umí rozesmát, i když někdy se k tomu musí dohrabat opravdu přes hromadu trapnosti. ()

KuceraJohny

Řekl bych že jedna z nejvíce povedených parodií. Film není přehnaně našpikovanej trapnýma vtipama jako je u takovýho filmu obvyklé. Samozřejmě tu jsou jednoduché vtipy, ale u většiny se opravdu zasmějete. Film vznikl protože Marlon Wayans nedostal roli v novém scary movie a díky bohu za to. Tenhle film totiž naprosto scary movie předčí. Marlon ve filmu exceluje, převážně se smějete díky němu. Jinak bych nikoho nevyzdvihoval. Filmu taky svědčí to jak je natočen. Většina záběrů je točena na ruční kameru to tvůrcům dává větší volnost. Takže za mně povedená parodie nasmál jsem se. ()

Jurcekk

Pozeral si to v robote na dvakrát. Boli dovolenky. Chvíľu vtipné inokedy nie. Vie skvelé ošukať macka .Alana Ubach je ženská jak víno...Jeden by si to užil, keby bol dohulený... ()

MKV

Myslím, že jedička je krapet lepší, hodnotím tento film zpětně, takže si úplně nepamatuju detaily, ale dvojka mi přišla taková na silu dělaná, že ten humor byl uměle tlačen. ()

ondyGAMESTV

Pokud se jedná o vtipnou scénu, pak se zasmějete, ale když je ve filmu hodně rozhovorů, co jsou spíše otravné než vtipné, tak si na nějakou pikantní scénu zase bude člověk muset pár minut počkat. Sice to není ani zdaleka tak vtipný film jako Scary Movie, ale jinak se jedná o fajn hovadinku, která není časově náročná, takže jedno shlédnutí neurazí 🏠 70% ()

Montmorency

Věrné stylu Scary Movie, tentokrát je téma Paranormal Activity, všude jsou kamery a hledá se duch, kterým je Keisha posedlá.....snad jen poslední část s vymítáním ducha docela ušla, ale jinak je to slabý, slaboučký ()

folkos

Sice jsem se u filmu v některých scénách hodně nasmál, ale jinak je film naprosto stupidní. Jen za vtipné scény dávám 2 hvězdičky. ()

tunerking

nechápu dementní zaostalce a tupce, kteří hodnotí film před jeho vydáním nebo podle traileru.. viděl jsem film celý a je to suprová záležitost.. pobaví, a pokud se bojíte PA a dábel v těle tím líp :)) pod 3 hvězdy určitě ne ! ()

pelewi

Keď som videl trailer tak som si povedal: "Vyzerá to skvelo, pôjdem do kina na ten film." No a šiel som včera do kina a ľutujem toho. Zbytočne vyhodné peniaze. Suchý americký humor trápny, len výnimočne nejaké dobré situácie na zasmiatie. Som zvedavý na Scary Movie 5 ako bude vyzerať keďže aj to bude paródiou na PA. Ja dávam len 2 z 5. ()

Iveta47

Hoci sa tu samozrejme nájde aj pár slabších a nudných scén,tých vtipných bolo viac a ja som sa dobre bavila.Môžem povedať,že to je jedna z tých lepších parodií.Odpad je dosť kruté hodnotenie.Ja dávam 4*. ()