Pár nenormálnych aktivít

• Česko Pár nenormálních aktivit (viac)

Když se konečně Malcolm rozhodně pověsit staromládenectví na hřebík a dovolí své přítelkyni, aby se k němu nastěhovala, netuší, kdo přivandruje s ní. Po pár podivných událostech se Malcolm s Keishou rozhodnou podivné aktivity natočit a zjistí, že Keishu posedl šílený duch. Malcolm povolá na pomoc kněze, aby ducha z Keishy vyhnal a zachránil tak jejich vztah a především Malcolmův sexuální život… (oficiálny text distribútora)

Tozmi

Film se mi velice líbil a ne jenom to, nemohu si vzpomenout kdy sem se naposledy tak moc zasmál. Je zde ale důraz na to jaká věková skupina poněvadž je poměrně dost scén plný erotiky a vulgarismu násilí a nevhodné scény nevyjímaje. Pominu-li tyto fakty je tento film prostě v mých očích jeden z nejlepších komediálních filmů. Duchařinky si vyslouží 5 hvězd. ()

Luciaaas2

Konečně po delší době zdařilá, lehce nadprůměrná parodie. Sice humor je občas ísty dost fekální, ale zasmál sem se a i bavil. Je to mnohem, mnohem povedenější a vtipnější než Scary Movie 5. Marlon dokazuje, že mu tyhle role úchyláských střeštěnců sedí. Výborná byla scéna s násilnělním :-) ()

Keys1

Pre mňa najlepšie zvládnutá paródia ktorá určite kopírovala nejaké tie prvky zo scary movie a podobných, ale toto bolo zvládnuté DOKONALÉ. Na moje prekvapenie len málo, môžem povedať 2-3 trápne scény, všetko sa dá odpustiť, ostatok som sa smial do bezvedomia. Určite pozriem čoskoro znova aby som si oživil úsmev na tvári. Takto ma vyzerať parodia! ešte raz perfektné. ()

Mark1983

Teda musím uznat,že se jedná doslova o absolutní nesmysl,což většinou parodie bohužel jsou,ale i když je to docela trapné,dávám dvě hvězdičky,jelikož se jedná o průměr mezi parodiemi,což tam jsou místa,u kterých jsem se usmál,ale jsou tam i místa,kde mi to připadalo jako když se malé děti předvádí. ()

fabregas1

Asi jsem se zbláznil, ale já musím dát 4 hvězdy a nečíst žádnou kritiku. Kromě pár scének ( např. jak duch s nima hulí travku ) která je jak ze 100x zmiňované série Scary Movie se na to dalo dívat. Prostě vypněte mozek a zkuste se bavit a nepřirovnávejte to hned ke Scary Movie. ()

Pavlo

Paródia, ktorej chýbajú chytré nápady, vtipné a "nenásilne" pôsobiace gagy a hlášky. Pozrieť max. pred spaním v TV. ()

AlohaAnty

Tento film se musí brát s nadhledem, jinak to ani nelze. Vtipnost 75%, uchylnost 50%, strašidelnost 40%. Myslím, že to byl příjemně prožitý večer. MikeCool jestli ti toto nepřišlo srandovní, nemáš asi smysl pro humor. Ty jsi až tak ujetý na Paranormal, že vše co je parodie na nějakou lekačku tak to odsoudíš ach jak trapné :) ()

Toooorch

Nebylo to vůbec špatné, ale asi proto, že jsem to čekal o dost horší. Dobře jsem se pobavil. Kdo zná parablbosti a mysli si o nich patřičné, tak se myslím bude také bavit. Děsim se dvojky, už tak tam ke konci chyběl slušný obsah. "Je hned k nastěhování, ale neco už v něm bydlí!" ()

valmet

Zcela znechucen třetím (tuším) dílem Scary movie, jsem zasedl k Haunted House s očekáváním diváckého utrpení a hodnocení odpadem nanejvýš hvězdičkou. No a co se nestalo? Já se chvílema bavil. Několikrát dokonce jakože i docela dost. Sakra to je věta. Není to žádný veledílo komediálního žánru, ale není to ubohá trapnost typu posledních scary movie a podobně. Pár vtipů se jim fakt povedlo a vyloženě urazit můj jemnocit se tvůrcům nepovedlo. :) Nebudu to tady rozpatlávat, byl jsem za některý fóry rozhodnut obdařit film třemi hvězdami, ale protože patří po bok scary movie a jiných ultratrapností, jednu přidám. ()

Bejbr

Když jsem to nejméně čekal, přišla parodie, která konečně za něco stála. Navíc předčila všechny předešlé! Děkuji za tento výborný snímek :D ()

Kletus

Byla to strašná hovadina, ale furt to bylo lepší než originál a ta narážka na finále Záhady Blair Witch mě upřímně pobavila ()

xenon96

Celkem v pohodě parodie na Paranormal activity. Zábava tak průměrná ale jo, bavil sem se. Když nevíte čím se večer zabavit, tak si pusťte třeba tohle. ()

badett

Sem velkým vyznavačem parodií jako oddechovek a musím přiznat, že tento film se řadí společně se Scary Movie 1 a 2 mezi nejlepší dosud natočené parodie. Film sem viděl asi zhruba 10x a pokaždé mě dokáže pobavit. Musím vyzdvihnout Marlonův výkon a jeho mimické gegy, kterým se prostě nejde nesmát a rozhodně na druhý díl půjdu do kina. ()