Réžia:
Ho-min BaekScenár:
Yeong-mok SonEpizódy(38)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
-
Episode 17 (E17)
-
Episode 18 (E18)
-
Episode 19 (E19)
-
Episode 20 (E20)
-
Episode 21 (E21)
-
Episode 22 (E22)
-
Episode 23 (E23)
-
Episode 24 (E24)
-
Episode 25 (E25)
-
Episode 26 (E26)
-
Episode 27 (E27)
-
Episode 28 (E28)
-
Episode 29 (E29)
-
Episode 30 (E30)
Obsahy(1)
Hae-joo-inho otca - učenca - zradí a zabije Do-Hyun, ktorý miluje Hae-joo-ovu matku Geum-Hee. Pôvodne plánuje dať zavraždiť aj samotnú Hae-joo, ale vďaka dobrému srdcu Gi-Choola sa dievča dostáva do chudobnej rodiny Hong-Chula, ktorý nevie nič o osude malého dieťaťa. O jedenásť rokov neskôr dorazí Hae-Joo so svojou rodinou do pobrežného mesta Ulsan. Nič netušiac sa tu stretáva so svojou rodnou matkou a spolu so svojím novým domovom sa v nej opätovne prebudí láska k lodiam. Jej túžbou je stať sa techničkou a konštruktérkou v lodiarskom priemysle. (ČSFD)
(viac)Hrajú
Ji-hye Han
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Yeoleum hyangki (2003) (seriál)
Jae-won Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Nunui yeowang (2006) (seriál)
Hee Jae
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Mai geol (2005) (seriál)
Kwaegeolchoonhyang (2005) (seriál)
Hlas (2017) (seriál)
Ji-yoon Moon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Big (2012) (seriál)
Iljimae (2008) (seriál)
Yeokdo yojeong kimbokjoo (2016) (seriál)
Hoon Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Odvážný poslíček (2017) (seriál)
Poolhawooseu take 2 (2012) (seriál)
Yoo-jeong Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Dong Yi (2010) (seriál)
Slunce a Měsíc (2012) (seriál)
Baramui hwawon (2008) (seriál)
Ji-bin Park
Najlepšie seriály:
Sarinjaui Syopingmol (2024) (seriál)
Deok-hwa Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Yawang (2013) (seriál)
Smile (2009) (seriál)
Otsomae Bolkeun Kkeutdong (2021) (seriál)
Eun-seo Sohn
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Sarangbi (2012) (seriál)
Sedmidenní královna (2017) (seriál)
Ji-young Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Pouto (2022) (seriál)
Geon-tae Park
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gaewa neukdaeeui sigan (2007) (seriál)
Mianhada, saranghanda (2004) (seriál)
Ailiseu (2009) (seriál)
In-beom Go
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gaksital (2012) (seriál)
Yawang (2013) (seriál)
Geu gyeowool, barami boonda (2013) (seriál)
Gyoo-cheol Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gaksital (2012) (seriál)
Geu gyeowool, barami boonda (2013) (seriál)
Siljongneuwaleu M (2015) (seriál)
Seung-min Hyeon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Ki hwanghoo (2013) (seriál)
Nae saengae bomnal (2014) (seriál)
Eoneu Nal Uri Jib Hyeongwaeuro Myeolmangyi Deuleowassda (2021) (seriál)
Yeong-joo Seo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Neoreul gieokhae (2015) (seriál)
Hieoro (2009) (seriál)
The Killing Vote (2023) (seriál)
Nae-sang Ahn
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Prezident v pořadí: 60 dní (2019) (seriál)
Host (2018) (seriál)
Seonggyoonkwan seukaendeul (2010) (seriál)
Jong-hwa Yoon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gongjooeui namja (2011) (seriál)
Keudeuli saneun sesang (2008) (seriál)
Mi-kyeong Yang
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Daejanggeum (2003) (seriál)
Slunce a Měsíc (2012) (seriál)
Gamyeon (2015) (seriál)
Seung-hee Baek
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Tajemná zahrada (2010) (seriál)
Hwayugi (2017) (seriál)
Nado, kkot! (2011) (seriál)
Won-seok Go
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Neoui moksoriga deulleo (2013) (seriál)