V této verzi na romantickou klasiku Toma Hankse se výřečný hostující student probudí z komatu v těle snoubence své učitelky. (Netflix)

Zíza

Přeloženo. (Gong Yoo je roztomilý. Lee Min-jeong je taková jako vždy, ať už je to klad nebo zápor. Zbytečně hodně se brečí. Občas se běhalo v kruzích, protože to bylo třeba natáhnout na 16 dílů. Nechápu, co mají všichni proti konci, protože ten mi přišel dobrý. Dá se na to rozhodně koukat, odpočinout, pobavit se. Líbilo se mi, že ústřední dvojice měla dost scén, kde spolu hodně mluvili. Občas mě štval střih, protože to ne vždycky sedělo. Hudba ucházející – klasický doprovod romantických komedií. Lepší 3*.) ()

Ceres

Velmi soucítím se smeidlerem co tu napsal, měl jsem z toho podobné pocity. Tohle drama mě nedokázalo něčím výrazným přitáhnout, pár vtípků občas bylo počas epizody to ano (tradice stříhání vlasů nezbedných dcer mi připomenula pár dobrých zážitků z Koreje), ale to nestačí, čekal jsem něco kvalitnějšího, pro mě to byla většinou nuda. Utrpení, kteří hlavní představitelé v rolích předstírali, tak jak jsem zakusil doopravdy během sledování tohoto drama. Příběh teda nic moc, ta naivita a dětinskost hlavní dvojice byla iritující, zvláště Lee Min-jung. Holt toto není moc pro chlapy, holky ty si budou vychvalovat toto drama až někam, ale já ne, prostě nic moc, spíše nic než moc, sorry. A za ten závěr by si někdo zasloužil pořádně nakopnout. ()

Pethushka

Scénáristky ségry Hong se opět vyznamenaly. Big vás okouzlí nadprůměrným humorem, řadou dojemných scén i atmosférou s kapkou fantasy. Jak už bylo řečeno, Yoo Gong tu předvádí neskutečné herecké výkony. Troufnu si říct, že je to dost možná jeho nejlepší role vůbec. Min Jung Lee vedle něj nijak extra zazářit nemohla, ale rozhodně obstála. Vedlejší role mají pestré charaktery, takže ani s nimi se divák nenudí. Z toho, co jsem zatím viděla, tenhle kousek patří ke třem NEJ z loňského roku. ()

Georgiana

Big, tak toto je pro mě korejská seriálová perla. Kolikrát má člověk chuť pustit si něco celé od začátku?! Každá postava je ve mně nesmazatelně zapsaná, protože každá scéna, vtip mě odrovnal. Všichni byli bezvadní; rodina hrdinky /její bratr XD, "America!"/, učitelský sbor /pan učitel rovná se pro mě "Růže" XD/, Ma Ri z Ameriky atd. Někdy jsem vřískala až do roztrhání bránice. /Hmm a americké sitcomy? Kdeže ty loňské sněhy jsou?!/ Min-jung Lee byla skvělá a Yu Gong? Ten ve mně asi už navždy zůstane v roli Kang Kyung Joona, teenagera. Kdyby přede mnou někdy vystoupil tímto způsobem, tak nebudu mít problém mu nevěřit! On to prostě byl kluk s tělem třicátníka XD. /Už jen ty pohyby, ksichty, chování, myšlenkové pochody... XD/ Bylo tu zároveň tolik dojemných situací, které v tom komediálním prostředí pak vyzněly mnohem silněji než ubrečené dorama od začátku až do konce.. Na 16 dílů nadprůměrně nadupanej seriál, žádný pocit protahování. Od herců přes scénář, OST, prostředí,.. bylo to prostě geniální. Druhá třetina krásně gradovala a vše se stávalo napínavější a silnější. (...) 19. 11. 2012 Po vyprchání maximálního nadšení mírně přehodnocuji posledních pár vět. Je pravda, že to režisér udělal fikaně, aby se mělo o čem diskutovat, ale máte pravdu, šlo to ukončit líp, šikovněji... Musím uznat, že to někoho fakt může zklamat. ()

Vavča

Pohodový seriálek, který zcela ovládl vždy sympatický a okouzlující Yu Gong, skvěle mu sekunduje Lee Min-jung (Cyrano Agency, Midas) a neztratí se tu ani Suzy. Hlavní trojúhelník si vede herecky skvěle, dobře fungují i podpůrné a vedlejší postavy. Jak to už bývá korejským zvykem komediální rovina časem více ustupuje dramatické, romantické složce, ale vše tady funguje jak má. Nejen to, humor není vůbec trapný, nebo nějak zastydlý, kulturní narážky na Turgeněva, ruskou literaturu a kulturu obecně, Star Wars, Akta X, Mission Impossible atd. Skvělá scénaristická práce! Sestry Hongovy prostě ví, jak na to. K tomu si připočtětě jako plus vynikající hudební podkres s návykovými melodiemi. Jenže bohužel jednu chybku na kráse to má, poslední dva díly jsou jako finále slabé, spíše repetitivní Navíc chápu, že některé diváky mohlo zmást, co si mají o vyřešení celé situace myslet, ale ať už to byl lapsus zeshora, nebo nepochopený autorský záměr Big zůstává jednou z nejlepších sérií loňského roku, ke které se stojí za to i vrátit. ()