Lego príbeh

• Česko LEGO® příběh (viac)

Príbeh filmu nakrúteného pomocou počítačovej animácie podľa pôvodného scenára sleduje osudy Emmeta – obyčajnej, dokonalo priemernej minifigúrky LEGO, ktorá je omylom považovaná za najvýnimočnejšiu osobu, ktorá jediná môže zachrániť svet. Je odvedený do spoločenstva cudzincov, ktorí sa vydali na veľkolepú výpravu proti zlému tyranovi. Emmet je na takúto cestu zúfalo nepripravený, čo prináša množstvo komických situácii. (TV Markíza)

MJMilan

Co mohu ocenit je určitě nápad a zpracování, většina věcí je opravdu kostičková, tak si člověk i zavzpomíná na kousky, se kterými si kdysi hrával. Bohužel příběh je tak trochu klíše, ale těžko vymyslíte pro děti něco složitějšího, aby se jim to líbilo. ()

stOKYi

Občas som sa zasmial, podarené vtipy s potešením na konci filmu v podobe Willa. Príbeh však pojašený statočne, čo mi veľmi nesedelo. ()

Sabrewulf

Mám silnou alergii na drogami nadopované, afektované, hyperaktivní animáky. A tím nemyslím jenom akci, která byla jeden velký lego bordel, ale celek obecně. Navíc s typem humoru, co jde úplně mimo mě. ()

VaHo

Jsem Lego fanoušek, sice si s legem už dávno nehraju, ale vždy když někde vidím tu stavebnici přepadne mě nostalgie. Film přesně na tuhle nostalgii cílí, a daří se mu to na jedničku. Při sledování jsem měl na tváří takový ten přihlouplý úsměv, vždy když se na plátně objevila postavička nebo dílek, se kterým jsem si často stavěl. Je vidět, kolik nápadů (a hlavně kvalitních) měli tvůrci. Ať už jde o napínavé akční scény, příjemný humor, odkazy na Star Wars, Pána prstenů, Harryho Pottera nebo Batmana. Děj je chytrý a svižný a hloubku mu dodává závěrečná pointa, u mě za 5*, můžu jen doporučit. ()

wader

Máte doma LEGO z dětství? Zajděte si na Lego příběh, a hned po návratu domů vyndáte starou krabici, a začnete si stavět a hrát si. Anebo si poběžíte do nejbližšího krámu stavebnici koupit. Potěšující podívaná. Ale nebyl jsem tak odvařený jako všichni recenzenti, kteří jindy zpranýřují cokoliv od kohokoliv, ale bavil jsem se poměrně hodně,na to, že je to tak prvoplánovej product animák. Rozhodně jsem si naplno užíval schopnost parodovat cokoliv, co si tvůrci vzali na mušku ("Brumbál - Kumbál" mě rozbil :D) ()

chelseaman22

Vrchní hlavouni na čsfd se jednomyslně shodli, že je to neoriginální a závěr je na piču. Závěr je věru na piču - herr scénárista se nechal unést a implementoval své trable se synem do filmu o kostičkách. Do nebe volají je však domněnka, že je to neoriginální. Zdejší uživatele jsou periodicky rajcováni animovanými filmy, jež jsou všechny do jednoho naprosto identické - láska v nich vítězí a čarodějnice dostávají na buben. Přitom každá z LEGA postavených postav je díky své neotřelé mluvě a nabubřelosti perfektním zpestřením těch stojatých vod, kde bodují kejdy typu Frozen či Doba ledová! Zejména Bruce Wayne (ano, ten z Wayne Enterprises) by si zasloužil nominaci na kostičkového Oscara! 79% Celosvětový výdělek k 12. 5. 2014: $457,578,106, což je 7,63 násobek budgetu.........147. nejvýdělečnější snímek historie ()

ing.Frosty odpad!

Vážně si napamatuju, kdy jsem film naposledy dobrovolně nedokoukal. Vydržel jsem 20 minut a musel jsem to vypnout. Něco tak neskutečně vlezlýho, otravnýho a debilního jsem neviděl už roky. Každá z postav je naprosto nesnesitelná v čele tradičně s Willem Ferrellem ()

Laerry

Film pro děti (Lego!) i pro dospělé (Lego postavičky!:-D) s vtipem pro děti i s narážkami pro dospělé. Super animace, ale na animovaný film mi délka přišla trochu přetažená - především s "vyvrcholením" filmu, kde se fantazie srazí s realitou, se to dost vleklo... A jak to bývá u animáků, nesmí chybět morální ponaučení - ale co si budete nejvíce pamatovat, je vlezlý song Everything is awesome! Ten se z hlavy dostává fakt těžko... ()

Lopezka1982

Původně jsem měla jít na Lego příběh do kina, naštěstí jsem nešla a jsem ráda, neboť i když mám ráda animované pohádky, tak se mi to moc nelíbilo... Lego svět byl hezky vytvořen, ale tak zbytečně dlouhé a nudné. Hlavní je, že mým synovcům se to líbí a to je účel, pro kluky dobré :) ()

Motinski

Veľmi veľké prekvapenie. Lego Príbeh je plný nápadov a skvelých postáv. A to v takom množstve že ich ani nebudem menovať. (I am Batman). Na prvý pohľad jednoduchá zápletka ktorá očarila hlavne skrytými narážkami na našu dobu.  Množstvo vtipných scén a odkazov na iné filmy, plus skvelá animácia. Nie len ďalšia kopírka Pixaru. K dokonalosti niečo chýba, možno hlavne to že ku koncu už som cítil nudné pasáže a úplný zaver sa mi až tak nepáčil. ()

Doudis19

Nápad střídá nápad a i po opakovaném shlédnutí se všímavější divák pobaví nad něčím novým. Vysvětlení veškerých událostí hranou částí ke konci ignoruji a řádím tak Lego příběh k absolutní špičce animované tvorby. ()

Jizni Tlapa

Když mě Jižní Tlapa junior (pět let) tahal do kina na tuhle,na první pohled, dětskou záležitost,šel jsem s obavou. Obzvlášť,když kinosál byl z poloviny zaplňen caparty s popcornem a z druhé půlky adolescenty a mladými -cet páry. Po úvodních minutách jsem však zpozorněl,když na mě z plátna začal chrlit lego batman,lego superman,lego green lantern a další filmoví hrdinové opravdu povedené hlášky, za které by se nemusel stydět kdejaký "dospělácký" snímek....nostalgii nepočítaje, tohle bylo opravdu moc povedené, scénáristicky komediální a poměrně akcí narvaná 3D podívaná, na které už se do příště nebudu smát všem nad deset let starším divákům.... ()

psajko

Opět jsem se vrátil do dětských let. Vynikající zpracování a hlášky - ty doopravdy stojí za to. Ve filmu se můžeme setkat s "obyčejným" stavařem, Batmanem, hodným a zlým policistou, Brumbálem a mnoho dalších. Budeme létat s "Batmobilem" na mrak s duhou, potápět se do hlubin kostiček. Že je to tak nějak všechno přeplácané/zamotané dohromady? To přeci nevadí, protože představivosti se meze nekladou. Na závěr bych si dovolil citovat mladého návštěvníka kina, který do hrobového ticha zahlásil: Teda. To bylo boží! ()

JimmyII

LEGO příběh je bez legrace sofistikovaná, hluboká a poučná jízda, která je naplněná dokonalými gagy, velkolepou akcí, barvičkami, kostičkami, a vůbec každým možným dětským snem. A pořád to funguje, nadto jako film snad spíše pro dospělé, než děti. Tvůrci dali dohromady silný a promyšlený scénář, který skládá poctu jedné slavné stavebnictvi, hraní jako takovému, kreativitě, fantazii, odvaze, ale také filmovému průmyslu a nebo přináší hodně trefnou satiru současné společnosti s příměsí trochy toho Orwella. A jak se do toho vleze Batman, Gandalf, Lincoln a Shaq? Budete se divit, ale parádně. LEGO příběh je horská jízda na trati úžas-zábava-legrace-akce-překvapení-údiv-zamyšlení-aplaus. Se závěrečným velkolepým twistem, který může závidět lecjaký jiný hraný a "vážný" film, přichází moment, který LEGO Příběh posouvá daleko před své animované kolegy a člověk z kina odchází absolutně ohromen. Best animák ever a minimálně ještě několik projekcí. P. S. Na svůj čtyřstý komentář jsem si nemohl vybrat lépe! ()

kinghome

Skvělý animák s hromadou gagů a vtípků na všechny možné filmy. Skvěle namluvené postavy a Batman je prostě boží. Příběh neurazí a vlastně to je celé vážně povedené, bál jsem se toho, lego nějak nemusím, ale tohle byla pecka.... Everything Is AWESOME! Je nejvíc debilní písnička, která mi hraje v hlavě doteď, fakt ten song nesnáším! :D Děkuju Chezush!... Jinak naprosto souhlasím s komentářem Slashera. ()

Margot Robbie chystá filmové The Sims

Margot Robbie chystá filmové The Sims

23.03.2024

Chris Pratt je Garfield

Chris Pratt je Garfield

02.11.2021

Chris Pratt (Strážci Galaxie, Jurský svět) měl jednu dobu našlápnuto k tomu stát se největší hereckou hvězdou současnosti. Vedle jeho hlavních filmových sérií, které nestojí pouze na něm, mu ale… (viac)

LEGO našlo nový domov

LEGO našlo nový domov

21.12.2019

Přestože série LEGO filmů odstartovala pod hlavičkou studia Warner Bros., společnost LEGO Group nyní hledá nový domov, který se jí nejspíš už dokonce i podařilo vyjednat. Série animovaných filmů… (viac)

Na mladého Hana Sola dohlédne Ron Howard

Na mladého Hana Sola dohlédne Ron Howard

22.06.2017

Hollywoodem tenhle týden otřásl odchod Phila Lorda a Chrise Millera od sólovky Hana Sola. Šéfka Lucasfilmu Kathleen Kennedy je propustila měsíc před koncem natáčení, jelikož se jejich vize začala… (viac)