Lego príbeh

• Česko LEGO® příběh (viac)

Príbeh filmu nakrúteného pomocou počítačovej animácie podľa pôvodného scenára sleduje osudy Emmeta – obyčajnej, dokonalo priemernej minifigúrky LEGO, ktorá je omylom považovaná za najvýnimočnejšiu osobu, ktorá jediná môže zachrániť svet. Je odvedený do spoločenstva cudzincov, ktorí sa vydali na veľkolepú výpravu proti zlému tyranovi. Emmet je na takúto cestu zúfalo nepripravený, čo prináša množstvo komických situácii. (TV Markíza)

kijifa

Všechno je tu božíííí!!! ... pardon, nemohl jsem začít jinak, ale teď vážně ... jenže počkat, ono to vážně boží je. Když jsem Lego Movie viděl poprvé, bylo to v době, kdy pomalu dojíždělo v kinech (takže jsem měl soukromou projekci (jako vážně jsem tam byl úplně sám)) a jsem rád, že jsem tenhle kostičkový film stihl na velkém obraze, protože to bylo asi to nejzábavnějším, na čem jsem zatím letos byl. Film letí naplno skoro celou stopáž, zastaví je jen na chvíli (teď narážím na tu podle mě zbytečnou scénu asi 10 minut před koncem filmu, bez ní by byl film ještě božštější). Ve zkratce, za mě nejlepší animák za hodně dlouhou dobu a jednoznačně adept na nejzábavnější film roku. ()

ashtangi

Podruhé mi to přišlo jako ještě větší nuda než poprvé. Mám rád lego,ale tento film má tak nezajímavý děj a přitom by z toho šlo vytěžit mnohem víc. Navíc ten lidský konec, to už bylo moc. ()

Saur.us

Nečekal jsem, že z filmu, který se jmenuje Lego příběh vyskočí tak strašně zábavná a v jistém smyslu i originální akční jízda, která mě vlastně ani nepřipadala jako primárně product-placemantový film ale jako výlet do světa fantazie a do světa, který jsme si nejednou všichni vytvořili. A jako bonus velká kritika mainstreamové společnosti (Starbucks mě položil). ()

Pidzey

Zábavná lego sranda plná skvělých nápadů a gagů (např. když Emmet padá šachtou na stavbě) s celkem nečekaným vyústěním. Možná že se toho tu někde děje moc najednou a vypadá to přeplácaně, ale na druhou stranu o tom vždycky lego bylo. O fantazii. Jeden z nejzábavnější a nejlepších animáků za poslední roky. ()

Platom

Vtipné, velice hravé, neskutečně originální s vlezlou písničkou, kterou si budete proti své vůli broukat ještě dlouho po zhlédnutí. Nejen pro všechny, kteří mají rádi LEGO. ()

Chundys

Kdyby nebylo hrané části na konci, dám plný počet, protože to byla taková blbost, že jsem se tlemil každým dalším záběrem :D. Everything is Awesome je tak hnusná písnička, až je tak příšerně awesome návyková... Fakticky hodně vtipné scény a dobrý nápad s legem :D ()

KosiR_ksr

Svět lega nabízí obrovské možnosti parodovat leckterý film, seriál, konzumní společnost, ale i mnoho dalšího - tento potenciál Lego Movie poměrně dobře dokázal využít a dobrými nápady jen hýří. Slušných parodií v posledních letech už příliš nevzniká (parodování dnes přísluší spíš seriálům), a tak jsem byl o to více potěšen, že se snímek ubírá tímto směrem. Závěr byl trochu patetický, ale s ohledem na žánr rodinného filmu ještě v únosné míře. 70% ()

reban

Skvělý film, s ještě lepším hereckým obsazením, z kterého jsme se dočkali jen Willa Ferrella. Bohužel. Neskutečně mě však potěšila vskutku věrohodná animace, dokonale využívající skutečné LEGO kostky. Ty diváka doprovázejí po celou dobu příběhu nabitého humorem i plnohodnotnou akcí, která dokazuje, že film rozhodně není jen pro děti. Naproti tomu stojí hudba lezoucí mi na nervy už od druhé minuty. Zakončení? VŠECHNO na tomhle filmu JE naprosto BOŽÍ. Peace ()

3T

Velké překvapení! Dlouho jsem se na to nechtěl kouknout, ale je to parádně vyřešené. Zábava, které si dělá srandu sama ze sebe. Skvělá hudba, zábavné animace, super dabing, jak český, tak samozŕejmě i originální. Bohužel Everything is Awesome není v češtině tak Boží... nevadí, jdu si postavit dvoupatrový gauč. Báj. ()

Richie24

Marketingová ujetá hyperkravina, kterou jakž takž zachraňuje pár povedených dialogů. Mít možnost onen čas s The Lego Movie v přítomnosti ani ne čtyřletého synovce trávit jakkoli jinak, neváhal bych ani na moment. Sotva 2 **. ()

zdeny99

Bavilo mě to asi tak 15 minut, kdy to byl příběh reálného kluka. Poté se z toho vyklubala nějaká nelogická směska všech možných figurek ze světa Lega. Jakoby tvůrcové chtěli ukázat, co vše už v Legu vyrobili. Bohužel tohle vedlo ke škodě, protože čeho je moc, toho je moc. A tady toho bylo až příliš. Vždyť to nedávalo žádný smysl. [20445. hodnocení, 1024. komentář, 75%] ()

Puol

Neuveriteľná kadencia vtipov a gagov (možno až príliš veľká), občas som mal problém usledovať, čo všetko sa na plátne odohráva. Osobné sam sa pobavil na komiksových postavičkách z DC universa, ktoré si zo seba robili neskutočnú prdel. Čo hodnotím veľmi kladne, je smerovanie filmu aj na dospelé publikum. Záverečné ukotvenie v realite ma odrovnalo. ()

HoleToFeed

po vizuálnej stránke excelentné, no obsah som čakal trochu viac "dospelácky". každopádne sa oplatí vidieť a pre priaznivcov LEGA - MustSee titul. + som zvedavý aj na 2D verziu, kt. bude zrejme lepšia (ale tento pocit môže byť apríčinený tým, že v 3D upútavkách som videl How to Train Your Dragon 2) ()

Margot Robbie chystá filmové The Sims

Margot Robbie chystá filmové The Sims

23.03.2024

Chris Pratt je Garfield

Chris Pratt je Garfield

02.11.2021

Chris Pratt (Strážci Galaxie, Jurský svět) měl jednu dobu našlápnuto k tomu stát se největší hereckou hvězdou současnosti. Vedle jeho hlavních filmových sérií, které nestojí pouze na něm, mu ale… (viac)

LEGO našlo nový domov

LEGO našlo nový domov

21.12.2019

Přestože série LEGO filmů odstartovala pod hlavičkou studia Warner Bros., společnost LEGO Group nyní hledá nový domov, který se jí nejspíš už dokonce i podařilo vyjednat. Série animovaných filmů… (viac)

Na mladého Hana Sola dohlédne Ron Howard

Na mladého Hana Sola dohlédne Ron Howard

22.06.2017

Hollywoodem tenhle týden otřásl odchod Phila Lorda a Chrise Millera od sólovky Hana Sola. Šéfka Lucasfilmu Kathleen Kennedy je propustila měsíc před koncem natáčení, jelikož se jejich vize začala… (viac)