David Burke (Jason Sudeikis) je drobný obchodník s trávou, ktorého zákazníci sú kuchári v reštauráciách aj matky v domácnostiach. Hoci je David opatrný a z evidentných dôvodov sa nechce púšťať do podnikania vo veľkom, nakoniec sa stane obeťou hesla, že každý dobrý skutok je po zásluhe potrestaný. David sa totiž pokúsi pomôcť niekoľkým miestnym teenagerom a skončí zmlátený tromi punkermi. Tí mu tiež ukradnú všetky peniaze, a tak David zrazu dlží veľké peniaze svojmu dodávateľovi Bradovi (Ed Helms). Aby zachránil situáciu a vyrovnal účty, musí sa David stať pašerákom drog a dopraviť Bradovi najnovšiu zásielku z Mexika. O pomoc David požiada svojich susedov, cynickú striptérku Rose (Jennifer Aniston), potenciálneho zákazníka Kennyho (Will Poulter) a potetovanú tínedžerku s piercingom Casey (Emma Roberts). David vymyslí plán, ktorého súčasťou je falošná manželka, dve predstierané deti a veľký naleštený karavan. A rodina "Millerovcov" sa vydá na juh na víkend osláviť Deň nezávislosti, čo snáď ani nemôže skončiť inak ako malérom. (TV Markíza)

Mishaa

Konečně po dlouhé době komedie u které se člověk zasměje. Připomíná mi to Bláznivou dovolenou ( 1983 ) a moderní rodinu Griswoldů :D I výbět herců byl super. XOXO Míshaa ()

tomkat

Jeden z pořád vzácných těch filmů, kde Amerika ukazuje, že i tady umí nadhled, ironický smysl pro humor a "nemazat se s tím" (ovšem ne poPrcičkovsku). Jak lehce, přirozěně a bez křeče se dá dělat filmařina - to by jeden neřek, co, Hollywoode? ()

Bednobuch

Docela dobrá komedie. Nejsou tam žádné moc velké zvraty. Konec se dá uhodnout už při úvodní znělce. Ale přesto je tam několik vtipných scének, které mě dost rozesmály. Na odlehčený večer bez myšlení je to ideální. ()

Profík

Výborná komedie, která se nebojí jít do situací, kterým se jiní vyhýbají, už jen za tu odvahu dávám za plný počet, ale ještě za obsazení, za to, že správně odhaduje, kdy je trapnost vtipná a i za ten konec s nepovedenými záběry. Jo a abych nezapomněl, taky za taneček Jennifer Aniston. Tam mi spadla brada a vyroloval se jazyk na zem. 90%. ()

Alusshka

Lehká, nenásilná komedie, která připoutá snad každého diváka a milovníka komedií. Děj je prostý a jednoduchý s jasnou zápletkou a rozuzlením na konci. Skvělé obsazení, které dává filmu šmrnc. Jennifer Aniston dává filmu nezbytný lesk, zvláště pak svým hereckým výkonem. ()

dannypajinky

dobrý námět , zpracování je profesionální tenhle snímek je svižná vtipná komedie ovšem ta svižnost na konci ztrácí na tempu ale první půlka to vyrovná . Nic tímhle nezkazíte ale asi ani nic nezlepšíte jednohubka 67% ()

ferdomravec

V kine na tento film som sa vlastne len vyskytol. Necakal som nic a dostal som velmi vela. Takyto sarkasticky humor ja mozem. Dokonca aj situacny a kvazy fekalny bol slusny.Kedze kriz na stene nemam a moralista niesom od svojich 2 mesiacov tie fuj fuj slovicka mi nevadili. Rehlil som sa ako uz davno nie. ()

aDancer

Námět se mi líbil už po shlédnutí traileru, ale shlédnutí celého filmu mě přesvědčilo, že je opravdu hoden pěti hvězdiček. Je to prostě skvělá komedie, u které se člověk opravdu hodně nasměje a rozhodně to není další z nesmyslných komedií bez zápletky. ()

ferda12

Tak dobré! Chytlavá komedie, ne kvůli ději, ale obsazení. Herci jsou velmi dobře vybraní a to dodává tomuhle snímku jeho výjimečnost. Naopak děj je velmi přímočarý a předvídat ho mohl snad jen zvěrolékař, ale nevadí to. Jsem rád, že jsem tuhle komedii viděl a nezdráhal bych se jí doporučit každému. ()

sun.eagle

Docela průměrná komedie. Nenadchne, neurazí, ale docela jistě se brzy vykouří z hlavy. Díky hodnocení a některým komentům jsem čekal víc. ()

AndreiRanger

Super komedie se spoustou sexuálních narážek i zajímavým příběhem. Je vidět, že si herci celý film poměrně užívali, což se positivně promítlo do konečného výsledku ;-) Pokud nejste puritáni, tenhle kousek můžu jen doporučit, náramně se pobavíte ;-) ()

MrsAngel

Teda nic moc, na komedii dost slabý, sice to celkem odsýpalo, ale téměř jsem se nezasmála. Jednu hvězdičku přidávám za Jennifer, její tanec nemá chybu! ()

DEAR303

Ona je postarší (mimochodem pořád sexy) striptérka on drogovej dealer ... typická americká komedie podle vzorečku ale mě výjimečně bavila viz. závorka )))) ... ne i Jason Sudeikis byl docela dobrej ... 75 % ()

Oxytocin

Místy tvrdší humor, který úplně neškodí a může být svým způsobem i originální, se střídá s trapností. Slušný průměr. ()

Anubiska

Vývar z mnoha a mnoha viděného a slyšeného. Občas jsem se smála i nahlas. Asi ale nejsem cílová skupina,neb mi již bylo 15 let.... ()

MirINDay

Ať už to chcete přiznat nebo ne, tohle je jedna z nejlepších komedií roku 2013. Bláznivých scén nepočitatelně, stejně tak jako záchvatů smíchu. ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Kalifornský režisér Rawson Marshall Thurber se po Vybíjené s Benem Stillerem trochu ztratil. Loňští Millerovi na tripu jej ale vrátili do hollywoodského hledáčku a momentálně už točí svoji další… (viac)

PF 2014

29.12.2013

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí

16.12.2013

A možná z ní bude něco jako Bláznivá pařba. Hollywoodu nestačil nový (strašný) Růžový panter, teď plánuje zmodernizovanou verzi další kultovní policejní parodie. Bláznivá střela se poprvé na plátnech… (viac)