David Burke (Jason Sudeikis) je drobný obchodník s trávou, ktorého zákazníci sú kuchári v reštauráciách aj matky v domácnostiach. Hoci je David opatrný a z evidentných dôvodov sa nechce púšťať do podnikania vo veľkom, nakoniec sa stane obeťou hesla, že každý dobrý skutok je po zásluhe potrestaný. David sa totiž pokúsi pomôcť niekoľkým miestnym teenagerom a skončí zmlátený tromi punkermi. Tí mu tiež ukradnú všetky peniaze, a tak David zrazu dlží veľké peniaze svojmu dodávateľovi Bradovi (Ed Helms). Aby zachránil situáciu a vyrovnal účty, musí sa David stať pašerákom drog a dopraviť Bradovi najnovšiu zásielku z Mexika. O pomoc David požiada svojich susedov, cynickú striptérku Rose (Jennifer Aniston), potenciálneho zákazníka Kennyho (Will Poulter) a potetovanú tínedžerku s piercingom Casey (Emma Roberts). David vymyslí plán, ktorého súčasťou je falošná manželka, dve predstierané deti a veľký naleštený karavan. A rodina "Millerovcov" sa vydá na juh na víkend osláviť Deň nezávislosti, čo snáď ani nemôže skončiť inak ako malérom. (TV Markíza)

Henry Morgan

Tak bylo to něco mezi hodně vtipnou komedií a vážnějším rodinným filmem, ale naštěstí přesáhla ta komediální stránka. Musím přiznat, že jsem se u toho hodně nasmál, i když mi občas "Miller" lezl na nervy, protože to byl chvílemi nesympatický vychcánek, ale měl to zajisté ve scénáři, takže to zvládl moc hezky. Krásné odlehčení, kde paradox střídá paradox a překvápko na sebe nenechá dlouho čekat, i když se mi zdálo, že z některých situací vybruslili tvůrci trochu lámáním přes koleno, což hraničilo s parodií, kterou teda nemusím. Nicméně se to až do samého konce udrželo v předurčených kolejích, nedošlo k žádnému fiasku, konal se happy end a já byl plně uspokojen, Líbil se mi výběr herců, i jejich filmové roztodivné postavení a názory. Prostě měli s čím pracovat a naložili s tím asi velmi uspokojivě. Smekám za skateboard versus velkej černej kokot :D ()

LolopelS

Nemôžem napísať, že to bola najlepšia rodinná (fuck) komédia všetkých čias, ale super hodiaci sa herci (hlavne Jennifer, takéto úlohy jej proste sedia) a niekoľko momentov, kedy som sa sa počul aj na opačnom konci bytu z toho urobili sakra dobrú príjemnú záležitosť. Postava Deni Trejo vol. 2 sa mi popačovala velice, ako aj všetky sexistické scény. A už sa mi nechce písať. ()

ER

Většina věcí, které od komedie očekáváte, je u tohoto filmu splněna. Solidní slovní hříčky a gagy fungují ve svižném tempu a v podstatě nic nedrhne.až na konec, který se snaží až příliš vnést rodinné hodnoty do "party" Millerových. ()

neo93

Výborný film o (ne)rodince, která pašuje drogy z Mexika. Už dlouho se mi nestalo, abych se tak nasmál. Zajímavá dějová zápletka, která poteší. Především jsou to ale skvěle sehraní herci, kteří davají dohromady parádní zábavu se kterou se nudit nebudete. Rozhodně patří k těm nejlepším komediím, co jsem za poslední roky viděl. ()

Martell47

Skvelá komédia, ktorá sa vymyká bežným štandardom a tým, že je iná a mimoriadne vtipná rozhodne zaujme. Skvelé herecké výkony a výborné hlášky. Z posledných filmov zhliadnutých v kine to bolo jedno z najpríjemnejších rpekvapení. 80% ()

Demonic189

Zasmial som sa 2x, preto 2*. HOP - Sexy Anistonka, ktorej moze nejaka Angelina akurat tak leštit topanky, TROP - kazdy jeden herec v tomto filme mi bol vyslovene nesympaticky. ()

Rawar

Myslel jsem že to bude klasická americká tříhvězdičková road komedia ala Eurotrip, která nijak neurazí, ale vyklubala se z toho plejáda parádních hlášek a hodně dobrých momentů :-) Scéna s líbačkou v karavanu je tak infantilně, úchylná až se člověk musí smát. Striptýz paní Anistonové potom naprosto odzbrojuje a i když se mi nikdy zvlášť nelíbila, zde je "very hot" :-) Hlavní hrdina rovněž sympaťák. Jo pobavil jsem se královsky ()

lakart

Jako celek film drží docela pohromadě, ale jednotlivé scény a momenty jsou samoúčelné (striptýz Aniston?) a mnohdy nelogické. Rozhovory jsou naspané svižně a inteligentně, někdy jsem se opravdu zasmál ("travnaté dítě"). Myslím si, že to mohlo být tak o 15 minut kratší s tím, že bych některé scény úplně vynechal. Nelituji, ale asi už nikdy více. 75% ()

Ryšty

Co si budeme nalhávat, pořádných komedií se v poslední době točí pomálu. Millerovi ale zaručeně patří k tomu nejlepšímu z žánru co v poslední době vzniklo. Svěží komedie se spoustou vtipných scének. Obsazení je na jedničku. ()

E lan

Bláznivé (a někdy nechutné) komedie byly posledními počiny, které brouzdají českými kiny a půjčovnami totálně degradovány. Tento film je možná i proto velkým srandovním a příjemně lehkým uvolněním, u kterého se člověk dobře baví, sem tam hodně zasměje a pro vyloženě trapné scény nevyužijete ani všechny prsty jedné ruky. ()

Mira90

Perfektní komedie!!! Jelikož cílem takovéhoto filmu je především bavit, byl jsem nadmíru spokojený. Některé scény byly naprosto dokonalé, ovšem ty zbylé nebyly o nic horší. Chcete se bavit? Podívejte se na Millerovy! I když tuším, že jste je už všichni viděli... ()

Kotsour

Dobrá komedie to je, ale spousta věcí je tam navíc a celkový dojem ničí i některé do extrému vyhnané scény (scéna s pavoukem a koulemi)... Aniston se mi mnohem víc líbila vedle Sandlera a tak mě na filmu bavil nejvíc "synáček" a jeho eskapády. Abych ale tolik nekřivdil - je to prostě klasická střelená komedie, slušná, ale nijak výjimečná. ()

dEst28

Po http://www.csfd.cz/film/273582-zkus-me-rozesmat/ konečně velmi dobrá rodinná komedie. A opět na tom má velký podíl Jennifer, ne že ne ale i ostatní herci jsou zde vynikající a konkrétně u Sudeikise jsem si v tomhle filmu potvrdil, že je to šílenec, který do budoucna může natočit víc takových povedených filmů a narozdíl od některých svých kolegů ty vyloženě trapné filmy ke kterým pak většinou spadají už má za sebou, tak snad se k nim nevrátí. ()

balcazar

Komédia, ťažiaca z trápnych situácií, ale aj príjemného absurdného humoru. Nereálnosť filmu nemožno vyčítať, všetky scény, ktoré by sa v bežnom živote neboli nikdy stali, jednoducho vhodne pasovali k filmu a zapadli do neho. Niektoré však už boli "too much", tam si to tvorcovia neustrážili. Napriek tomu som sa bavil, čo je podmienkou komédie. ()

ZnalecH

Já absolutně nechápu, jak to tato komedie dokázala, ale bavil jsem se každou minutu (teda až od půlky). Na začátku se sejde naprosto nesourodá 4, která má jen jeden společný cíl - získat velkou sumu peněz. Vypadá to, že se nikdy neshodnou, ale nakonec se dokáží "usmířit". Myslím si, že nejlepší jsou asi herecké výkony. Jennifer nezklamala a další hlavní herci mě překvapili. A přestože napodruhé film nebyl až tak zábavný jako poprvé, tak jsem stále nanejvýš spokojen. ()

Jaxx84

Konečně originální komedie, kdy až na profláklou Aniston jsou ostatní neokoukaní herci fakt sympatičtí. Bez fekálního humoru, s důrazem na potřebu člověka někam patřit, byť do imaginární rodiny. Zahřeje i pobaví. 7/10. ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Kalifornský režisér Rawson Marshall Thurber se po Vybíjené s Benem Stillerem trochu ztratil. Loňští Millerovi na tripu jej ale vrátili do hollywoodského hledáčku a momentálně už točí svoji další… (viac)

PF 2014

29.12.2013

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí

16.12.2013

A možná z ní bude něco jako Bláznivá pařba. Hollywoodu nestačil nový (strašný) Růžový panter, teď plánuje zmodernizovanou verzi další kultovní policejní parodie. Bláznivá střela se poprvé na plátnech… (viac)