David Burke (Jason Sudeikis) je drobný obchodník s trávou, ktorého zákazníci sú kuchári v reštauráciách aj matky v domácnostiach. Hoci je David opatrný a z evidentných dôvodov sa nechce púšťať do podnikania vo veľkom, nakoniec sa stane obeťou hesla, že každý dobrý skutok je po zásluhe potrestaný. David sa totiž pokúsi pomôcť niekoľkým miestnym teenagerom a skončí zmlátený tromi punkermi. Tí mu tiež ukradnú všetky peniaze, a tak David zrazu dlží veľké peniaze svojmu dodávateľovi Bradovi (Ed Helms). Aby zachránil situáciu a vyrovnal účty, musí sa David stať pašerákom drog a dopraviť Bradovi najnovšiu zásielku z Mexika. O pomoc David požiada svojich susedov, cynickú striptérku Rose (Jennifer Aniston), potenciálneho zákazníka Kennyho (Will Poulter) a potetovanú tínedžerku s piercingom Casey (Emma Roberts). David vymyslí plán, ktorého súčasťou je falošná manželka, dve predstierané deti a veľký naleštený karavan. A rodina "Millerovcov" sa vydá na juh na víkend osláviť Deň nezávislosti, čo snáď ani nemôže skončiť inak ako malérom. (TV Markíza)

Kum0r

Škoda, že se autoři nedovedli vymanit z Hollywoodského happyendu, jinak to mohla být bezvadná pětihvězdičková komedie. ()

Evander

Na tento snímek jsem se neuvěřitelně těšil a bohužel nesplnil má vysoká očekávání. Přesto není úplně špatným filmem a hodnocení vidím tak na 65%. Místy jsem se bavil výborně, místy jsem se nudil a některé scény mě spíše vytáčely. Přesto, že nejsem fanouškem Jennifer Aniston, tento film jednoznačně povznesla o úroveň výše. Nebýt jejího kouzla (a dobře napsané role), byl by "We're the Millers" zapomenutí hodným filmem. ()

mala_kea

Není to sice až takový zázrak, nad kterým se tu rozplývaly první nadšené komentáře, ale na tu bídu amerických komedií v posledních letech celkem milé překvapení u kterého jsem se sice nesvíjel smíchy, ale docela jsem se bavil. Jasně, že je to dost předvídatelné, nekomplikované a samozřejmě se to neobejde bez dojemných okamžiků, kdy si svérázná falešná famílie uvědomí hodnotu rodinného života. No což, to už k tomu tak nějak patří, a že mi to tentokrát ani nevadilo je také zásluhou moc sympatické čtveřice a několika povedených hlášek. Jako oddechová pohodovka dobrý. ()

Adm.Nelson

Koniec je už klasicky americký a scény s Helmsom ma až tak nebavili, ale inak je to poriadny, celkom nekorektný komediálny nárez, kde sa nedalo nesmiať. U mňa je to (zatiaľ) najlepšia zábava roku. 10/10 ()

Wargoo

Woooo... Pit je chuj, to je už známe. Miesto Angeliny Kollárovej mohol mať normálnu nevyschnutú ženskú. A je známe aj to, že Jen je šupa. A tu bola Šupa :) Film fajnový. Nasmial som sa ja, nasmiala sa moja polovička (viac ako ja) a scéna s bábätkom na ceste dokonalá !!! Je fajn sa zasa nasmiať na niečom "normálnom"... 4****, 73,011% ()

Raziel_cz

Z traileru jsem nabyl dojmu, že se Millerovi dost nevybíravě pustí do řady tuctových rádoby komedií o rodině na výletě, bohužel, jedou podle úplně tradiční klišovité šablony, akorát se scénářem o pár fucků bohatším. Jediný, kdo dostal dostatek prostoru, je Jason Sudeikis a potěšila příjemně hrající Jennifer Aniston. Ed Helms s Nickem Offermanem jsou fajn, jejich charaktery ovšem neuvěřitelně přestřelené a Emma Roberts pro jistotu nedostala šanci vůbec něco předvést. Pro mě zklamání a promarněná šance. Vysoké hodnocení nechápu. ()

WillyMarks

Parádní oddychová rodinná podívaná. Konečně po dlouhé době americká komedie, která má hlavu, patu, humor, trochu toho napětí a hezký konec. Skvěle sehrané obsazení má pořádný šmrnc. Hlavně díky dobrým hercům se snímek stává tak trochu víc než jen lacinou komedií s originálním příběhem. Hlavní body patří samozřejmě Jennifer, protože na její věk je to kus krásný ženský a každý chlap určitě s potěšením sledoval její žhavé tanečky....Ve finále se jedná o jednoduchou, typickou emerickou komedii, ale právě díky opravdu inteligentním vtipným scénkám se to spíše nadnáší nad obyčejnost...rozhodně příjemná a veselá podívaná, která stojí za zhlédnutí 70% ()

Luk Skywalker

Super komedie, dobře jsem se pobavil a nasmál, stačí jen vypnout mozek a dívat se. Až na ten "americký konec" by se to i mohlo stát za přispění všech Murphyho zákonů:-D. Tato nesourodá čtveřice je naprosto dokonalá, fakt dobře zahrané a smekám před Jennifer Aniston, v jejím věku a striptérka; bych uvažoval jestli neměla dublérku. Sice to nebyl úplně originální námět, cestování rodiny, ale ona to tak rodina není, což mi nejvíc došlo při učení líbání:-). ()

Páně

Po nadějném začátku se kadence dobrých vtipů snižuje až na úplné minimum, aby se uvolnilo místo pro bezbřehou nudu servírovanou na ploše zbytečně nafouknuté stopáže. Hloupý příběh, předvídatelnost v každé vteřině a opravdu vtipných momentů jako šafránu. Ve finále se pak překvapivě nedočkáme ničeho jiného nežli mělkého a vyčpělého morálního popichování. Ne, tohle pro mě není. ()

BOURQUE

Po dlhšej dobe jedna lepšia komédia z USA. R. M. Thurberovi sa podarilo z každého účinkujúceho vytiahnuť nadpriemerný výkon. PS: Film obsahuje niekoľko fakt vydarených scén (napr. praktická ukážka o tom, ako sa má správne bozkávať), ale absolútnym vrcholom je tanec J. Anistovej. Ona jednoznačne potvrdzuje, že stále má skvelú postavu a je nestarnúca. Osobné hodnotenie: 80% (****) ()

hEROic

po dlouhe dobe klasicka komedie, u ktere jsem se tlemil jak za mlada... jasne ma to slaba mista, ale co je dneska dokonaleho? skvela zabava a urcite se na to kouknu rad znova... 80% ()

GOREGASM

Tak tady evidentně ocitám v názorové izolaci, ale tento styl americké komedie, který už se pevně zažil a již se stačí i sám vykrádat, je mi čím dál více cizí. Tiše přecházím fakt, že všechny postavy jsou mi na různý způsob nesympatické, což nepřekvapí u Eda Helmse, který je stručně ručně kretén jako vždy, ale zamrzí u Jennifer Aniston, která se celý film tváří jak "prdel" a žehlí to jen svým vysoce toxickým sex appealem, který většině diváků v hlavách zamíchal pojmy. Co nejvíce sráží dojem z této komedie je neduh posledních let, čili nemístné a nadměrné vulgarismy, kdy se postavy "uctivě" titulují od první do poslední repliky a vtipné to není. Tohle ani není hrubozrnost, ale čistě samoúčelná vulgárnost. Americké crazy komedie už léta stojí za houby a jednoznačně dávám přednost decentní indie scéně, popřípadě britské hroudě. Od We´re the Millers ruce pryč, kurvadrát. 30% ()

Toka

Konečně zase povedená americká komedie, která pobavila, a která si lacině získala přízeň striptýzem Jennifer Aniston, která má na svůj věk neuvěřitelnou postavu. Scénáristické twisty nejsou ničím novým, naštěstí byl cíleně důraz kladen na herce a vyplatilo se to. Slza ukápla při posledním blooperu asi stejně jako Jennifer, a když k tomu přidám mé "Aww" při prvním záběru Molly Quinn, je mi jasný, že tenhle film patří do top komedií letošního roku. ()

Olík

Jako příklad bych použil Pařbu ve Vegas......když se před čtyřmi roky ozývali výkřiky o komedii roku, tak jsem tak úplně nestál na stejné straně barikády. Zatímco kdyby dnes přišel někdo s podobným tvrzením v případě tripu Sudeikisových travních žoldáků, asi bych hlasoval pro. A když ne komedie roku, tak minimálně vavříny v kategorii "mechikopašeráko mafia rod-rom cannabis road movie" :D Geniální kombinace rodinné, romantické, felační, road a ganja komedie, která nabízí mnohem více než jenom záviděníhodné tělo 44leté (ano, opakuji 44leté) Jennifer Aniston presentované při svůdných striptýzových tanečcích. Já osobně nejvíce, tedy kromě Jennifer´s body (slibuji to už bylo naposledy), ocenil právě ono mistrovské skloubení domovského přístavu Jennifer Aniston (a svým způsobem i Jasona Sudeikise) tj. rodinné komedie s nádechem romantiky s gigantickými varlaty po pavoučím kousnutí...........jo a taky Jennifeřin striptýzek nebyl vůbec špatný :D ()

BeranSon

Parádní komedie, plná hodně prekérních momentů! Považuji za úspěch v dnešní době natočit poctivou komedii, která nejen pobaví a na nic si nehraje, ale k tomu není ani přehnaná a umělá. Někdy jsem se nad některými situacemi musel hodně hlasitě smát a někdy jsem musel zase potichu vyřvávat ,,no to snad né!" , ale přesně o tom to je a o tom to být má. Jsem velmi spokojený a rozhodně se nebudu bránit opakovanému shlédnutí. - 8/10 - ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Kalifornský režisér Rawson Marshall Thurber se po Vybíjené s Benem Stillerem trochu ztratil. Loňští Millerovi na tripu jej ale vrátili do hollywoodského hledáčku a momentálně už točí svoji další… (viac)

PF 2014

29.12.2013

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí

16.12.2013

A možná z ní bude něco jako Bláznivá pařba. Hollywoodu nestačil nový (strašný) Růžový panter, teď plánuje zmodernizovanou verzi další kultovní policejní parodie. Bláznivá střela se poprvé na plátnech… (viac)