David Burke (Jason Sudeikis) je drobný obchodník s trávou, ktorého zákazníci sú kuchári v reštauráciách aj matky v domácnostiach. Hoci je David opatrný a z evidentných dôvodov sa nechce púšťať do podnikania vo veľkom, nakoniec sa stane obeťou hesla, že každý dobrý skutok je po zásluhe potrestaný. David sa totiž pokúsi pomôcť niekoľkým miestnym teenagerom a skončí zmlátený tromi punkermi. Tí mu tiež ukradnú všetky peniaze, a tak David zrazu dlží veľké peniaze svojmu dodávateľovi Bradovi (Ed Helms). Aby zachránil situáciu a vyrovnal účty, musí sa David stať pašerákom drog a dopraviť Bradovi najnovšiu zásielku z Mexika. O pomoc David požiada svojich susedov, cynickú striptérku Rose (Jennifer Aniston), potenciálneho zákazníka Kennyho (Will Poulter) a potetovanú tínedžerku s piercingom Casey (Emma Roberts). David vymyslí plán, ktorého súčasťou je falošná manželka, dve predstierané deti a veľký naleštený karavan. A rodina "Millerovcov" sa vydá na juh na víkend osláviť Deň nezávislosti, čo snáď ani nemôže skončiť inak ako malérom. (TV Markíza)

tomo41

"You're drug dealers? No, we're drug smugglers" Pre mňa osobne veľké prevkapenie. Veľmi solídna komédia s perfektnými dialógmi, fungujúcou chémiou medzi hercami a schopnosťou byť nad vecou. Ešte okresať žánrové klišé a bolo to za 5 hviezdičiek. ()

piranha

Občas vtipné a občas křečovitě se snažící. To už k těm středoproudým americkým komediím patří. Ovšem myslet si, že díky explicitnímu zobrazení oteklých varlat bude divák uchvácen a že mu to bude nedejbože připadat jako vkusný humor, byl největší a neodpustitelný omyl filmu. No, co si budeme nalhávat, vybavily se mi některé nechutné scény z filmu Děsnej doják, kde taky tvůrci nevěděli, kde by měli přestat. ()

Shredo

Má to šťavu! V kine som sa zasmial a nebol tam žiaden trpký úsmev ako sa mi stáva často pri komédiách novej generácie. Jennifer Aniston válí a ukazuje, že aj v takom veku je schopná zahrať uveriteľnú striptérku so sexi postavou. Zápletka a dej je klasicky klišé ale gagy a scénky majú tú potrebnú atmosféru a u mňa spĺňa všetky parametre a príjemne som ostal prekvapený. ()

owwidius

V pohode rodinna komedia - vtipna, prekvapivo aj neslusna a mne osobne by nevadilo, keby tam bolo menej toho 'rodinneho' - ale inak poctive 4 brmbolce. [#86/2013] ()

Mbeast

Nápad dobrý, některé gagy výborné, ale rozhodně nic tak extra, jak napovídá hodnocení, které je mimochodem strašlivě přestřelené. A ten konec, to jako vážně? Po celých 100 minut jsem si byl jistý trojkovým hodnocením, ale konec ho totálně zazdil. Škoda. ()

derek007

Ten konec teda dosti podělali (co jako? takhle tam mluví furt, takže na to neberte děcka), ale jináč to bylo výborný. Někdy laciný, ale výborný. Ti čtyři si asi sedli i za plátnem a to je hnedle vidět, když to není jen o prachách. ()

MatesMS21

Bláznivá "rodinná" road movie. Komedie, jejíž podstata je už několik let trendem a "jistotou". Naprosto všední nepodstatný děj slouží jen jako posunovací prostředek pro lehkou zábavu a laciné, leč fungující vtipy a hlášky. Amíci to maj rádi, a možná asi i chápu proč. Bohužel bych možná hodnotil i lépe, kdybych se mezi smíchem a úšklebky občas nepozastavoval s hanbícím pocitem nad tím, nač se to vlastně dívám.. Pozn. pod čáru.. Jennifer už fakt neni nejmladší... ()

Octane

Letos už druhá komedie u který jsem se dokonce i zasmál. Parádní nápad, vtipnej scénář a vhodně vybraní herci lehko přebijí občasnou trapnost některých scén. Film je to ale vtipnej, Jennifer pořád kus a hláška na konci: WHO LET IN 50 CENT mě málem roztrhla. ()

char_t

Už jsem držel kurzor na čtyřech hvězdách, když jsem se zamyslel, kdy jsem naposledy viděl takhle dobrou americkou komedii, která by nestála jen na trapném pubertálním humoru... Méďa Ted? Ani omylem... Poslední Prcičky? Jasně že ne... Vlastně mě za poslední léta nenapadá ani jedna. No a nějak mi z toho ruka ucukla směrem k pěti :-) ()

sgt.paper

Jedna z nejlepších komedií za poslední dobu a dokonce bych jí zařadil i nad poslední komedii, která mě rozesmála Teda. Suidekis je naprosto úžasnej a tuhle rodinku si prostě oblíbí každej. ()

Nerd4Dreaming

Bláznivá road movie, která nenásilně paroduje jakousi povrchnost amerických rodin, ale fakt nenásilně, je to parodie dělaná z lásky. Sympatické hlavní postavy, POVEDENÉ vtípky a hlavně MINIMUM patosu útočícího na srdíčko diváka. Neříkám že žádný (viz proslov na konci, ble.. ), to by snad už ani nebyla americká komedie, ale opravdu jenom minimum. Vztahy hlavních postav vyznívají uvěřitelně, a to už z prostého faktu že sama podstata jejich role je "hraní si na rodinu". Pozitivní překvapení, a ve svém žánru jasný vítěz roku 13. :) ()

Rockerman

Dobrá bláznivá komedie o jedné falešné rodině a dvou tunách "trávy", kterou je třeba převézt z Mexika do Ameriky. Spousta dobrých gagů a hlášek. Nejvíc se mi asi líbila "líbací" scéna a také striptýz v podání Jennifer Aniston neměl chybu. Bohužel jsou tu i dost trapné momenty, například ten pokus o "grupáč" ve stanu nebo to vysvětlování, proč v dece není mimino, ale "bylinky" (a je jich tu ještě víc), srážejí úroveň filmu. Nicméně většinou jsem se bavil a jsem spokojen. 3 a půl * a možná po druhém shlédnutí přidám ještě půlku. ()

Ben Nevis

Humor je zaměřený na jednodušší publikum s mindráky, že je žádná nechce, ale zasmála jsem se víckrát než obyčejně, takže účel komedie byl splněn. Jenom by z těch amerických komedií mohli vynechávat sentimentální poselství, jak je rodina důležitá, zvláště když v Millerových se o žádnou rodinu nejedná. Být tam inteligentnější zápletka (která funguje jenom díky tomu, že se kriminálníci a oficiálové chovají jako dementi), aspiroval by snímek na maximální hodnocení. ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Kalifornský režisér Rawson Marshall Thurber se po Vybíjené s Benem Stillerem trochu ztratil. Loňští Millerovi na tripu jej ale vrátili do hollywoodského hledáčku a momentálně už točí svoji další… (viac)

PF 2014

29.12.2013

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí

16.12.2013

A možná z ní bude něco jako Bláznivá pařba. Hollywoodu nestačil nový (strašný) Růžový panter, teď plánuje zmodernizovanou verzi další kultovní policejní parodie. Bláznivá střela se poprvé na plátnech… (viac)