David Burke (Jason Sudeikis) je drobný obchodník s trávou, ktorého zákazníci sú kuchári v reštauráciách aj matky v domácnostiach. Hoci je David opatrný a z evidentných dôvodov sa nechce púšťať do podnikania vo veľkom, nakoniec sa stane obeťou hesla, že každý dobrý skutok je po zásluhe potrestaný. David sa totiž pokúsi pomôcť niekoľkým miestnym teenagerom a skončí zmlátený tromi punkermi. Tí mu tiež ukradnú všetky peniaze, a tak David zrazu dlží veľké peniaze svojmu dodávateľovi Bradovi (Ed Helms). Aby zachránil situáciu a vyrovnal účty, musí sa David stať pašerákom drog a dopraviť Bradovi najnovšiu zásielku z Mexika. O pomoc David požiada svojich susedov, cynickú striptérku Rose (Jennifer Aniston), potenciálneho zákazníka Kennyho (Will Poulter) a potetovanú tínedžerku s piercingom Casey (Emma Roberts). David vymyslí plán, ktorého súčasťou je falošná manželka, dve predstierané deti a veľký naleštený karavan. A rodina "Millerovcov" sa vydá na juh na víkend osláviť Deň nezávislosti, čo snáď ani nemôže skončiť inak ako malérom. (TV Markíza)

dehlie

Určite nadštandardná komédia v americkom štýle. Obľúbená scénka- kreslenie "mapy" plánu ako vyriešiť situáciu s mexickým policajtom :-) A samozrejme krásna Jennifer Aniston. ()

H4ku11

Tak vydarený viacnásobný komediálny kasting sa len tak nenájde. Celá rodinka bavila a musím povedať, že je len málo takto vtipných novších komédií. ()

Raimok

V kině jsem se dlouho tolik nesmál. A ani si nevzpomenu, kdy jsem dal naposledy něčemu 5 hvězd. Tady prostě nic jinyho dát nejde. Úžasná komedie se skvělým humorem. 91 % ()

MatyM

Až do debilního slaďoučkého hepíku, který v tak svěží a nápadité komedii vážně působí jak pěst na voko, fakt parádní jízda. Zvlášť Sudeikisova imitace Banea nemá konkurenci! Filmu u mě nahrává i fakt, že jsem shodou okolností prošel na Leicester Square kolem Jennifer Anniston, když měl film v Londýně premiéru. ()

Dejvi21

Rozhodně to není komedie roku, no, možná při slabé konkurenci. Pravidelně jsem se smál/usmíval, ale výbuch smíchu jsem tedy neměl ani jednou. NICMÉNĚ, film táhnou velice kvalitní herci, kteří děj dokáží dobře prodat. Jednoduchý děj s pár zvraty, směřující až k sympatickému závěru. Millerovi na tripu jsou ideálním filmem pro prázdninové odreagování, u kterého se člověk rozhodně nenudí, ale nejedná se ani o film, který by vstoupil do dějin. Tak či onak, pokud to někdy poběží v televizi, rád se zase kouknu. Velice dobrý výkon předvedl zejména Jason Sudeikis, na toho byla radost koukat, ale ani ostatní nezůstali pozadu. 4 hvězdy stačí, Millerovi. ()

Greg25

Millerovi na tripu jsou z řad těch komedií, které jsou skutečně zábavné po celou stopáž své délky, přestože vyloženě směšných momentů nemají zase tolik. Klišé v tomhle případě nevadí, protože tady je příjemně nabourávané humorem a sehranou partou herců, která tady valí o sto šest. Komediální road movie, která právem aspiruje na nejlepší komedii letošního roku. 85% ()

husokachna

Kuř toho Guzmána, kuř! Chvilkama je to pecka, chvilkama takovej průměr, nadšení všech nesdílím, ale v porovnání s těma všema pařbama a tak jsem rád, že jsem to viděl a dobře se bavil. Dám tomu čtyři hvězdičky, že jste to vy, ale to znamená, že běžím zdvihnout Sethu Rogenovi o jednu hvězdu navrch, protože má prostě větší koule než ten mentál s pavoukem. ()

Stanley619

Zase jednou jsem věřil místnímu vysokému hodnocení a těšil jsem se na poctivou komedii. Moje očekávání bylo ovšem naplněno jen asi tak z poloviny. Párkrát jsem se fakt dobře pobavil, ale jinak ničím výjimečná komedie, kterých je dvanáct do tuctu. Prostě jsem čekal víc, o hodně víc. 1. 11. 2020. Doplněno: Po několikátém shlédnutí musím uznat, že je to fakt řit :D 74% ()

Florfila

Příjemná a nenásilná komedie, která stojí za podívání. Dneska najít dobrou komedii, která má hlavu i patu, to je téměř nadlidský výkon. Takže palec nahoru. ()

LuccinyFilmy

Partička nesourodých individuí si hraje na spokojenou americkou rodinku. Klišé závěr je sice na nulu a vůbec nesedí předchozímu tónu filmu, ale musím hodnotit vysoko už jen proto, že jsem se opravdu pobavila a několikrát i hlasem zasmála. ()

Niki__Niki

Zábavné, vtipné, originální. Už dlouho jsem se tolik nepobavila u filmové komedie. Ty mají totiž většinou obrovský skluz např. oproti sitcomům, kde je interval dobrých vtipů velice častý. Super! ()

Tolli

Čekal jsem že mě film bude bavit, ale že se budu téměř celý film smát to opravdu ne. Sice film končí klasickou americkou scénou, ale to nic nemění na tom že to je jedna z nejlepších komedií za rok 2013. ()

Laku

Asi jsem defected, ale tento způsob humoru mě zdá se být nehumorný. Pro mě nic víc než podprůměrná zábava na sobotní odpoledne. Neskutečně mě vytáčel hudební podkres, kdy po dobu celého filmu se opakuje neustále stejný motiv (zcela nezávisle na ději). Zřejmě další z vtípků enormního rozměru, který mi uniká. ()

Nolanofil

Super šialená komédia s originálnym nápadom, dobrým scenárom a perfektnou vedľajšou postavou Kennyho. Priam až neuveriteľne veľa fungujúcich vtipov a scén, pri ktorých som lapal po dychu. Preto je veľká škoda, že druhej polovici troška dôjde šťava a scenáristi si nedali pri písaní nejakého jointa, aby tomu predišli a sklzly do tradičného amerického klišé a patosu. Inak nemám výhrady. ()

Maslord

Pravdepodobne nie som asi spravny typ na sledovanie americkych komedii, niekedy mi prisli tak smiesne, len si na to uz nepamatam. Velmi podobne je to aj pri milerovcoch, prilis vela preslapov v logike a kontinuite mi ubera zazitok, na tak ocakavany film az zalostne slabe. ()

poet

Že ma bude baviť komédia s Jennifer Aniston by som fakt nepovedal :). Vidno, že herci si natáčanie užívali príbeh odsýpal celkom svižne a niektoré vtipy fakt stály zato. V tomto prípade asi platí že najlepšie príde nakoniec a pokazené zábery nemali chybu. ()

Pawlisman

Skutečně tak jak je psáno. Hezky natočeno a k tomu 2-3 záchvaty smíchu. Což je v dnešní době skutečně pocta. Pokud by byla toto standardní komedie, které se vyrábí, pak bych nic nenamítal a bylo by vše v pořádku. Bohužel zde jde o poměrně dost slušný nadprůměr. Buďme alespoň za to rádi. Ušmiknul bych 20 minut a měli bychom výbornou klasiku. 8/10 ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Kalifornský režisér Rawson Marshall Thurber se po Vybíjené s Benem Stillerem trochu ztratil. Loňští Millerovi na tripu jej ale vrátili do hollywoodského hledáčku a momentálně už točí svoji další… (viac)

PF 2014

29.12.2013

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí

16.12.2013

A možná z ní bude něco jako Bláznivá pařba. Hollywoodu nestačil nový (strašný) Růžový panter, teď plánuje zmodernizovanou verzi další kultovní policejní parodie. Bláznivá střela se poprvé na plátnech… (viac)